Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه می دانند که eDiscovery چقدر گران می تواند باشد. اما اکثر مردم به ندرت در مورد موسسات موجود فکر می کنند-اغلب ، اما نه همیشه ، اشخاص ثالث-به طور معمول برای اسناد پیش پا افتاده مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. ما در مورد بانک هایی که برای سوابق بانکی مشتریان احضار شده اند صحبت می کنیم یا از کارفرمای بزرگ خواسته شده است که در مورد پرونده طلاق اطلاعات استخدامی ارائه دهد. اینها درخواست هایی نیستند که به مشاور خارجی نیاز داشته باشند ، بلکه پروژه های زمان بری هستند که بخش های کوچک حقوقی باید به طور مداوم با آنها برخورد کنند.

و بدتر از همه ، بسیاری از دپارتمان های حقوقی حتی برای تلاش خود بازپرداخت نمی شوند ، زیرا جمع آوری هر درخواست کم ارزش می تواند بیشتر از ارزش آن مشکل ساز باشد. مورد رد رابین را در نظر بگیرید … که فقط مرا مجبور کرد با صدای بلند بگویم “یومممم“چون صدای جرنگ قدرتمند است:

برای هر یک از اعضای تیم ، هر مرحله دستی بود ، از جمله تهیه مکاتبات و بیانیه های معمول. انجام کار خود و ردیابی آن نیز تلاش مضاعفی داشت ، زیرا پیشرفت ها را در صفحات گسترده ثبت کردند ، اسناد پاسخ را در پوشه های درایو شبکه ذخیره کردند و نسخه های کاغذی محصولات را نگهداری کردند. برای هر پاسخ ، آنها یک بسته FedEx را آماده و ارسال کردند. آنها بر دریافت پاسخهای دقیق از بیرون ، بدون وقت برای فاکتور و پیگیری بازیابی هزینه تمرکز کردند.

این یک چالش حقوقی است که نادیده گرفته می شود در حالی که ما از بررسی پاسخگویی Biglaw به ترابایت داده ها ناراحت هستیم ، اما هرگونه تلاش برای کپی و پاکت FedEx جمع می شود. اگر هر پاسخ فقط 100 دلار هزینه داشته باشد ، این مبلغ به میلیون ها واحد برای Fortune 25 تبدیل می شود که سالانه صدها هزار از آنها را ارائه می دهند.

اما فناوری قانونی از خلاء متنفر است و اکنون شرکتی روی این مشکل تمرکز کرده است.

سافاری، که همانطور که از نامش پیداست ، توسط اعضای اصلی تیم پشت سرخانه “aughts” سرنگتی (که بعداً توسط تامسون رویترز خریداری شد) تأسیس شد ، با هدف کمک به بخش های حقوقی برای ساده سازی روند پاسخگویی و – در حالت ایده آل – بازپرداخت پول خود در طول راه.

راب توماس ، معاون توسعه استراتژیک و نه ، در این مورد ، خواننده اصلی Matchbox Twenty ، به من گفت که تیم نیاز به حجم وسیعی از مشکل را می بیند. “یک بانک کوچک ممکن است 500 مورد از این درخواست ها را در یک سال دریافت کند – برای موارد طلاق ، ورشکستگی ، درخواست های اجرای قانون ، اقدامات جمع آوری ، جراحت شخصی. به گفته یک شرکت Fortune 25 ، یک شرکت بزرگتر می تواند سالانه 125000 درخواست دریافت کند. این مانند نشتی در سیستم لوله کشی است ، با جبران نکردن هزینه ها در هر درخواست کوچک ، به یک تخلیه ثابت تبدیل می شود. “

در همین حال ، Safari این فرایند را خودکار می کند و به مشتریان فرصتی می دهد تا احضاریه ها را از طریق یک فید عامل ثبت شده دریافت کنند ، قالب هایی را برای تمام مراحل فرآیند ارائه می دهند ، در حالی که چرخه عمر احضار را در یک مکان مرکزی ردیابی می کنند ، و سپس داده ها را از طریق یک داده آنلاین ایمن ارائه می دهند. پورتال. این آخرین قسمت است که مسئله هزینه را حل می کند ، زیرا طرفین به دنبال داده ها برای دسترسی به پورتال باید دیواره پرداخت را پاک کنند ، زیرا این تضمین می دهد که هیچ وکیلی نمی تواند از تعهد بازپرداخت صرف نظر کند.

سافاری تخمین می زند که فرایند آن مشتریان را نجات می دهد 30-45 دقیقه در هر درخواست و هر بار 100 دلار بازیابی کنیدبه فراتر از آن ، با قرار دادن کل فرایند زیر یک سقف ، به بخش های حقوقی داده های کلیدی در مورد درخواست هایی که دریافت می کند و کدام بخشهای شرکت آنها را دریافت می کند – داده هایی که می تواند برای ساده سازی سایر فرایندها استفاده شود ، ارائه می دهد.

برای بازگشت به قیاس لوله کشی ، خوب است که ببینیم شخصی بالاخره آن نشت را جدی گرفته است.

سافاری [Safarisop.com]


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer