Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شکی نیست که قانون و فناوری به طور جدایی ناپذیری با یکدیگر در هم آمیخته اند. با ادامه خواسته های جدید و عدم قطعیت های غیرمنتظره ، نیاز صنعت به فناوری پیشرفته همچنان در حال رشد است.

LexisNexis ، پیشگام در فضای فناوری حقوقی ، با معرفی راه حل جامع جدید خود ، این نیازها را برآورده می کند ، لکسیس +. ما اخیراً با جف فایفر ، مدیر ارشد محصولات LexisNexis ، آمریکای شمالی ، به گفتگو نشستیم تا چگونگی Lexis + این صنعت را به سمت آینده فناوری حقوقی سوق دهیم.

آیا می توانید در مورد دلیل ایجاد + Lexis + پیش زمینه ای ارائه دهید؟

ما حدود یک سال و نیم پیش با مشتریان درباره مفهوم Lexis + درگیر شدیم و با over صحبت کردیم 2000 مشتریان در مورد ایده های گسترده ای که داشتیم. در نهایت ، این مکالمات ما را به شناسایی سه مضمون اصلی که دلیل ساخت Lexis + بودند تبدیل کرد.

اول ، مشتریان ما می خواستند تجربه کاربری بهتری در محصولات قانونی داشته باشند. ما به طور منظم نظراتی را شنید مانند: “من می فهمم که ما در حال تولید یک محصول حرفه ای هستیم ، اما آیا محصولات قانونی باید خیلی کسل کننده و کسل کننده باشند؟” دوم ، مشتریان ما می خواستند ادغام و اتصالات محکم تری بین محصول مشاهده کنندs ما قبلاً به صورت مستقل ارائه می دادیم. سومین ایده واقعاً بزرگی که در واقع پنج یا هفت سال قبل از همه این کارها پیش از این بود ، این تصور بود که قانون ، نسبت به برخی صنایع دیگر ، در تصمیم گیری های رانندگی کمتر در برابر اهرم داده قرار دارد.

بنابراین ، همانطور که شروع به تکرار مفهوم محصول خود برای Lexis + کردیم ، ما واقعاً به دنبال پرداختن به هر یک از آنها بودیم آنهایی که مضامین اصلی ما می خواهیم ضمن ارائه یکپارچه سازی بهتر و بینش مبتنی بر داده ها ، یک تجربه کاربری مدرن ایجاد کنیم که با هر تجربه محصول در محیط مصرف کننده مقایسه شود.

آیا نقاط درد خاصی وجود دارد که Lexis + برای رفع آنها طراحی شده باشد؟

موضوعاتی که من فقط گفتم با روند طولانی مدت و مسئله بزرگتر که همه تامین کنندگان عمده فناوری شاهد آن هستند تلاقی می کنند – یعنی گسترش اطلاعات و داده ها از منابع متعدد در بزرگترین نقطه ای است که تاکنون وجود داشته است و در حال رشد است. افزایش نرخ

عملکردهای سنتی مانند جستجو ، که واقعاً در مرکز ارتباط مشتریان ما با محصولات ما برای مدت طولانی بوده است ، به طور فزاینده ای محدودیت هایی دارند. بنابراین ما همچنین به این فکر می کنیم که چگونه یک کاربر پنج سال دیگر با داده ها به شیوه های بسیار متفاوتی نسبت به امروز ارتباط برقرار می کند. بسیاری از این ایده ها در Lexis + وجود دارد.

Lexis + چگونه در جهان محصولات موجود LexisNexis جای می گیرد؟

این طراحی شده است که بخشی از آن جهان باشد و همچنین مزایای جدیدی را به کاربر ارائه دهد. به عنوان مثال ، یک کاربر در Lexis + ممکن است فعالیتی را در زمینه تجربه تحقیقات حقوقی محصول آغاز کند و سپس به اطلاعات یا اطلاعات بیشتری در تجربه راهنمای عملی ما راهنمایی شود. هدف ما برای Lexis + این است که کاربر کمتر در مورد محصولات منفردی که ما ارائه می دهیم کمتر فکر کند و بیشتر در مورد س questionsالاتی که سعی دارند به آنها پاسخ دهند یا وظایفی که می خواهند انجام دهند. Lexis + برای کمک به راهنمایی آنها به بهترین بینش ممکن در هر کجا که در تجربه محصول وجود دارد ، طراحی شده است.

اگرچه ممکن است عبارات جستجوی کاملاً ساده را وارد کنید ، ما به طور فزاینده ای مجموعه های محتوای دیگر و حتی تجزیه و تحلیل را به شما معرفی خواهیم کرد. ایده اصلی این است که بینش داده محور به شما کمک می کند تا نه تنها درک کنید که باید کاری مانند پیش نویس برنامه را انجام دهید ، بلکه باید در مورد مناسب بودن استراتژی حرکت خود برای موقعیت تجاری مورد نظر خود فکر کنید.

آیا ویژگی های خاصی از Lexis + وجود دارد که می خواهید برجسته کنید؟

در کل ، 12 قابلیت جدید وجود دارد که منحصر به تجربه + Lexis است و کاملاً جدید در بازار قانونی است. من یک زن و شوهر را برجسته می کنم.

ابتدا ، در زمینه بینش های مبتنی بر داده ها ، تحلیل مختصر به شما امکان می دهد سندی را بارگذاری کنید و توصیه های راهنمای اسناد اضافی را که می تواند تحقیقات ارزشمندی را اضافه کند و استدلال های قانونی شما را تقویت کند ، دریافت کنید. آنچه در مورد برنامه در Lexis + منحصر به فرد است ، مدل های یادگیری ماشین سفارشی است که برای تأمین قابلیت توصیه ارائه داده ایم. این واقعاً به کاربران کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند که در واقع تحقیقات خود را به اتمام رسانده اند – که از گم شدن آن سوزن ضرب المثل در انبار کاه اجتناب کرده اند.

در Lexis + ، ما همچنین بر استفاده از تجسم داده ها به عنوان یک گزینه برای کمک به کاربران در درک روابط بین یا بین اسنادی که ممکن است در یک نمایش استاندارد متن مشاهده نکنند ، تأکید کرده ایم. ما در سراسر تجربه محصول ، قابلیت های تجسم داده را معرفی کرده ایم. ما Ravel View را بهبود بخشیده ایم ، که تجسم داده ای است که ارتباطات بین اسناد را ذکر می کند. ما دریافته ایم که در یک تعامل جستجوی استاندارد در Lexis ، کاربران معمولاً از سند دوازدهم سر در نمی آورند ، حتی اگر نتایج مربوط به اینجا متوقف نشوند. اما با قابلیت های تجسم داده ، ما به طور منظم شاهد تعامل کاربران با پنجاهمین یا شصتمین سند در لیست نتایج هستیم ، و این ناشی از ارائه تصویری ارتباطات بین این اسناد است.

استفاده گسترده دیگر از تجسم داده ها در Code Compare است که به شما امکان می دهد ببینید که چگونه یک اساسنامه یا کد اداری با گذشت زمان تغییر کرده است. ما از طریق علامت گذاری های اضافه و حذف آنچه را که با گذشت زمان تغییر یک اساسنامه اتفاق افتاده است ، بصری نشان می دهیم.

محصول Lexis Answers® ما به گونه ای طراحی شده است که به کاربر اجازه می دهد س questionالی کاملاً شکل گرفته را در جعبه جستجو وارد کرده و پاسخ مستقیم دریافت کند. این یک نسخه اولیه از آنچه احتمالاً با جستجو در طول زمان اتفاق می افتد است – کاربران با سرویسی مانند Lexis + به روشی شبیه به انسان شروع می کنند ، و در نهایت به گفتگو تبدیل می شوند.

به موازات تجربه راهنمای عملی ، تعدادی از قابلیت های یادگیری ماشین را به کار گرفته ایم که به کاربران امکان می دهد مجموعه داده های بسیار گسترده ای از قراردادها را استخراج کنند ، استانداردهای بازار یک معامله را پیدا کنند و این اطلاعات را به صورت تصویری و مبتنی بر خلاصه مرور کنند. . در مجموع ، همه این فناوری ها به کاربران کمک می کنند تا از روش هایی که قبلاً هرگز با نتایج جستجوی متنی متداول ، اطلاعات را دریافت کنند

سرانجام ، ما می خواستیم “ترس از جعبه سیاه” را برطرف کنیم – با یادگیری ماشین ، کاربران معمولاً نمی فهمند که در پس زمینه چه اتفاقی می افتد. ما در Lexis + سخت کار کرده ایم تا برخی از ویژگی هایی را که به کاربران امکان می دهد کنترل تجربه جستجو را حفظ کنند ، معرفی کنیم. یکی از آنها Search Tree نامیده می شود ، که به کاربران امکان می دهد بصورت بصری نحوه تفسیر جستجو را ببینند و اصلاحاتی را در جستجو انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که به نتایج مورد نظر خود می رسند. مورد دیگر Missing and Must Include نام دارد. به کاربران اجازه می دهد اصطلاحات یا ایده های خاصی را مجبور کنند تا در نتایج خود گنجانده شوند.

چرا وکلا به Lexis + نیاز دارند؟

کاربران حقوقی به دنبال تجربیاتی مانند آنهایی که در زندگی مصرفی خود استفاده می کنند ، هستند و این تجربه را خواهند داشت لکسیس +. همچنین ، ابزارهایی که قبلاً از هم جدا شده بودند ، اکنون کاملاً ادغام شده اند به گونه ای که راهنمایی و توصیه های بهتری در مورد نحوه پاسخ به س answerالات اصلی حقوقی به کاربران می دهد. سرانجام ، جهان بینش مبتنی بر داده ها واقعاً هیجان انگیز است و Lexis + به شما کمک می کند سریعتر از گذشته به س answerالات مهمی که باید پاسخ داده شوند پاسخ دهید.

logo-footer