Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دولت ترامپ به طور قطعی در حال حاضر به پایان رسیده است ، و کسانی که درگیر آن هستند به دنبال یک دوره خدمات پس از دولت هستند. برای بسیاری از وکلای مدیر ترامپ ، آنها چنین هستند به دنبال فاصله گرفتن هستند از آن تجربه بیگلاو ممکن است بخشی از آن برنامه ها باشد ، اگر آنها بتوانند آن را مدیریت کنند. اما یک راه سریع دیگر برای تازه کردن رزومه کاری و بیرون آمدن بوی تازه و جدید ، حضور سریع در دانشگاه های حقوقی است.

به عنوان استاندارد طلای مدارس نخبگان ، هاروارد یک هدف اصلی برای کسانی است که به دنبال فصل بعدی خود هستند – و به یاد داشته باشید کار شان اسپایسر پس از ترامپ شامل نه تنها توقف در Dancing With The Stars بلکه همچنین زمان در مدرسه کندی هاروارد. اما دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده حقوق از دانشکده حقوق هاروارد می پرسند از مشارکت در بازسازی شهرت افراد در دولت ترامپ خودداری کنید:

دانشکده حقوق هاروارد باید از استفاده به عنوان ابزاری برای شستن اعتبار افرادی که دست به اقدامات ضد دموکراتیک ، ضد مهاجرتی ، نژادپرستی و اخلاقاً مذموم دولت ترامپ زده و آن را فعال کرده اند ، خودداری کند. ما از هاروارد می خواهیم که به آن عمل کند هیچ مقام ارشد دولت ترامپ یا رهبر کنگره را که در اقدامات غیراخلاقی دولت شریک بود ، استخدام یا وابسته نمی کند.

دانشکده حقوق هاروارد باید بیانیه روشنی را بیان کنید که افرادی که از اقدامات ضد دموکراتیک ، نژادپرستانه ، بیگانه ستیزی و بی اخلاقی چشم پوشی می کنند و در آن شرکت می کنند در هاروارد خانه ندارند

گروه حامی پروژه برابری مردم با چندین امضا کننده صحبت کرد از دادخواست در مورد اینکه چرا موضع گیری برای HLS بسیار مهم است:

“در آغاز سال ، دین منینگ و دانشکده حقوق تعهد خود را برای” درک و رسیدگی به بحران های اخلاقی و حقوقی پیش روی این ملت “اعلام کردند. همانطور که دولت جدید ریاست جمهوری را آغاز می کنیم ، حضور پلیس در اطراف ساختمان کاپیتول فقط یک یادآوری جدی برای خسارت وارده توسط مقامات ارشد ترامپ و حامیان آنها در کنگره است. “اما لیبوویتز ، 1L در HLS گفت. “دادن مهر تأیید هاروارد به هر کسی که سعی در براندازی روند دموکراتیک ، وضع سیاست های بیگانه هراسی و نژادپرستی و حمله به حقوق اساسی مندرج در قانون اساسی ما دارد ، نشان دهنده عدم صداقت این تعهد است.”

برخی به آسیب طولانی مدت قیام ششم ژانویه و چگونگی سرایت آن به HLS اشاره کردند:

“دانشکده حقوق هاروارد یک انتخاب دارد. این می تواند در جلوگیری از حملات آینده به دموکراسی ما و ایجاد یک فضای آکادمیک ایمن برای افراد با هر سوادی مثالی باشد. “” بث فلدشتاین ، 3L در HLS می گوید. وی افزود: “یا می تواند نقش خود را كنار بگذارد و اجازه دهد این مقامات بدون هیچگونه عواقبی به جامعه قانونی مودب برگردند. اگر این اتفاق بیفتد ، این برای تاریخ مدرسه برای نسل های بعدی لکه دار خواهد بود. “

در حالی که سیاست جدایی خانواده برای دیگران مهم بود:

کورت والترز ، 3L از شرکت HLS ، گفت: “دولت ترامپ ارزشهای دموکراتیک و آرمانهای اخلاقی را که قانون هاروارد ادعا می کند بنیادی است ، تضعیف کرد.” “اگر هاروارد خود را م institutionسسه ای متعهد به عدالت ، عزت و احترام می داند ، باید از طراحان سیاست هایی كه به طور غیرقانونی خانواده های مهاجر را از هم جدا می كند ، حقوق شهروندی را به عقب می اندازد و حمایت از كارگران را برای استفاده از نام هاروارد برای پاک کردن جلوگیری می کند ، جلوگیری کند. خود را از آسیبهایی که متحمل شده اند پاک کنند. “

دانشکده حقوق هاروارد هنوز بیانیه ای در پاسخ به دادخواست صادر نکرده است ، اما آنها همچنین نام خود را به یکی از اعضای سابق دولت ترامپ ارائه نداده اند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer