Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مطابق با گزارشی از رول در روز جمعه، یكی از همكاران دفتر پروسكوئر رز در لندن پس از تجربه آزار و اذیت از طرف یك شركت ، شركت را ترك كرده است. در واقع ، آنها گزارش می دهند كه “شركا تا زمان ترك شریک مورد آزار و اذیت قرار گرفت.” گفته می شود که همکار آزار دیده در یک شرکت حقوقی دیگر شغلی پیدا کرده است.

اگرچه ماهیت دقیق این ادعاها ناشناخته مانده است ، اما ما می دانیم که هفته گذشته ، مری کوئیسستو ، شریک مدیر دفتر لندن ، با همکاری مدیر مسئول تطابق شرکت به منظور برگزاری جلسات “یک جلسه غیر معمول” در شهر “به او پیوست. در جلسه ادعاهای آزار و اذیت به کارمندان گفته شد ، هرچند هویت شریک درگیر فاش نشد. به گفته منابع ، پیام از تالار شهر این بود که “یادآوری شود[] هر کس به درستی عمل کند “و” به یاد داشته باشد تعهدات خود را. ” که انگلیسی است ، “همه با آزار و اذیت متوقف شوید.”

در بیانیه ای که روز جمعه به رول داده شد ، این شرکت در مورد پروتکل های خود سخنان و اطمینان خاطراتی را ارائه داد:

این شرکت در بیانیه ای گفت: “پروسكوئر رفتار بی احترامی یا نامناسب را تحمل نمی كند و همه افراد را در شركت ما با بالاترین استانداردهای رفتار نگه می دارد.”

“ما هر کس را تشویق می کنیم که رفتاری را گزارش دهد که فکر می کند سیاست های پروسکوئر را نقض می کند و راه های محرمانه ای را برای این کار فراهم می کند. ما پروتکل های دقیق را برای بررسی شکایات دنبال می کنیم. پروسکاور همچنان متعهد است که اطمینان حاصل کند با احترام و عزت با همه افراد شرکت ما برخورد می شود. “

البته ، این کلمات ممکن است به شخص وابسته ای که ادعا می شود قبلاً به دلیل اقدامات شریک زندگی خود ، مسیر شغلی خود را تغییر داده ، خوب نباشد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer