Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دولت مسئولیت فوری بیش از حفاظت از سلامت و ایمنی مردم ندارد. کسانی که واکسینه نمی شوند نه تنها خودشان را به خطر می اندازند ، بلکه اطرافیان را نیز در معرض خطر قرار می دهند – از جمله برخی از آسیب پذیرترین ساکنان ما که بدون تقصیر خودشان نمی توانند از خود محافظت کنند. کشور و ملت ما در یک نقطه خطرناک خطرناک قرار دارند. زمان آن فرا رسیده است که تمام گزینه های ممکن برای محافظت از بیشترین تعداد افراد و جوامع در برابر این ویروس بسیار مسری و سریع حرکت کند.

– رئیس انجمن وکلای ایالتی نیویورک ، تی اندرو براون ، اظهار نظر در مورد تشکیل گروه ویژه اضطراری واکسیناسیون اجباری و حفاظت از مردم در تعیین اینکه آیا واکسن COVID-19 باید در نظر گرفته شود اکنون که نوع دلتا به سرعت در سراسر کشور در حال گسترش است. گروه ویژه فردا اولین جلسه خود را برگزار می کند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer