Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت فناوری حقوقی مستقر در شیکاگو حرف به دست آورده است مدیر هدف، یک شرکت بریتانیایی که یک بستر SaaS را برای شرکت های حقوقی فراهم می کند تا در برنامه ریزی استراتژیک ، اندازه گیری عملکرد و استعداد درگیر شوند.

هدف از این پلت فرم این است که شرکت ها بتوانند با همسویی افراد خود با اهداف استراتژیک شرکت ، برنامه های استراتژیک و عملکرد خود را تسریع کنند.

ادبیات گفت که این دستیابی مأموریت خود را برای کمک به شرکت های حقوقی برای استفاده از بینش قدرتمند داده ها که برنامه های شرکت های استراتژیک هوشمند و متفاوت ، برنامه های مشتری و استراتژی های مردم را آگاه می کند ، پیش می برد.

آوانش مروها ، مدیرعامل ادبیات ، در بیانیه ای گفت: “ما متعهد شده ایم كه در توسعه و پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری كه داده های متفاوت در مورد مشتریان ، امور ، افراد و احزاب را به اطلاعات قابل استفاده و عملی تبدیل می كند ، سرمایه گذاری كنیم.

“ما از بازار شنیده ایم که باز کردن قفل داده های عملکرد و سرمایه گذاری بیشتر در توسعه استراتژی و تیم های آنها یک نیاز اساسی است. افزودن مدیر هدف به ادبیات به شرکت ها کمک می کند تا اهداف اصلی شرکت ، نیازهای مشتری و توسعه افراد را تراز کنند. “

آرلین آدامز ، مدیرعامل مدیر عامل Objective Manager ، گفت: “ما از پیوستن به Litera و تسریع حضور سیستم عامل خود در بازار گسترده تر آمریکای شمالی خوشحالیم.

“ما اعتقاد داریم که افزودن مدیر هدف به ادبیات چگونگی کمک به شرکت های حقوقی را برای استفاده از داده های معنی دار برای ایجاد استراتژی های عالی شرکت در کنار توسعه و حفظ استعدادهای برتر بهبود می بخشد.”

مشتریان Objective Manager در انگلستان که در سال 2011 تاسیس شده است ، شامل 11 شرکت از 20 موسسه حقوقی برتر از جمله Baker McKenzie ، Clifford Chance ، Allen & Overy و Norton Rose Fulbright است.

ادبیات طی دو سال گذشته دست به خریدهایی زده است. تا کنون در سال 2021 ، آن است Clocktimizer را به دست آورد در ماه آوریل ، که داده های صورتحساب شرکت حقوقی را ردیابی و تحلیل می کند. DocsCorp در ماه مارس، یک شرکت بهره وری اسناد ؛ و نرم افزار بنیاد در ژانویه، به هوش محکم گسترش می یابد.

سال گذشته ، ادبیات خریداری کرد سکوی مدیریت دعاوی قانون تمثیل، بستر های نرم افزاری تنظیم قرارداد AI Bestpractix، و تولید کننده جدول مقامات بهترین مرجع، و در سال 2019 ، آن را به دست آورد شرکت بریتانیایی Workshare و پلت فرم مدیریت معاملات Doxly.

[Disclosure: I host the Law Insights program on Litera TV, for which I am paid by Litera.]

logo-footer