Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

میشیگان برای کسانی از ما که به مشتریان کمک می کنند خانواده های خود را رشد دهند ، در نظر گرفته شده است شخصیت غیر گراتا. یا شاید، ممنون نباشید. در حالی که سایر ایالت های ایالات متحده با درجات مختلفی از مقررات اجازه فرزندپروری با رحم اجاره ای حاملگی را می دهند ، میشیگان در سختگیری قانونی خود به تنهایی ایستاده و در نتیجه باعث آسیب رساندن به والدین و همچنین کسانی که به آنها کمک می کنند ، می شود. در حقیقت ، مشاهده پیش بینی در قرارداد اجاره رحم در یک کشور حامی خانواده غیر معمول نیست که به طور خاص حاملگی حاملگی را حتی از سفر به میشیگان در دوران بارداری منع کند. آنها فقط باید امیدوار باشند که هیچ یک از بستگان میشیگان آنها در این مدت نمی میرد و ازدواج نمی کند.

آیا این مورد قانون است؟

مورد اخیر تحت پوشش نیویورک تایمز مضحک بودن قوانین منسوخ میشیگان را برجسته می کند. جردن و تامی مایرز از گرند راپیدز ، میشیگان ، یک دختر کوچک داشتند و در تلاش بودند فرزند دوم را باردار شوند که تامی مایرز متوجه سرطان وی شد. مایرز که واقعاً یک مبارز بود ، 18 دوره شیمی درمانی ، 28 دور پرتودرمانی و بیش از 25 عمل جراحی را تحمل کرد. مایرز با نبرد خود علنی بود و یک طرفدار صریح علل مبارزه با سرطان بود. هنگامی که او در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که آنها هنوز امیدوار به داشتن فرزند دیگری هستند ، اما او به دلیل سرطان قادر به حمل کودک نیست ، لورن ورمیلی تماس گرفت. ورمیلی توضیح داد که از داشتن چنین حاملگی های آسانی احساس خوشبختی می کند و می خواهد کمک کند. ورمیلی جواب دعاهای مایرز بود. بدون جبران خسارت یا انگیزه دیگری (غیر از رضایت از ایجاد تغییر اساسی در زندگی شخص دیگری) ، ورمیلی تحت انتقال جنینی با جنین هایی قرار گرفت که از نظر ژنتیکی با تامی و جوردن مایرز مرتبط بودند و منجر به بارداری دوقلو شد. با این حال ، هنگامی که وکلای دادگستری از ایالت کنت ، میشیگان خواستند مایرز را به عنوان والدین فرزندان بشناسد ، جواب منفی داد. سیستم دادگاه میشیگان گفت که قوانین ایالتی مانع از چنین نتیجه ای شده است.

قانون میشیگان در حال حاضر چه می گوید؟

قانون والدین رحم جایگزین میشیگان (MCL 722،851 و بعد از آن) واضح است که “یک قرارداد ، توافق نامه یا ترتیبی که در آن یک زن با حاملگی… جایگزین موافقت کند و به طور داوطلبانه از حقوق والدین یا حضانت خود نسبت به کودک صرف نظر کند” کاملاً غیرقابل اجرا است. خوب ، چنین قراردادی قابل اجرا نیست ، هیچ معامله بزرگی نیست. به هر حال اختلاف قراردادی – یا اختلاف دیگری بین طرفین وجود نداشته است.

سخت تر می شود اگر این توافق شامل جبران خسارت باشد ، طرفین شرکت کننده می توانند در جرم جنایتی با جریمه نقدی حداکثر 10 هزار دلار و یا حبس تا یک سال مقصر شناخته شوند. و شخصی غیر از یک طرف ، که در قرارداد جبران خسارت کمک کند یا به طریقی دیگر شرکت کند ، در معرض جرم جنایی با حبس حداکثر تا پنج سال و / یا جریمه نقدی تا 50 هزار دلار است. در اینجا ، Vermilye برای عمل سخاوتمندانه خود جبران خسارت نکرد ، بنابراین هنوز هیچ جرمی برای کسی وجود ندارد. پیو

بنابراین اگر قرارداد یا توافق نامه ای برای عدم جبران خسارت مربوط به بزرگسالان قانونی که از نظر ذهنی مناسب هستند کیفری نیست ، این توافق نامه در دادگاه فاقد ارزش است. اما با ارتکاب جرمی و توافق همه طرفها ، آیا منطقی است که مایر از حقوق والدین فرزندان خود محروم شود؟

قضات میشیگان چه کاری انجام داده اند؟

علی رغم قانون سرسختانه میشیگان ، اگر چیزی وجود دارد که همه ما از پارک ژوراسیک یاد گرفتیم ، این است که زندگی راهی پیدا می کند. من با وکیل خانواده میشیگان صحبت کردم دیون ردی، که نماینده ورملی ها است. ردی توضیح داد که علی رغم قانون ، در رحم مادر بدون رحم جبران بارداری جبران نشده است. طرفین قادر به عقد قرارداد با یکدیگر با هرگونه قابلیت اجرا نیستند و نمی توانند جبران خسارت کنند – از ترس مجازات زندان – اما در غیر این صورت این توافق نامه ها معمولاً با موافقت قضات میشیگان با تقاضای طرفین مبنی بر قانونی شمردن والدین مورد نظر انجام می شود. والدین فرزندان حاصل در واقع ، ردی خاطرنشان می کند که قاضی در همان شهرستان پرونده مایرز ، کنت کانتی ، قبلاً دادخواست والدین را در یک موضوع جایگزینی بدون جبران خسارت داده بود.

انکار اولیه والدین در پرونده مایرز ناامید کننده بود. احزاب سپس اقدام به پدری کردند و خواستار آن شدند که حداقل جردن مایرز ، پدر ژنتیکی فرزندان ، به موجب قانون پدر بودن در میشیگان ، به عنوان والدین معرفی شود. رد آن اقدام دوم جای تعجب داشت.

چه چیزی در نظر گرفته شده است؟

قانون میشیگان در اواخر دهه 1980 تصویب شد ، به عنوان واكنش به پرونده Baby M ، كه در آن جایگزین “سنتی” یا “ژنتیكی” (منظور این است كه جانشین از نظر ژنتیكی مربوط به كودكی بود كه داشت) نظر خود را در مورد انصراف از كودك تغییر داد. به والدین مورد نظر او با کودک در سراسر کشور فرار کرد و اخبار روزنامه های ملت را با وحشت تماشا کرد. با این نوع داستان دلخراش ، جای تعجب نیست که قانون گذاران میشیگان با تلاش برای محافظت از زنان و کودکان در برابر چنین تنظیماتی به این واکنش پاسخ دادند.

اما Baby M Case هیچ شباهتی به شیوه های جایگزینی امروز ندارد و به وضوح چیزی مانند پرونده Myers نیست. بنابراین قانون میشیگان چه نتیجه ای دارد؟ در اینجا ، به رسمیت شناختن قانونی مایر از پدر و مادر و سرقت آن ، ناخواسته ، به Vermilyes. عوارض قابل توجهی می تواند ناشی از تشخیص نادرست قانونی فرزندپروری باشد. تصمیمات پزشکی مسئولیت مالی و بیمه

نوزادان دوقلوی مایرز هشت هفته زودتر از موعد وارد شدند و در حال حاضر در بیمارستان NICU هستند. طبق یک قرارداد حاملگی حاملگی در هر ایالت دیگر ، مایرز به عنوان والدین شناخته می شود و نوزادان تحت بیمه هستند. در اینجا ، عدم شناسایی والدین ، ​​به معنای عدم پوشش بیمه ای والدین ، ​​مایرز است.

وقتشه.

خوب ، در واقع زمان گذشته است. اما دیگر هیچ وقت مانند ایالت ولورین وجود ندارد که تشخیص دهد قانون جایگزینی منسوخ شده دیگر از میشیگاندرز محافظت نمی کند و در عوض به آنها آسیب می رساند. گروههایی مانند اتحاد باروری میشیگان، تاسیس شده توسط استفانی جونز (این پادکست را ببینید مصاحبه با او امیدوارند که قانونگذاران ایالتی داستانهایی مانند مایرز را ببینند و تشخیص دهند که مهم نیست سیاست شما ، خانواده های میشیگان شایسته بهتر هستند.


الن تراچمن وکیل مدافع است Trachman Law Center، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور متخصص در قانون فناوری کمک به تولید مثل و میزبان مشترک پادکست من می خواهم یک کودک را در تو بگذارم. می توانید به او برسید نوزادانabovethelaw.com.

logo-footer