Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مسلماً ، من اغلب به پشت سر خودم ضربه می زنم که از منحنی جلو افتاده ام. اما حتی این هم خیلی زیاد است. به هیچ وجه نمی دانستم یک سال پیش وقتی توصیه کردم تماس های تلفنی تعطیلات به عنوان جایگزینی برای کارتهایی که فقط سه ماه بعد ، ما در یک بیماری همه گیر فراگیر قرار خواهیم گرفت که ارسال کارتهای هدیه تعطیلات را پیچیده کرده است. این روزها ، دشوار است که بفهمیم افرادی از دفتر خود کار می کنند ، برای برداشتن نامه مراجعه می کنند و اگر چنین است ، چند وقت یکبار. با این حال بیشتر ما آدرس خانه همکاران را نداریم که بتوان کارت را برای آنها ارسال کرد.

با وجود این مشکلات ، با وجود همه چالش های سال 2020 میلادی ، بیشتر از هر زمان دیگری در میان وکلا تمایل به ارسال کارت های تعطیلات به عنوان یک نشاط خوب است. بنابراین اکنون ، بسیاری در حال کشمکش هستند تا بفهمند چه کاری باید انجام دهند. برخی از وکلا دو برابر شده و اصرار دارند که قصد دارند امسال کارتهای تعطیلات را به عنوان گذشته ارسال کنند. دیگران کارتهای الکترونیکی را در نظر می گیرند که من طرفدار آنها نبودم هفت سال قبل و هنوز هم یکی نشده اند. اگر به چیزی غیر شخصی کارت الکترونیکی اصرار دارید ، حداقل یک کوپن برای استارباکس یا یک گواهی هدیه آمازون ارسال کنید.

به همین ترتیب ، شما هنوز هم می توانید یک ساعت شاد مجازی – با یا بدون سرگرمی اضافه شده – یا یک مهمانی زنده فیس بوک برگزار کنید. یا یک پیوند تقویم برای ارسال از طریق بزرگنمایی ارسال کنید. اما برای من ، امسال بیش از هر سال ، هیچ چیزی بیش از تماس عزیز ، یک همکار یا یک دوست قدیمی و عزیز کاملاً غیرمعمول طنین انداز نخواهد شد. این همان چیزی است که در این فصل در لیست من است.

برای راهنمایی در مورد نحوه برقراری تماس تلفنی در تعطیلات ، از دسامبر 2019 پست من را بررسی کنید اینجا

logo-footer