Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از مارک ویلسون / گتی ایماژ)

امروز ، مدار اول زنگ پاولویان را به صدا درآورد که نژادپرستان ناخوشایند در سراسر کشور مانند روز پرقدرتی در راهپیمایی MAGA ، ترشح می کردند. دادگاه تجدیدنظر با تأیید رأی دادگاه منطقه ای به نفع هاروارد ، ساعت را برای مسابقه کاملاً اجتناب ناپذیر در دادگاه عالی تنظیم کرد تا یکبار برای همیشه به اقدامات مثبت خاتمه دهد. سرانجام ، هاروارد نمی تواند انگشت شصت را به نفع تنوع نژادی در پذیرش قرار دهد و مجبور خواهد شد برای پذیرفتن نامزد ارثی تورستون وارینگتون کابوت چهارم و میانگین C + خود از فیلیپس اکستر به قرار دادن انگشت شست در مقیاس بازگردد. .

“همانطور که باید باشد!” یک میلیون وندرفاکس نسل ششم را یک صدا فریاد بزنید.

پس از تماشای بکی با نمرات بد در سال 2016 با کمک آخرین لحظه دادگستری کندی ، موفق به غلبه بر اقدام مثبت نشد ، و شهرت عزیز خود را به عنوان “رأی نوسان” جلب کرد که پس از اعلام بازنشستگی برای فشار دادن آمریکا به زیر فشار برت کاواناو بروسکی اکسپرس ، یک شخص جدی دیگر نباید هرگز تکرار کند. اما اکنون کندی از بین رفته است ، گورسوچ جایگزین آنتونین اسکالیا شده است – که قبل از مرگ درگذشته بود فیشر نظر – و حصبه امی جای RBG را گرفته است. اکنون این خانه ای است که سوزی ساخته و بعد از آنکه سوزان کالینز در مورد “احترام به سابقه“او قرار است به عنوان تماشا کند نامشخص بمانید سلطنت ها و شیوه های تایید شده برای DECADES یکی پس از دیگری تخریب می شوند.

که در SFFA v. هاروارد، دشمنان اقدام مثبت روش دیگری گرفتند و جایگزین زن سفید پوستی شدند که نمره های متوسط ​​او را از تحصیل در یک مدرسه دولتی بازداشت به نفع دانشجویان آمریکایی آسیایی که نمی توانستند وارد هاروارد شوند و فکر می کنند مشکل همه دانشجویان سیاه و لاتین است که در ، به جای متقاضیان میراث سفید نژاد فوق الذکر. سلام ، بخشی از این استراتژی ساخت نمونه آزمون دلسوزانه است! دادگاه منطقه علیه SFFA رأی داد، با اشاره به اینکه شاکیان نمی توانند پیدا کنند یک کاندیدای منفرد از این سیاست محروم شده و در واقع ، احتمال اینكه بسیاری از دانشجویان آمریکایی آسیایی در واقع از سیاست هاروارد بهره مند شده اند (به عنوان مثال ، زنان آمریکایی آسیایی) ، بیشتر احتمال دارد.

مدار اول به اتفاق آرا (2-0 ، یک قاضی در این نظر شرکت نکرد) تأیید کرد و اکنون این پرونده که باید فقط به قدرت نظر در نظر گرفته شده دادگاه منطقه باشد ، توسط دادگاه عالی جمع می شود تا به کلارنس توماس اجازه دهد سرانجام با قرار دادن تزئین نمادین بر این مفهوم که تنوع نژادی ارزش ستودنی است ، از قضا ، دلیل دقیق انتخاب جورج دبلیو دبلیو دبلیو بوش برای جایگزینی تورگود مارشال ، کار کینه توزانه او بود. نردبان چه فایده ای دارد که نتوانید آن را برای همه افراد پشت سر خود لگد بزنید؟

یا شاید رئیس دادگستری رابرتز آن را نگه دارد برای اضافه کردن به مجموعه “نژادپرستی چیست” که او در سریال خود شروع کرد شهرستان شلبی نظر. در هر صورت ، همه ما می دانیم چه پیش می آید. ما این را سال گذشته می دانستیم وقتی الی میستال نوشت:

از نظر فنی ، [anti-affirmative action litigation mastermind Ed] بلوم شکست خورد. اگر واقعاً به این اهمیت می دهید که چرا اقدام مثبت قانون اساسی است ، این نظر را بخوانید. اما بلوم و محافظه کاران اینجا یک بازی طولانی را انجام می دهند. این پرونده هرگز برای پیروزی در دادگاه تنظیم نشده است ، باز هم ، سفیدپوستان که این را فشار می دهند در واقع به نگرانی های آسیایی-آمریکایی اهمیت نمی دهند. این پرونده برای ایجاد فرصتی به دیوان عالی کشور جهت خاتمه دادن به اقدام مثبت در دادخواست تجدیدنظر تنظیم شده است و این پروژه هنوز خیلی ادامه دارد.

و در حال حاضر کاری نمی توان انجام داد. هیچ راه حل جادویی برای ترمیم دهه ها بی تفاوتی لیبرال در مورد دادگاه ها وجود ندارد و مطمئناً بعضی از آنها نیست طرح بسته بندی دادگاه نیمه گربه که در واقع به نظر می رسد ممکن است برای سنا برای دموکراتها در سه مسابقه ای که بر این موضوع تمرکز داشتند هزینه داشته باشد. در حال حاضر ، تنها چیزی که باقی مانده این است که تعداد بیشتری از آمریکایی ها به دادگاه ها اهمیت دهند و با توجه به این مسائل رأی دهند. بخش اصلی این مأموریت ، جهت گیری پیرامون پیشنهاد گسترده مردمی به نیاز به محدودیت مدت خدمت دیوان عالی کشور دارند این دادگاه ها هر انتخابات را به روشی منظم و دموکراتیک در پیش زمینه قرار می دهد.

همانطور که در قسمت بالا اشاره شده است ، آمریکا در این آشفتگی قرار دارد زیرا دشمنان تنوع بازی طولانی را انجام داده اند. در این مرحله ، زمان آن فرا رسیده است که سایرین گرد هم آیند و پیرامون یک رویکرد استراتژیک مشابه برای اصلاح خسارت وارده به این عقبگرد انحرافی به فقه جدایی طلبی سازمان دهند. یک راه حل فوری وجود ندارد ، اما یک راه حل برای یک ماندگار وجود دارد.

(نظر کامل مدار اول در صفحه بعدی است.)

زودتر: هاروارد برنده شد ، اما اقدامات مثبت هنوز برای از دست دادن تنظیم شده است
کنگره اولین لایحه محدودیت های مدت دیوان عالی کشور را معرفی می کند!
طرفداران بسته بندی دادگاه احتمالاً هزینه دموکراتها را برای سنا در آورده است
لیبرال خواستار بسته بندی دادگاه استیم بخار می شود و میچ مک کانل نمی تواند خوشحال تر باشد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer