Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

فردا روز شکرگذاری است و برای بیشتر ما زمان سپاسگزار بودن برای روز تعطیل کار است. اما به طور سنتی یک روز تعطیل است که در آن تمام روز را در کنار خانواده و دوستان خود می گذرانیم. پدربزرگ و مادربزرگ به نوه های خود توجه می کنند ، همه بچه ها وقتی تلویزیون در بازی توپ پیروز می شود ، دور تلویزیون جمع می شوند و پنج نفر دیگر هستند. سرانجام ، همه دور میز جمع می شوند و سبک خانوادگی غذا را به اشتراک می گذارند.

اما امسال به دلیل COVID-19 مانند هیچ سال دیگری نیست. از آنجا که این اجتماعات بزرگ خانوادگی به طور بالقوه می تواند چندین رویداد گسترده در مقیاس کوچک باشد ، بسیاری از دولت های محلی و محلی سعی کرده اند راه هایی برای محدود کردن فعالیت های شکرگذاری پیدا کنند. تقریباً همه از اجتماع سنتی خانواده گسترده دلسرد نشده و رهنمودهای ایمنی و بهداشتی را ارائه داده اند. و برخی تجمع بیش از تعداد معینی از مردم یا تعداد معینی از خانوارها را ممنوع کرده اند. برخی از مقامات شهری اظهار داشتند که پلیس ممکن است به طور تصادفی به خانه ها سر بزند و برای کسانی که این دستورات را رعایت نمی کنند جریمه کند.

با وجود این اقدامات ، من فکر می کنم همه ما می دانیم که بیشتر خانواده ها هنوز هم شکرگذاری را با هم جشن می گیرند. مردم هنوز برای تعطیلات در حال پرواز هستند. آنها ساعت ها در Costco یا Walmart صف کشیده اند تا بوقلمون و دستمال توالت آخرین لحظه را دریافت کنند. مسلماً اجتماعات از سالهای گذشته کوچکتر خواهد بود. و اکثر خانواده ها سعی می کنند تا حد ممکن قانون را رعایت کنند و هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند تا از امنیت همه مطمئن شوند.

اما بگذریم همه ما به سیستم افتخار اعتماد می کنیم. ما تصور می کنیم افرادی که دعوت می کنیم مسئولیت دارند. هیچ کس قصد ندارد از دوست یا عضوی از خانواده برای اثبات آزمایش منفی ویروس کرونا بخواهد. فکر خواهیم کرد که سرفه پسر عموی جانی فقط آنفولانزا است. ما قرار نیست به بزرگان خود بگوییم که از نظر اجتماعی از نوه های خود فاصله بگیرند. و هیچ خانگی قرار نیست در حالی که با یکدیگر با استفاده از زوم یا Facetime شام های تلویزیونی به سبک شکرگذاری می خورند ، جداگانه ای جداگانه را با فاصله شش فوت بنشیند.

بیشتر کسانی که آلوده نشده اند ، فکر می کنند این ویروس مشکل شخص دیگری است. من مطمئن هستم که همه ما حداقل یک خبر محلی را می دانیم که در آن یک فرد آلوده به یک اجتماع رفته و در نهایت همه را آلوده کرده است. در نتیجه ، هرکسی که در آن شرکت می کرد مجبور به قرنطینه و آزمایش می شد ، کار را از دست می داد و از اعضای خانواده فاصله می گرفت. حتی ممکن است برخی از آنها در بیمارستان بستری شده باشند. اما این اتفاق برای ما نخواهد افتاد. ما خوب هستیم ، افراد مسئولیت پذیر ، درست است؟ افرادی که اخبار می کنند حتماً کار بدی انجام داده اند ، یا شاید به اندازه کافی نماز نخوانده اند.

دولت می تواند اقدامی بسیار سخت انجام دهد و همه را مجبور کند که فردا در خانه بمانند. اما این باعث خشم مردم خواهد شد که از خاموش شدن قفل دیگری که آخرین مورد کار نمی کند خسته می شوند. و من گمان می کنم تعداد زیادی از مردم این دستور را نادیده می گیرند.

در مورد اجرای قانون ، دولت تا کجا پیش خواهد رفت؟ من مطمئن هستم که پلیس در صورت بروز خشونت وارد عمل می شود ، یا اگر مهمانی بلندتر از آن است که همسایگانش تحمل کنند. اما من واقعاً نمی بینم که پلیس نیروی انسانی ، وقت و اراده لازم را برای انجام بازرسی از خانه به خانه در هر خانه داشته باشد. آیا آنها واقعاً می خواهند یک گردهمایی خانوادگی مسالمت آمیز را بشکنند زیرا یک نفر بیش از حد توصیه شده بود؟

من فکر می کنم راه حل این است که قبل از تصمیم به رفتن به یک اجتماع شکرگذاری خانوادگی ، به سادگی مراقب باشیم و دقت کافی را انجام دهیم. به حضور اعضای خانواده فکر کنید. آیا یکی از آنها دائماً درباره کلاهبرداری COVID-19 ارسال می کند؟ آیا دیگری در شبکه های اجتماعی درباره فاصله گرفتن و پوشیدن نقاب تبلیغ می کند اما سه ساعت بعد سلفی خود را در یک مهمانی مشکوک منتشر می کند؟ اگر احساسات بدی در مورد حضور برخی افراد دارید ، پس به طور جدی در مراجعه به خود تجدیدنظر کنید.

اگر سازمان دهنده ای برای گردهمایی وجود داشته باشد ، باید از همه افراد حاضر در مورد مواجهه احتمالی با COVID-19 سوال کنند. آنها همچنین باید از حاضران در مورد افکارشان درباره COVID-19 ، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک بپرسند. کسانی که به نظر خطرناک می آیند باید از حضور در آنها دلسرد (یا حتی ممنوع) شوند. متأسفانه ، این ممکن است شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی باشد. می توان برای آنها غذا ارسال کرد و آنها می توانند از راه دور و به صورت مجازی با خانواده دیدار کنند.

در صورت امکان ، باید از شرکت کنندگان تشویق شود تا در صورت نتیجه گرفتن توسط شکرگذاری ، آزمایش کنند.

این ممکن است برای یک جمع خانوادگی بیش از حد مزاحم به نظر برسد ، اما من دوست دارم فکر کنم که با توجه به زمانی که زندگی می کنیم ، مردم درک خواهند کرد. همه ما می توانیم از شکرگذاری شکر لذت بیشتری ببریم ، زیرا می دانیم همه افرادی که در این مراسم شرکت می کنند مسئولیت پذیر هستند. و به کسانی که نمی توانند در آن شرکت کنند باید از محل اقامت آنها استفاده شود.

اکثر دولت ها به امید کنترل گسترش COVID-19 محدودیت هایی در فعالیت های شکرگذاری ما اعمال کرده اند. با این حال ، فکر نمی کنم همه دقیقاً آنها را دنبال کنند. این وظیفه ماست که کار درست را انجام دهیم. تا زمانی که همه اقدامات احتیاطی عقل سلیم را انجام دهند ، دوست دارم فکر کنم که در آخر هفته تعطیلات منحنی مسطح شود. در غیر این صورت ، روز دیگر جمعه سیاه دیگری خواهد بود و ممکن است دولت مجبور شود گرینچ را در کریسمس به عهده داشته باشد.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اساسی مالیات و حل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس [email protected] می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer