Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من فکر می کنم این به شرکت حقوقی بستگی دارد. در موسسه حقوقی من ، بله ، من فکر می کنم همه چیز تغییر خواهد کرد زیرا مردم اکنون بیشتر به راحتی و عملی بودن فکر می کنند. اگر از قبل مشخص نبود ، من فکر می کنم همه گیری آن را قوت بخشیده است. در یک شرکت حقوقی ، مردم هنوز در مورد آنچه شما می پوشید قضاوت می کنند. در بخش حرفه ای کار منعکس می شود. این موضوع به نوعی پیش می رود که کمی تندتر است ، اما ممکن است در نهایت مجبور شود خودش را اصلاح کند و کمی “رسمی” شود. من فکر می کنم مردم می توانند حد وسط بیشتری پیدا کنند و فقط در درک اینکه شما می توانید انعطاف پذیری داشته باشید که شاید قبلاً در دفاتر حقوقی وجود نداشته باشد ، عملی تر عمل می کنند.

– مگان ، 32 ساله ، یک وکیل در یک شرکت حقوقی مستقر در بوستون ، که در حال حاضر از خانه خود در هاوایی کار می کند ، در مورد اینکه آیا فکر می کند فکر می کند همه گیری در واقع کد لباس شرکت را تغییر می دهد در شرکت او اگرچه در حال حاضر اوضاع بسیار عادی است ، او می گوید ، “من نمی خواهم در این کار زیاده روی کنم. من سعی کرده ام که از بودن در یک آب و هوای کاملاً متفاوت آگاه باشم – من نمی خواهم تاپ مخزن بپوشم – بنابراین تا حدودی مناسب به نظر می رسم. “


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer