Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

رئیس جمهور دونالد ترامپ

یک روز ، ما مجبور نیستیم از طریق یک دسته لباس ناخواسته اجرایی که فقط برای دلجویی از نفس یک کودک نوپا انگلیسی متمایل به نمک زدن زمین قبل از بازنشستگی در زمین گلف فلوریدا ، ارائه می شود. اما آن روز امروز نیست. امروز ، ما در حال مرور صد صفحه از آشفتگی گرم توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش محکومیت خود برای لغو اراده رای دهندگان در پنسیلوانیا تشکیل شده است.

بر اساس نیویورک تایمز، مجموعه ای از دعاوی مزخرف ثبت شده توسط ترامپ و عواملش را دارد اختلافات عمده داخلی ایجاد شده است در شرکت های خود به جونز دی و پورتر رایت موریس و آرتور رفت ، جایی که یک وکیل حتی در اعتراض از کار خود را ترک کرد. آنها خجالت می کشند و نگران عواقب شهرت ناشی از ارتباط با مشتری معروف خود هستند. و آنها باید باشند.

جدیدترین مواد دفع شده دیشب در منطقه میانی پنسیلوانیا قرار گرفت. دونالد جی ترامپ برای رئیس جمهور ، كتی كوك بوكوار ، وزیر مشترك المنافع ، و هیئت های انتخاباتی در شهرستان های آلگنی ، مركز ، چستر ، دلاور ، مونتگومری ، نورتهمپتون و فیلادلفیا را شكایت كرده است تا از تأیید نتایج هفته گذشته توسط ایالت جلوگیری كند. انتخابات یا ، در عوض ، اگر دادگاه فقط برگه های رای غایب را از آن شهرهای پرجمعیت که کمپین می گوید تماشاگران نظرسنجی باید خیلی عقبتر بمانند ، بیرون بیاندازد ، این هم جالب است.

نه ، این حتی یک شوخی نیست.

از این رو ، علاوه بر هرگونه تخفیف اثبات کننده دیگری که دیوان ممکن است ضروری و صحیح بداند ، شاکیان از این دادگاه می خواهند به نفع خود قضاوت کرده و تخفیف جایگزین زیر را ارائه دهند:

من. دستورالعمل ، اعلامیه و / یا دستورالعملی که هیئت های انتخابات شهرستان متهم و دبیر متهم Boockvar را از تأیید نتایج انتخابات عمومی 2020 در پنسیلوانیا به طور گسترده در سطح مشترک المنافع منع می کند.

دوم به عنوان جایگزینی برای اولین درخواست تسکین ، دستور ، اعلامیه و / یا حکمی که متهمان را از تأیید نتایج انتخابات عمومی که شامل جدول بندی آرای غایب و نامه های پستی است که از مشاهده کنندگان شاکی جلوگیری می کند ، منع می کند در زمان بوم قبل و بوم در هیئت های انتخاب شهرستان.

آنها در واقع استدلال می کنند که آرا نامه های الکترونیکی خود بند حمایت برابر را نقض می کنند زیرا رأی دادن حضوری شهروندان را بیشتر از رأی دادن از طریق پست الکترونیکی مورد بررسی قرار می دهد ، بنابراین 2.6 میلیون رأی نامه پستی در پنسیلوانیا باید هنگام تخصیص رد شود. 20 رأی انتخاباتی ایالت.

در سخنان مبارزات انتخاباتی ترامپ ، هرگونه انحراف جزئی در رویه های رأی گیری بین شهرستانها به معنای نقض حمایت برابر است. بنابراین مقامات انتخابات در “شهرستانهای سنگین دموکراتیک” که به صورت بصری برگه های مهر و موم شده را بازرسی می کردند و به رای دهندگانی که برگه های معیوب را ارسال کرده اند ، بدون پاکت امضا شده از خارج یا “پاکت امنیتی” داخلی ، اجازه می دهند در واقع نقض حقوق هر رای دهنده دیگر در این ایالت.

ستاد انتخاباتی ترامپ اصرار دارد که مقامات شهرستان که از اجازه دادن به رأی دهندگان برای معالجه آرا معیوب امتناع ورزیده اند ، به درستی عمل می کنند. اما مقاماتی که به رأی دهندگان واجد شرایط اجازه تصحیح اشتباهات و رأی دادن دادند – روشی که طبق قانون پنسیلوانیا مجاز است – در حقیقت با رقت آرا…… با رأی گیری قانونی از هم پنسیلوانیایی های رای خود ، حقوق برابر برابر ساکنان سایر شهرستانها را نقض می کردند. و نه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از مقامات انتخاباتی که موفق به درمان آرا نشده اند شکایت نخواهد کرد ، زیرا اجازه دادن به افراد بیشتری برای رای دادن بسیار زیاد است نه کیف آنها عزیزم.

مبارزات انتخاباتی ترامپ امید خود را در پنسیلوانیا متوقف کرده است تا آراots غایب دیرهنگام بیرون برود. دادستان های کل ایالت های جمهوری خواه این کشور را دارند به دادخواست پیوست، از جمله از کنتاکی ، جایی که برگه های رای گیری تا 3 نوامبر پس از بسته شدن رای گیری برای سه روز پذیرفته می شوند. اما حتی اگر آنها به طریقی دیوان عالی کشور را متقاعد کنند که افراد متأخر را باطل کند ، به میزان قابل توجهی حاشیه 45000 و شمارش بایدن را از بین نمی برد.

همانطور که بلومبرگ نشان میدهد، هیچ یک از دعاوی ادعای خطای کافی برای لغو نتایج آشکار را ندارد. جمهوری خواهان چالش برانگیز هستند کمتر از 200 رای در Maricopa County ، در حالی که حاشیه بایدن در آریزونا بیش از 17000 رای است. حتی اگر ادعاهای کمپین ترامپ در مورد 3000 رای دهنده غیرقانونی در نوادا درست باشد – و مطمئناً اینگونه نیستند – قرار نیست کسری 36000 رای کاندیدای آنها را جبران کند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ می تواند غوغا به پا کند و دروغ در مورد تقلب رای دهندگان را به جریان خون آمریکا بکشاند ، اما ریاضی را تغییر نخواهد داد. و هر بازی که آنها در پنسیلوانیا برای جلوگیری از صدور گواهینامه شماری و دادن مجال قانونگذاری تحت کنترل جمهوریخواهان برای معرفی طیف انتخاباتی خود برنامه ریزی کرده اند نیز کارساز نخواهد بود.

تا حدی به خاطر این پسر

و تا حدی به دلیل آن ریاضیات مزاحم. با از دست دادن 20 رای انتخابی پنسیلوانیا ، بایدن 286 را نشان می دهد. حزب جمهوری خواه باید جورجیا را دور بزند و آریزونا یا نوادا. این اتفاق نخواهد افتاد.

بنابراین 71 روز تا زمان تحلیف ، دریچه ها را خاموش و ویران کنید. اما همه ما می دانیم که این داستان چگونه به پایان می رسد.

شکایت


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer