Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

هفته گذشته ، هنگامی که میشیگان قصد داشت نتایج انتخابات خود را تأیید کند ، رئیس جمهور دونالد ترامپ دو قانونگذار جمهوری خواه میشیگان را به کاخ سفید دعوت کرد.

تا آنجا که من می دانم ، ترامپ قبلاً هرگز با این افراد ملاقات نکرده بود. قرار بود هیئت Canvassers ایالت میشیگان نتایج انتخابات ریاست جمهوری روز دوشنبه را تأیید کند. روز شنبه قبل از آن رای گیری در روز دوشنبه ، ترامپ با این دو طیف تأثیرگذار در کاخ سفید گفتگو کرد.

Kayleigh McEnany ، با پرداخت پول عمومی برای خدمت در یک موقعیت عمومی برای گفتن آنچه که در کاخ سفید اتفاق می افتد به آمریکایی ها ، درباره این جلسه گفت:

این یک جلسه حمایت نیست. هیچ کس از مبارزات انتخاباتی در آنجا حضور نخواهد داشت. او به طور معمول با قانونگذاران از سراسر کشور دیدار می کند.

خوب ، دونالد ترامپ “از مبارزات انتخاباتی” است. و او در این جلسه شرکت می کند. و این ملاقات به من جز روال معمول است – به این معنا که قبلاً چیزی از این قبیل در تاریخ جهان اتفاق نیفتاده است. اما شاید من بیش از حد مشکوک باشم.

به هر حال ترامپ با دو قانونگذار جمهوری خواه میشیگان دیدار کرد. در نهایت هیئت Canvassers ایالت میشیگان به تصویب نتایج انتخابات رأی داد و یک جمهوری خواه به تأیید صلاحیت رأی داد و دیگری رای ممتنع داد.

سوال من این است: بسته به آنچه ترامپ در آن جلسه گفت ، آیا ترامپ می تواند به دلیل نوعی زورگویی انتخاباتی تحت پیگرد قانونی قرار گیرد؟

من به طور طبیعی کتاب های قانونی را بررسی کردم ، و 18 USC بخش 600 را پیدا کردم:

هر کس ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، هرگونه شغل ، موقعیت ، غرامت ، قرارداد ، انتصاب یا مزایای دیگر را که به طور کامل یا جزئی از هر قانون کنگره تأمین یا امکان پذیر شده است ، یا هر گونه ملاحظه خاص در به دست آوردن چنین مزایایی را به شخص به عنوان ملاحظه ، موافق یا پاداش برای هرگونه فعالیت سیاسی یا حمایت یا مخالفت با هر نامزد یا هر حزب سیاسی در ارتباط با انتخابات عمومی یا ویژه برای هر دفتر سیاسی ، یا در ارتباط با هرگونه انتخابات مقدماتی یا کنوانسیون سیاسی کمیسیون انتخاباتی که برای انتخاب نامزدها برای هر دفتر سیاسی برگزار می شود ، تحت این عنوان جریمه می شود یا بیش از یک سال یا هر دو مجازات زندان نخواهد داشت.

من این بخش را خواندم.

من از ابتدا شروع کردم من صادقانه در مورد قانون کنجکاو بودم. من به آرامی از جمله عبور کردم. من در پایان به دوره رسیدم. و من اصلاح نشده بودم.

همانطور که مطمئن نیستم که من به پرداخت پول به سخنرانان عمومی که ظاهراً به ما دروغ می گویند اعتقاد دارم ، مطمئن نیستم که ما باید به قانونگذاران (یا کارمندان آنها) که این مزخرفات را می نویسند پرداخت کنیم. این اساسنامه به چه معناست ، مطمئناً راهی برای بیان آن با کلمات وجود دارد که انسانی با هوش متوسط ​​می تواند آن را درک کند.

در مورد تأمل ، من همچنین فکر کردم که اثبات این جنایت بسیار دشوار خواهد بود. مگر اینکه یکی از افراد جلسه سیم نپوشیده باشد ، مطمئناً در وضعیت “او گفت ، او گفت” قرار می گرفتید. یک نفر که در جلسه شرکت می کرد می گفت که “به او قول داده شده است … غرامت”. شخص دیگر شرکت کننده در جلسه این موضوع را انکار می کند. و هیئت منصفه احتمالاً به دلیل عدم اثبات بیش از یک تردید منطقی تبرئه می کند.

آخرین فکر من این بود که این قانون مطمئناً افرادی را اسیر می کند که فکر نمی کنیم کار مجرمانه ای انجام داده اند. به عنوان مثال فرض کنید نام شما دوایت آیزنهاور بود. در روزهای قبل از انتخاب مقدماتی نامزد حزب ، شما به هیئت کالیفرنیا احتیاج داشتید تا از شما حمایت کند تا نامزد جمهوریخواه برای ریاست جمهوری شوید. بنابراین ، شما به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، سناتور ارشد کالیفرنیا – ریچارد نیکسون – قائم مقام معاون ریاست جمهوری را قول دادید او هیئت کالیفرنیا را تحویل داد:

پس از سخنرانی ، فرماندار سابق نیویورک ، تام دیویی ، او را برای صرف نوشیدنی به اتاق هتل خود دعوت کرد. لوسیوس کلی و هربرت براونل ، حامیان آیزنهاور در آنجا بودند. وقتی دیویی موضوع نامزدی معاون ریاست جمهوری را مطرح کرد ، نیکسون گفت که از پذیرفتن آن خوشحال خواهد شد. اگر به شما کمک کند هیئت نمایندگی کالیفرنیا را به آیزنهاور هدایت کند ، این به او آسیب نمی زند.

من البته در آن جلسه نبودم. قبل از وقت من بود و هیچ کس دقیقاً نمی داند که در این جلسه چه گفته شده است ، زیرا کسی سیم نپوشیده بود. اما آیا اساسنامه به این معنی است که آیزنهاور یا طرفداران وی در این جلسه اقدام جنایتکارانه ای انجام داده اند؟ اگر چنین است ، آیا واقعاً همان چیزی است که ما در ذهن داشتیم؟

هنگام تنظیم اساسنامه باید مراقب باشیم. اگر می خواهیم آنها قابل اجرا باشند ، مطمئناً باید مشخص كنیم كه در سیاست های آمریكا مجرمانه چیست و چه چیزی در نظر گرفته نشده است.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و محصولات دستگاهبله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer