Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کمک و حمایت از بردگی کودک بد است. می توان امیدوار بود که این گزاره ای کاملاً بحث برانگیز باشد. هفته گذشته ، دادگاه عالی در مورد یک پرونده در مورد مسئولیت احتمالی نستله و کارگیل در مورد نقض حقوق بشر که در آفریقا به عنوان بخشی از زنجیره های تأمین غول های غذایی رخ داده استدلال کرد. این پرونده انتقادات تندی را به عنوان دفاع از بردگی کودکان ایجاد کرد – که از نظر فنی این امر نبود. این امر همچنین به برخی از دفاع های باهوش درباره جدایی وكلا از مواضعی كه از طرف مشتری می گیرند – كه احمقانه است.

اما این فاصله بین انتقاد سوخته روی زمین و انزجار غیرانتقادی ، برخی از مسائل تند و ناگهانی این حرفه را برجسته می کند ، همه اینها بر اساس داستان هایی است که از ما خواسته می شود وقتی این سیستم آشفته را به دست می آوریم ، آنها را ببلعیم.

جمهوری جدید مقاله ای از الکس پارین با عنوان دارد نیل کتیال و انحراف قانون بزرگ نمودار تحولات تاریخی اساطیر وضعیت موجود “حق مشاوره”. آنچه در گذشته به طور خاص به عنوان سنگر قانون اساسی در برابر قدرت عالی دولت در پرونده های جنایی شناخته می شد ، در طول قرن بیستم به آرامی تبدیل به یک دفاع همه جانبه از وکلا می شد که از مشتریان شرکتی نامطلوب استفاده می کردند. و گرچه من استدلال می کنم که تکامل حق مشاوره برای رسیدگی به دعاوی مدنی – که این روزها مطمئناً به عنوان یک تعقیب قضایی می تواند مردم را ویران کند – یک پیشرفت مثبت است که باید حتی بیشتر از این نیز تحت فشار قرار بگیرد ، این به درستی دلیلی برای ارائه حقوق مدنی است خدمات به افراد مستضعف ، نه سپر تفلون برای وکلائی که برای انجام کار تشدید مزیت های خود نسبت به بقیه از پولهای پاریا با جیب های عمیق پول می گیرند.

این یک سپر است که ما همیشه در بالای قانون سریعاً سوراخ می کنیم. وقتی جونز دی بیرون می رود و سعی می کند رای دهندگان آمریکایی را از حق رای خود خارج کند و سپس راسو می کند که نماینده “ترامپ” نیست فقط سازمان های عروسکی جورابی است که ترامپ کنترل می کند، و از همه تقاضا می کند که به تلاش هایشان احترام بگذارند زیرا همه لایق وکیل هستند، آنها به درستی سوزانده می شوند. مانند ما قبلاً گفتیم، وکلا نباید “به عنوان وکیل” برای مشتریان خود مجازات شوند ، اما آنها می توانند به عنوان کسبه برای مشتریان خود مجازات شوند. اگر می خواهید براساس نکات کلی اصلاحیه اول از نازی ها دفاع کنید ، ادامه دهید. برخی از افراد این توجیه باهوش را می پذیرند ، اما اگر سایر مشتریان یا همکاران بالقوه شما را به دلیل آن منفی قضاوت کنند ، این نتیجه طبیعی و منطقی این تصمیم است. در مورد این موارد غر نزنید و مطمئناً تصور نکنید که برخی از دیدگاه های سطحی Schoolhouse Rock در مورد سیستم قضایی روز جونز را محافظت می کنند ، انگار که آنها دارای برخی از حق الهی برای مشتریان اصلی هستند تا از وکالت شرکتهای بالدار شرکت چشم پوشی کنند.

در مورد بحث اخیر دادگاه عالی ، حقایق این پرونده مطمئناً وحشتناک است ، اما موضعی که اساسنامه Alien Tort (قانون شکنجه بیگانه) Nestle یا Cargill را در اینجا پوشش نمی دهد از نظر ظاهری عجیب نیست. کتیال حتی خاطر نشان می کند که راه های دیگری برای طرح ادعا علیه این مجموعه ادعاها علیه شرکت ها وجود دارد. اگر اساسنامه اشتباه باشد ، بازنویسی متناسب با پرونده به عهده دادگاهها نیست. به هر حال این جواب وکالت است.

بجز حتی اگر این واقعیت داشته باشد – و عدالت کاگان بسیار متقاعد شده بود که اینگونه نیست – که ATS تا این حد پیش نمی رود ، این استدلال نیاز به این باور دارد که آمریکا در این مرحله هنوز یک جمهوری عملکردی است. کنگره برای تصویب یک تلاش می کند دو حزب لایحه ای در مورد همه گیری خشمگین ، قرار نیست در مورد دامنه قانون 1789 یک گفتگوی جدی داشته باشند. جهان بینی کودکانه و در عین حال غالب این که دادگاه ها برای دستیابی به کمترین خوانش ممکن است به انجام بازی های زبانی بپردازند ، باعث وضع قانون جدید و با جزئیات بیشتر نیست ، بلکه فقط در وضعیت موجود قفل می شود ، معمولاً به ضرر حاشیه نشینان است. از طرف دیگر ، آیا بهتر است از دادگاه ها بخواهیم نقش قانونگذار را از سر ضرورت غصب كنند؟ این … شوم است. اما اگر این همان جایی است که ما هستیم ، آیا این نیاز وکلای حقوقی بیش از یک وکیل مدافع نیست و با مسئولیت پذیری سیاست گذاران واقعی کار می کند؟

فشار و کشش این نیروها این است که ما چگونه در این منظره جهنم قرار می گیریم زیرا نقش بسته هر بازیگر – وکیل ، قاضی ، قانونگذار ، مجری ، نهاد بین المللی – فقط منجر به این می شود که هیچ کس در موقعیتی نباشد که مسئولیت آن را بپذیرد.

در نهایت ، این حرفه به همان اندازه مهم است که کثیف است. تنها راه حل این است که در مورد آن شفاف و رد کنید “روز وکیل خود را دوست داشته باشید”لوازمی ها. نه ، بیگلاو ، حداقل بیش از هر گره دیگر در این ساختار بی سر و صدا ، فاسد نیست ، اما حق با پارین است که به هیچ کس کمک نمی کند تصور کند شرکت های حقوقی می توانند خود را از تأثیر عملی استدلال هایشان جدا کنند. درگیری ، س questionال و تحت فشار قرار دادن وکلا ، همچنین استدلال در متن و گسترش مسئولیت بر این اساس ، مهم است.

یا به بیان ساده تر ، هنگامی که کمک و حمایت از بردگی کودک به یک مسئله رنگارنگ قانونی تبدیل می شود ، مشکل عمیق تر از لحظه ای است که هر شرکت حقوقی درگیر آن شده است.

نیل کتیال و انحراف قانون بزرگ [The New Republic]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer