Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پس از دریافت فشار از طرف ارائه دهندگان ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی موافقت کرده است که تمدید شود برخی از مهلت های تعیین شده برای هزینه و گزارش استفاده از بیمارستان های صندوق های امدادی دریافت شده در طی بیماری همه گیر Covid-19. اگرچه این یک حرکت عمدتا مثبت است ، اما برخی از موارد منفی نیز وجود دارد ، از جمله این واقعیت که برنامه افزودنی برای همه ارائه دهندگان اعمال نمی شود.

طبق گفته مایکل پی. استرازلا ، رئیس روابط دولت فدرال در شرکت حقوقی بوکانان ، اینگرسول و رونی.

وی در یک مصاحبه تلفنی گفت: صندوق های کمک رسانی برای تأمین کنندگان ، که تحت قانون Coronavirus Aid ، Relief و امنیت اقتصادی توزیع شده اند ، در طی یک بیماری همه گیر که منجر به از بین رفتن سلامت مالی آنها شده است ، نجات دهنده بیمارستانها و سایر ارائه دهندگان هستند. اما در ابتدا ، HHS گفته بود كه بیمارستان ها باید بودجه دریافتی خود را تا 30 ژوئن سال جاری هزینه كنند و گزارشی را با جزئیات این استفاده تا 31 ژوئیه ارائه دهند.

اکنون ، ارائه دهندگانی که در نیمه دوم سال 2020 وجوه دریافت کرده اند – بین 1 ژوئیه تا 31 دسامبر – تا پایان سال جاری برای استفاده از وجوه و تا مارس 2022 برای تکمیل نیازهای گزارش فرصت دارند. اما مهلت های اولیه شامل ارائه دهندگانی است که بودجه خود را از 10 آوریل تا 30 ژوئن 2020 دریافت کرده اند.

چندین گروه صنعتی ، از جمله انجمن بیمارستان های آمریکایی ، از وزیر امور خارجه Havs Xavier Becerra خواستار شدند برای تمدید این مهلت ها. پس از اعلامیه ، آنها اعلام کردند تایید آنها شناخته شده است. و کارشناسان مراقبت های بهداشتی که از نزدیک تحولات را دنبال می کنند موافقت می کنند که این یک برنده برای ارائه دهندگان است.

“مهلت های مقرر برای استفاده و گزارش دهی به ارائه دهندگان وقت بیشتری برای صرف هزینه می دهند [provider relief funds] این ممکن است در “بخشهای بعدی” یا توزیع مجدد دریافت شده باشد … و با روحیه اصلی و هدف مهلت 30 ژوئن 2021 نگهداری شود. “، گریگوری اتزل ، شریک بهداشت و درمان مورگان لوئیس ، در یک ایمیل گفت. “این به طور موثری تأیید می کند که ارائه دهندگان بین 12 تا 18 ماه زمان برای صرف هزینه دارند [money] آنها بسته به تاریخی که وجوه دریافت می کنند ، دریافت می کنند. “

بعلاوه ، پنجره گزارش از یک ماه به سه ماه افزایش یافته است ، که به ارائه دهندگان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که هزینه ها را به درستی ثبت می کنند.

پیتر اوربانوویچز ، مدیر عامل و سرپرست گروه صنعت بهداشت و درمان Alvarez & Marsal ، در یک ایمیل گفت: نه تنها این ، بلکه جدول زمانی به روز شده گزارش همچنین به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا در پاسخگویی به بیماری همه گیر ، از جمله میزان واکسن فعلی متمرکز باشند.

“با ادامه استفاده از واکسن Covid-19 ، انتظار می رود که نیاز به حمایت دولت هر چه کمتر شود ، اما تا زمانی که سازمان ها هنوز مجبور به” جلوگیری ، آماده سازی و پاسخ به Covid-19 “هستند ، فرصت صرف و توجیه استفاده از [the provider relief fund] دلار دریافت کرد. “

اما تمدید مهلت خالی از لطف نیست.

یکی اینکه همه ارائه دهندگان نمی توانند از این تمدید استفاده کنند زیرا افرادی که در نیمه اول سال بودجه دریافت کرده اند هنوز باید تا 30 ژوئن از آنها استفاده کنند.

بوکانان ، اینگرسول و استرازلا رونی گفت: “این احتمالاً همان مکانی است که دوست داشتم ببینم این مهلت چند ماه به عقب برگشته است.”

علاوه بر این ، Urbanowicz گفت ، از آنجا که دو مهلت مختلف برای هزینه و گزارش وجوه دریافت شده در سال گذشته وجود دارد ، ممکن است کار اضافی ایجاد کند زیرا سازمان ها مجبور به بازگشت و تقسیم اسناد در مورد هزینه ها و درآمد از دست رفته بر اساس تاریخ دریافت پول هستند. .

اتل گفت: “این ممکن است در نهایت منجر به سردرگمی شود ، و” مستندات دقیق “چرخه زندگی” این گونه وجوه را کلید گزارش مناسب به موقع و مناسب کند.

عکس: سیماریک ، گتی ایماژ

logo-footer