Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که بسیاری از وکلا می توانند گواهی دهند ، دعوا معمولاً یک پروسه خصمانه است. اغلب اوقات ، دعوا یک بازی با جمع صفر است و هر چیزی که دشمنان می توانند به نفع خود ببرند آنها مشتری چیزی است که از آن گرفته می شود شما مشتری ها معمولاً دشمنان باید موقعیت های سخت و گاه آزار دهنده ای را بدست آورند تا از هر مزیتی برای مشتری برخوردار شوند. اگرچه به دلیل کوتاهی در ارائه مجوزهای ساده وکلا نباید به راحتی بخشوده شوند ، اما وکلا نباید برای مواضعی که ممکن است کار را برای آنها یا موکلانشان دشوارتر کند ، نسبت به دشمنان خود سخت بگیرند.

بعضی اوقات ، وکلا باید دادرسی را دشوارتر کنند تا طرف مقابل تمام منابعی را که باید برای دادرسی صرف شود ، ببیند و تمایل بیشتری برای حل و فصل یک موضوع داشته باشد. تصمیمات تسویه معمولاً تصمیمات شغلی است که تمام منابع ، زمان و فضای مغز را که باید به یک موضوع اختصاص داده شود ، سنجیده است. البته ، وکلا نمی توانند اقدامی انجام دهند که هدفی جز آزار و اذیت طرف مقابل یا تأخیر در دادرسی نداشته باشد ، اما این بدان معنا نیست که وکلا نمی توانند تولید اسناد حجیم ، واریزهای اضافی و سایر کشف ها را به امید کسب اطلاعات بیشتر دنبال کنند. کشف خواهد شد و طرف دیگر باید منابع بیشتری را به یک موضوع اختصاص دهد.

در اوایل کارم ، پرونده ای داشتم که دلگیر من خارج از کشور بود ، و فرد دلخواه نمی خواست برای اخراج از کشور سفر کند. حتی قبل از COVID-19 ، معمولاً شهادت رساندن افسران بین المللی به جای پیمودن مسافت های طولانی برای تخلیه ، غیرمعمول نبود. من از دشمنم پرسیدم آیا می خواهد موافقت کند که سپرده ها به طور واقعی اتفاق بیفتد یا خیر ، و من به او گزینه ای را دادم که رسماً افسردگی خود را انجام دهد ، بنابراین همه در یک زمین مسابقه بودند.

با این حال ، این وکیل اصرار داشت که واریز به صورت شخصی انجام شود. وکیل دیگر گفت که اگر رسوبات شخصاً رخ دهد ، اداره نمایشگاه ها و درک نشانه های غیرکلامی راحت تر است. حتی اگر این استدلالی بود که وكیل مطرح می كرد ، من فهمیدم كه وكیل نیز می خواست دادخواست را برای نارضایتی من سخت كند. اگر بازدارنده برای از کار انداختن نیاز به صرف زمان و منابع قابل توجهی در پرواز داشت ، مشتری من احتمال دارد که پرونده را حل و فصل کند.

در ابتدا ، به نوعی ابراز ناراحتی می کردم که وکیل ما را وادار می کند که موضوع را در مقابل دادگاه بحث کنیم تا اینکه فقط با یک واریز مجازی موافقت کنیم. پس از مدتی ، من فقط پذیرفتم كه وكیل آنچه را كه احتمالاً برای موكلش بهترین بوده انجام می دهد و من نباید این حرف را در حق او داشته باشم. اگرچه این قسمت به ما در ارتقا promote ادب در دعوا کمک نکرد ، اما من می توانم درک کنم این وکیل از کجا آمده است.

وضعیت دیگری که وکلا در بعضی مواقع باعث سختی بیشتر وکلای دیگر می شود تقاضای سند است. غالباً ، در دادخواهی ، وكلا مستندات فوق العاده زیادی را می خواهند كه طرف مقابل باید برای هر یك از طرفین پرونده ارائه دهد. طبیعتاً انتظارات در مورد آنچه باید تولید شود هرگز برآورده نمی شود ، زیرا اسناد به دلیل گذشت زمان نگهداری نمی شوند یا در وهله اول هرگز وجود نداشته اند. حتی اگر یک وکیل جستجوهای گسترده ای انجام دهد ، وکیل ممکن است اسناد پاسخگو را پیدا نکند ، حتی اگر از موکل انتظار داشته باشد که چنین سوابقی را نگه دارد.

در اوایل کارم ، تهیه اسناد در یک پرونده وظیفه من بود و برای شکار مواد هر کاری از دستم برمی آمد انجام دادم. من با مشتری خود تماس گرفتم و درخواست سند را برای آنها ارسال کردم تا آنها با مواد مورد نیاز برای تولید آشنا شوند. سپس ، من چندین بار از دفتر مشتری خود بازدید کردم و شخصاً جستجوی مواد را انجام دادم. بعد از همه این کارها ، من توانستم هزاران صفحه مواد تولید کنم و مشتری من به من اطمینان داد که هیچ ماده دیگری وجود ندارد.

با این حال ، دشمن من از تولید من راضی نبود. حتی بعد از اینکه من تمام مراحلی را که برای تأمین مواد برداشته ام توضیح دادم ، او همچنان اصرار داشت که من درمورد مواد قرار ندارم و او به دادگاه می رود و تقاضای احکام منع جلوگیری یا تسکین دیگر را می کند. در ابتدا به من ابراز ناراحتی شد که وکیل تمام کارهایی را که برای تأمین مواد تولید شده انجام داده ام به رسمیت نمی شناسد.

با این حال ، بعداً فکر کردم که دشمن من فقط وظیفه خود را در مخالفت با کیفیت و کمیت تولید اسناد من انجام می دهد. در واقع ، وكیل به ندرت باید از تهیه اسناد راضی باشد زیرا سوراخ های موجود در اسناد می تواند مبنای تخفیف قدرتمند صادر شده توسط دادگاه باشد. در پایان ، من پذیرفتم که در تولید اسناد بهترین کار ممکن را انجام داده ام و اگر وکیل موضوع را به دادگاه ارائه دهد ، حال من خوب است.

به عنوان وكیل ، این مورد را به ما وارد كرده اند كه نباید از وكلائی كه نمایندگی موكل های ناپسند را دارند متنفر باشیم زیرا همه به دفاع احتیاج دارند. وکلا همچنین نباید از وکلائی که موقعیتهایی را که زندگی آنها را دشوارتر می کند پیش ببرند کینه داشته باشند. غالباً ، دشمنان فقط موقعیت هایی را پیش می برند که بیشترین امتیازات را به مشتری آنها می دهد و احتمالاً همه ما در بحث و استدلال هایی که باعث سنگینی دشمنان می شود مقصر هستیم.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وامهای دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer