Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه مطالب مربوط به مادری در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. Nhu-Y Le به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

آیا می توانم در عوض به کانادا بروم؟

زمانی که ما تماسی داشتیم تا درباره جدول زمانی روند کارت سبز وی در ایالات متحده صحبت کنیم ، یک مشتری این سوال را از من پرسید. این س nearlyال تقریباً سه سال پیش مطرح شد و باعث جلب توجه من شد زیرا معمولاً بیشتر مشتریان می خواستند در مورد گزینه های مهاجرتی خود در آمریکا بحث کنند و گرین کارت آمریکا را بیش از همه برایشان ارزشمند می دانستند.

به نظر می رسد که این اولین تحقیق از بسیاری از سوالات مشابه بوده است. از آن زمان ، من بیشتر و بیشتر به مهاجرت کانادا علاقه مند شده ام ، از جمله سوالات مربوط به افراد معتبر در ایالات متحده در حال حاضر.

به عنوان یک وکیل مهاجرت تجاری ، کار من کمک به شرکت ها در آوردن استعدادهای خارجی به ایالات متحده با درخواست از دولت برای مجوز کار و گرین کارت برای کارگران با مهارت بالا در خارج از کشور است. دیدن کاهش علاقه به مهاجرت ایالات متحده از استخر استعدادهای خارجی بسیار نگران کننده بود.

مطمئناً ، سیستم مهاجرتی ایالات متحده نیاز به تجدید نظر داشت ، اما به نظر می رسید که اتفاق عمیق تری در جریان است. مردم نگران شکاف در جامعه آمریکا بودند.

و آنها نگران بودند که نگران باشند.

گزارش های تقریباً روزانه ای از تشدید خشونت در ایالات متحده از تنش نژادی پس از دهه ها جوش خوردن در یک اجاق گاز فشار اجتماعی وجود داشت. همچنین نشانه هایی از رشد نابرابری اقتصادی در افراد سخت کوش که به دلیل سرسام آور افزایش هزینه های مسکن و مراقبت های بهداشتی برای تأمین مخارج زندگی خود تلاش می کردند ، مشاهده شد. به نظر می رسید که ایالات متحده به آرامی به عنوان چراغ امید در نقشه مهاجرت بین المللی به آرامی محو می شود.

من با مشتریانی که می خواهند گزینه های دیگر خارج از ایالات متحده را کشف کنند همدردی می کنند زیرا من خودم مادر و مهاجر هستم. من به عنوان یک مادر ، از نظر ذاتی فهمیدم که مردم بهترین آینده را برای فرزندان خود می خواهند. از این گذشته ، من همچنین بهترین چیز را برای پسر 3 ساله ام می خواهم. آیا آمریکا هنوز بهترین مکان برای بزرگ شدن او بود؟ اگر اینگونه نبود ، آیا من در کمک به خانواده های مهاجر دیگر – والدین دیگری که دارای فرزند خردسال مانند خانواده خودم بودند – در انتقال به ایالات متحده در بحبوحه ناآرامی های اجتماعی بی پروا بودم؟

در بیشتر دوران شغلی خود ، افتخار می کردم که یک وکیل مهاجرت هستم و متعهد به کمک به مهاجران دیگر برای رسیدن به زندگی بهتر در ایالات متحده است. اما شک و تردید به آرامی وارد شد و مه زد که آیا من واقعاً به مشتری هایم کمک می کردم. لازم بود در این باره تأمل کنم که آیا هنوز معتقدم ایالات متحده مکان مناسبی برای زندگی و تأمین خانواده مهاجران است.

داشتم از این مه عدم اطمینان عبور می کردم که ویدئویی را دیدم که تیم در Legalpad آماده کرده بودند. این ویدئو مجموعه ای سه دقیقه ای از عکس العمل های بزرگنمایی مشتریان ما بود ، که بسیاری از آنها بنیانگذاران استارتاپ هستند ، پس از اطلاع از اینکه دولت درخواست های آنها را برای انتقال به ایالات متحده برای رشد شرکت هایشان تأیید کرده است. بعضی ها گریه می کردند. دیگران فریاد زدند و تشویق کردند. یک نفر چنان متعجب شد که فریاد زد ، “Holy s * it!”

آنچه که در تمام واکنشها ثابت بود ، امیدی بود که این مشتریان به ایالات متحده داشتند از نظر آنها ، ایالات متحده کلید موفقیت شرکت آنها بود.

این بنیان گذاران استارتاپ ایده هایی دارند که ممکن است جهان را تغییر دهد و آنها معتقدند که ایالات متحده مکانی برای رشد بذرهای نوآوری در فناوری های پیشگامانه ای بود که می تواند صنایع را متحول کند. آنها معتقدند ایالات متحده هنوز قطب نوآوری ، سرمایه گذاری ، راهنمایی ، تخصص و ارتباط حرفه ای بود. این جایی است که آنها می خواستند شرکت های خود را رشد دهند.

من بیش از دوازده بار فیلم را تماشا کردم زیرا امید تازه ای به من داد. با تماشای فیلم گریه کردم و حتی آن را به پسرم نشان دادم. (مسلماً او یک کودک نوپا است که مدت کوتاهی توجه دارد و به اندازه من از فیلم قدردانی نکرد).

بله ، در ایالات متحده تنش نژادی ، نابرابری اقتصادی و آشفتگی سیاسی وجود دارد. اینها موضوعات جدی است که نباید آنها را ساده گرفت. به عنوان یک جامعه ، ما نیاز داریم که برای حل این مشکلات سیستمی ، پیش فعالانه کار کنیم.

با این حال ، این ویدئو مه را در ذهن من بلند کرد زیرا یادآوری رویای آمریکایی بود. نبوغ مردم آمریکا ، آزادی نوآوری و مهربانی اکثریت آمریکایی ویژگی هایی بود که بنیانگذاران استارتاپ را به آمریکا جذب کرد. این ویدئو به من یادآوری کرد که چرا وکیل مهاجرت شدم. من معتقدم که ایالات متحده هنوز هم بهترین مکان در جهان برای مهاجران است که می خواهند ایده های جدیدی بسازند و فرصت هایی برای خود بسازند. این سرزمین جایی است که رویاها ساخته می شوند.

آمریکا جایی است که می خواهم فرزندم را بزرگ کنم. ایالات متحده جایی است که من می خواهم افراد دیگر بتوانند فرزندان خود را تربیت کنند.

هر زمان که مشتری متوجه می شود دادخواست مهاجرت وی تأیید شده است ، هیجان و خوشحالی می بینم ، این تأیید می کند که من کار درست را انجام می دهم. با اطمینان می توانم بگویم که من می توانم پسرم را در سن بزرگتر به چشمان او نگاه کنم و با افتخار از کار زندگی خود برای آوردن خانواده های مهاجر دیگر به ایالات متحده با افتخار برای او بگویم.


Nhu-Y Le مشاور شرکتی در Legalpad است که یک شرکت تازه وارد در زمینه فناوری مهاجرت است. وی پیش از این مشاور مهاجرتی داخلی در یک شرکت فناوری Fortune 100 بود. نو-یو از دانشکده حقوق کالج بوستون فارغ التحصیل شد. در اوقات فراغت ، او دوست دارد با پسر 3 ساله اش نمایش های آشپزی تماشا کند و رمان های مرموز قتل را بخواند. می توانید دنبالش کنید LinkedIn برای به روزرسانی های مربوط به مهاجرت ایالات متحده ، و از طریق ایمیل به او ایمیل کنید [email protected].

logo-footer