Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من شوکه شدم من اوایل ماه ژوئن یا اواخر ماه مه درخواست دادم ، و وقتی از تعطیلات برگشتم ، در صندوق پستی نامه ای بود که می گفت من عضو وکالت دادگاه عالی هستم.

در حال حاضر افراد زیادی در دانشکده حقوق هستند که دارای محکومیت جنایی و جنایی هستند. افراد زیادی از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده و در مراکز دولتی پذیرفته می شوند که من به نوعی احساس وظیفه می کنم. اگر این به خودم بستگی داشت ، من تازه پذیرفته می شدم و در این مورد ساکت می ماندم و در این مورد معامله زیادی نمی کردم.

این ناراحتم می کند که من مجبورم هر بار که می خواستم پذیرفته شوم ، در مورد بدترین کاری که از 20 سال پیش کردم توضیح دهم. در برخی موارد فقط می خواهم به عنوان یک وکیل شناخته شوم.

– استاد شون هاپوود از قانون جورج تاون ، اظهار نظر در مورد او پذیرش اخیر در وکالت دادگاه عالی ایالات متحده. هاپوود قبلاً به جرم سرقت از بانک در زندان فدرال به سر برد و بعداً به دانشکده حقوق رفت و استاد حقوق شد. او اکنون امیدوار است كه در مورد یك پرونده جنایی مربوط به م releaseلفه “آزادی ترحم آمیز” قانون قدم اول در دادگاه عالی بحث كند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer