Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

من باید چیزی را که در خارج از دروازه وجود دارد بپذیرم: به خاطر او تاریخ طولانی و هولناک من از نوشتن جنگ مواد مخدر ، کاملا جو بایدن را تحقیر می کنم. افراد کمی خارج از دولت ریگان وجود دارند – چه زمانی “جنگ واقعی علیه مواد مخدر آغاز شد” – که به اندازه جو فریب بایدن ، مقصر جنگ مدرن مواد مخدر است. به عنوان مثال ، این بایدن بود که مقاله را نوشت لایحه جرم 1994. با این حال حتی آن قطعه از بدبختی تنها بخشی از آغوش بایدن بود سیاست وحشت این اجازه داده است که جنگ مواد مخدر به اندازه زندگی خود نابود کند.

کتابخانه هایی از مطالب در مورد جنگ مدرن مواد مخدر نوشته شده است ، اما آنچه که هنوز شخصاً برای من برجسته است این است میشل اسکندر جدید جیم کلاغ (در اینجا کوتاه شده است نسخه مقاله بررسی قانون) جنگ با مواد مخدر چقدر عظیم و عمیقاً ریشه دار شده است؟ دو نکته ای که اسکندر مشخص کرد ، موضوع را در چشم انداز قرار داده است:

[I]اگر ملت ما باید به نرخ حبس در دهه 1970 بازگردد – اتفاقاً زمانی که فعالان حقوق مدنی فکر می کردند نرخ حبس بسیار زیاد است – ما باید از هر پنج نفری که امروز در زندان هستند چهار نفر را آزاد کنیم. بیش از یک میلیون نفر از کارکنان سیستم عدالت کیفری می توانند شغل خود را از دست بدهند.

به عبارت دیگر ، نه تنها تعداد بسیار زیادی از انسانها که به طور ناخوشایند زندانی می شویم زیاد است ، بلکه انگیزه اقتصادی انحرافی نیز برای ادامه آن وجود دارد. واقعیت ساده این است که بدون رهبرانی مانند بایدن ، که بسیار مایل و مشتاق به نظر می رسیدند که در برخورد با جنایت سخت گیر باشند ، ما این سیستم زندانیی گسترده را نخواهیم داشت. اتفاقاً سیستمی که با همه رفتار یکسانی ندارد اما به طور نامتناسب بر اقلیت ها تأثیر می گذارد. البته ، به غیر از بایدن ، دیگران سرزنش می شوند ، اما دوباره ، با مواردی مانند لایحه جرم ، بایدن یکی از چهره های اصلی است که ما را به اینجا رسانده است.

اما اکنون که بایدن رئیس جمهور است ، حداقل بلاغت، که او می خواهد با جنگ مواد مخدر که به ایجاد آن کمک کرده وضعیت فعلی را تغییر دهد. این تغییر شکل قلب لزوماً این سال را ایجاد می کند که بایدن دقیقاً چه کاری می تواند انجام دهد؟ همانطور که الیزابت نولان براون در دلیل نشان میدهد، هم اکنون بایدن می تواند با استفاده از قدرت عفو خود بلافاصله آزاد کردن قربانیان جنگ مواد مخدر را آزاد کند. ACLU همچنین بایدن از دادستان خواسته است تا دادستان های فدرال را به ترک پرونده پیگیری مواد مخدر راهنمایی کند. اما آیا بایدن این کارها را انجام می دهد؟ من شک دارم و وقتی صحبت از قانونگذاری می شود ، حتی اگر وی خواستار تغییر شدیدی باشد ، بایدن با آنچه با احتمال زیاد یک مانع غیر قابل عبور است مواجه است.

بله ، دولت قبلی و کنگره اصلاح عدالت کیفری را در قالب قانون مرحله اول تصویب کردند. اما این لایحه فوق العاده متوسط ​​بود ، و حتی پس از آن نیز با یک مواجه شد کمپین پوچ ترسناک است که تقریباً آن را از خط خارج کرد. هر گونه تلاش برای اصلاحات قابل توجه ، مانند گفتن لغو قانون اساسی قانون کنترل مواد، بنابراین مطمئناً با موانع زیادی روبرو خواهد شد. همچنین لازم به یادآوری است که حتی اگر کل اکثریت دموکرات ها در کنگره مایل به حمایت از لغو قابل توجه جنگ مواد مخدر باشند ، این ماده هنوز هم مسئله است و سناتورهای جو مانچین و کیستن سینما گفته اند که برای رهایی از آن رأی نخواهند داد تحت هر شرایطی. بنابراین حتی اگر بایدن بخواهد گام دوم قابل توجهی بردارد ، این امر به هسته ای از فیبستر احتیاج دارد ، که حزب او این کار را نخواهد کرد. نتیجه این است که میلیون ها نفر همچنان متحمل رنج خواهند شد.

من چنین دیدگاه تلخی ندارم زیرا می خواهم یا پیشنهاد می کنم که کنار بگذارم. اما شخص باید با واقعیت روبرو شود. همچنین داشتن تنها دیدگاه های تیره و تار درباره آینده ما نیز یک اشتباه خواهد بود. حتی اگر سیستم حبس جمعی ما بخصوص مردان سیاه پوست را بطور نامتناسبی هدف قرار دهد ، از سال 2001 تا 2017 میزان حبس برای این جمعیت 34٪ کاهش یافته است.

تنها راه برای تغییر حتی بیشتر اوضاع این است که موضوع را در اولویت سیاست های ملی خود قرار دهیم. نمی توان هیچ سیاست بیشتری برای انتقاد یافت. به اعتقاد من جنگ با مواد مخدر مخرب ترین ، پرهزینه ترین و بی اثرترین سیاست داخلی در قرن گذشته بوده است. میلیون ها میلیون نفر زندگی خود را به دلیل آن نابود کرده اند. جو بایدن باید برای نقشی که بازی کرده پاسخ دهد. و سینما و مانچین باید توضیح دهند که چرا تنها اقدامات موجود را برای اصلاح یک اشتباه وحشتناک انجام نمی دهند.


کارهای تایلر بروکر در مجله Gonzaga Law Review، the Review of Albany Law منتشر شده است و در مجله University Law Memphis Review قرار دارد. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید یا او را دنبال کنید توییتر برای بحث در مورد ستون خود.

logo-footer