Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با رواج واکسن COVID-19 در سراسر کشور ، وکلا و کارمندان به طور یکسان در فکر این هستند که شرکت های Biglaw آنها قصد دارند چه کاری انجام دهند. انتقال به محل کار به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس مرگبار به سرعت انجام شد ، اما به نظر می رسد تصمیمات مربوط به برنامه های واکسیناسیون با سرعت یخبندان پیش می رود.

چه مدت ممکن است طول بکشد که این شرکتها اینقدر به کارمندان بگویند که آنها را مجبور به واکسیناسیون می کنند یا آنها را تشویق می کنند؟ همانطور که به نظر می رسد ، تصمیمات واکسن Biglaw ممکن است دقیقاً مانند تصمیمات پاداش پایان سال آنها باشد: همه آنها منتظر هستند شرکت دیگری با نفوذ ابتدا این کار را انجام دهد.

آوریل کمبل ، مدیر اجرایی انجمن مدیران حقوقی ، اخیراً درباره این پدیده بحث کرده است قانون 360.

کمپبل گفت ، به نظر می رسد شرکت ها منتظر اولین حرکت برای پیشگامی هستند و اکثر آنها هنوز در حال اندازه گیری درجه حرارت در اتاق یا به طور خاص درجه حرارت در شرکت خود و در جغرافیای خاص خود هستند.

“همه به آن فکر می کنند. بسیاری از آنها از پرسنل تحت فشار قرار می گیرند تا در مورد اینکه آیا واکسن برای مراجعه مجدد به مطب مورد نیاز است پاسخ یا پاسخی بدهند. ” “اما مانند هر شرکت حقوقی ، آنها می خواهند بدانند که بقیه چه کاری انجام می دهند.”

اما فقط مدت زمان محدودی برای رهبری دفتر حقوقی باقی مانده است تا سیاست های واکسن COVID-19 خود را کنترل کند. به هر حال CDC توصیه کرده است که وکلا ، قضات و متخصصان حقوقی در گروه توزیع واکسن 1C قرار بگیرند و طولی نمی کشد که زمان آن فرا می رسد.

وی گفت: “در حالی که من می فهمم آنها هنوز نمی خواهند چیزی را نهایی کنند ، اما ما نباید کاری انجام دهیم.” مایکل کوهن، یکی از شرکای LLP Duane Morris ، که پیشنهاد کرد کمیته های شرکت باید حداقل در مورد “آنچه منطقی ترین است – دستور دادن ، تشویق ، و اگر آنها تصمیم می گیرند که چگونه این کار را به طور موثر انجام دهند” صحبت کنند. نوح فیدلر، یک شریک در Hinshaw & Culbertson ، گفت که در حالی که “[i]درست است که بگوییم اکثر آنها هنوز نمی دانند … همچنین اینکه اکثر شرکت ها ماه ها به فکر آن فکر کرده اند درست است. ” به گفته فیدلر گزینه ها روی میز است ، اما هنوز تصمیم گیری نشده است. اما در حالی که راهنمایی واقعی وجود ندارد ، نظرسنجی ها در مورد این موضوع بسیار زیاد است.

[Fiedler] گفت شرکتهای بزرگتر که او با آنها کار می کند در واقع نظرسنجی هایی را انجام می دهند تا بفهمند کارمندان و وکلای آنها چه فکری می کنند – آیا آنها می خواهند آن را بدست آورند؟ آیا اگر مجوز اجرایی نشود ، آیا آنها از بازگشت به دفتر می ترسند؟

و كمبل از ALA می گوید كه وی همین مورد را دیده است ، در حالی كه برخی از م firmسسات حقوقی این سازمان نظر سنجی می كنند.

گفته شد ، بالاتر از قانون بررسی خود را درباره این موضوع مهم انجام خواهد داد. برنامه های شرکت حقوقی شما در مورد واکسن های COVID-19 چیست؟ لطفا اجازه دهید تا ما بدانیم.

بارگذاری ... بارگذاری …
بارگذاری ... بارگذاری …

چرا شرکت های حقوقی ممکن است برای اتاق کار و کارمندان واکسن لازم نداشته باشند [Law360]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer