Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط DNCC از طریق گتی ایماژ)

نماینده Alexandria Osacio-Cortez (D-NY) با استفاده از یک برنامه مترقی و مبارزات مردمی به سبک قدیمی برای پیگیری نشدن جو کراولی ، رئیس جمهور فعلی دموکرات در سال 2018 ، تشکیلات قانونی خود را طوفان کرد. از آن زمان به بعد ، او از ایدئولوژی لیبرال خود قدرت رسانه های اجتماعی برای شکل دادن به مکالمه ملی. او * نیازی به * انجام کاری ندارد ، اما به کارهایی که انجام می دهد ادامه می دهد تا به افتخارات خود اضافه کند. اما او فقط ممکن است به دنبال ساخت رزومه خود باشد …

روز گذشته AOC از برچسب Ask Me A Question در اینستاگرام استفاده کرد و یکی از پیروان او می خواست از برنامه های آموزشی آینده برای کنگره مطلع شود. اگرچه او یک کار کاملاً شگفت انگیز و بدون مزیت JD انجام می دهد ، اما او فاش کرد که به دانشکده حقوق فکر می کند. یک تصویر از داستان AOC را در زیر ببینید.

ما خیلی دوست داریم که AOC به رده های esquire بپیوندد! و مطمئناً همراهی با سفر تحصیلات حقوقی وی سرگرم کننده خواهد بود.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer