Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

یک مسئله مداوم برای این حرفه چگونگی افزایش تنوع و ورود به قانون است. هنگامی که به خط لوله به اصطلاح نگاه می کنید ، معمولاً با جریان کاملی از نامزدها که به عنوان یک شغل حرفه ای به حقوق نگاه می کنند ، مسدود نیست. چرا؟ شما چی فکر میکنید؟

ورود به دانشکده حقوق ، سخت ماندن در آنجا ، عبور از نوار سخت (حداقل در کالیفرنیا اما به نظر می رسد که در حال تغییر است) ، بدست آوردن شغل اول ، شغل دوم و غیره ، دشوار است که بفهمید چطور مدیریت بدهی خردکننده ای که دانشجویان حقوق را همراهی می کند ، به سختی مشتری می گیرد و نگه داشتن آنها سخت است ، به خصوص اگر این عمل “یکبار مصرف” باشد ، مانند ورشکستگی یا قانون خانواده.

و فراموش كردن تصاویر وكلا به عنوان تعقیب كننده های آمبولانس ، شركت كنندگان حریص و سایر شخصیت های ناپسند دشوار است. نیازی به گفتن جوک وکیل نیست ، بله ، وکیل شوخی می کند. هیچ شوخی در مورد تمام کارهای حرفه ای ، داوطلبانه یا غیر ارادی ، بدون صحبت در مورد کارهای خوبی که وکلا انجام می دهند ، تقریبا همیشه بدون ذکر نام. تعداد زیادی از همکاران ما بی سر و صدا و کارآمد مشتریان خود را نمایندگی می کنند. حالا ، با توجه به همه این موارد ، چرا کسی می خواهد وکیل شود؟

این سوالی است که نوار ایالتی کالیفرنیا می خواهد به آن پاسخ مثبت دهد. “شما می خواهید در جهان تغییر ایجاد کنید. وکیل شدن یک روش قدرتمند برای تأثیر واقعی است. ” (زبان دادگاه ایالتی ، نه زبان من.) این زبان است بروشور منتشر کرد که به دنبال پاسخ به سوال “چگونه وکیل می شوم؟”

با استفاده از این عنوان ، بروشور توضیح می دهد که چگونه می تواند اتفاق بیفتد. این کار ابتدا با گفتن به خوانندگان شروع می شود که در اینجا در کالیفرنیا برای وکیل شدن دو روش وجود دارد: دانشکده های حقوق و برنامه مطالعه دفتر حقوقی. (به کیم کارداشیان وست فکر کنید.) این نکته اشاره می کند که کالیفرنیا دارای بیش از 50 دانشکده حقوق است ، از ABA معتبر تا ایالت معتبر تا ثبت نشده غیر معتبر. البته ، شیطان در جزئیات است و بروشور به تفاوت ها نمی پردازد (شاید از ترس این که چشمان خوانندگان خسته شود).

این بروشور به دبیرستان ها ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه و کسانی که هیچ مدرک دانشگاهی ندارند ، دسترسی پیدا می کند و مسیرهایی را به همه کسانی که می خواهند وکالت کنند ارائه می دهد. برای دانش آموزان دبیرستانی ، مانترا مطالعه (کسب نمرات خوب) ، اکتشاف (تیم بحث و سایر فعالیت های فوق برنامه) و برنامه ریزی است (با مشاوران مدرسه در مورد نحوه تأمین بودجه تحصیلات دانشگاهی صحبت کنید). برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه ، مانترا تحصیل است (نمرات خوب کسب کنید و برای LSAT بنویسید ، بنویسید ، بنویسید ، مطالعه کنید – اگر هنوز اطراف آن است) ، کاوش کنید (از دانشکده های حقوق بازدید کنید ، در دادگاه شرکت کنید ، در یک محیط قانونی داوطلب شوید) ، و برنامه ریزی کنید که چگونه هزینه تحصیلات دانشکده حقوق پرداخت می شود. و اگر هیچ مدرک دانشگاهی وجود نداشته باشد ، همه چیز ناامیدکننده نیست ، زیرا برخی از دانشکده های حقوق در کالیفرنیا وجود دارند که این افراد را بدون درجه می پذیرند.

احتمالاً به این دلیل که دادگستری ایالت نمی خواهد چشم اندازها را بترساند ، این بروشور درباره هزینه تحصیلات حقوقی مادر است. این پیشنهاد می کند که وکلای احتمالی در مورد کمک های مالی ، برنامه های کمک و بورس تحصیلی تحقیق کنند. (هیچ اشاره ای به آنجا وجود دارد؟) اگر هیچ یک از آنها تابلو خارج نکنید ، وقت آن است که زمان بدهی سنگین است. من فکر می کنم این بروشور با عدم شفافیت در مورد هزینه تحصیلات حقوقی ، خصوصاً وقتی که در بالای وام های دوره کارشناسی انباشته شده باشد ، علامت را از دست می دهد. هزینه ممکن است واقعاً بعضی ها را بترساند ، اما آیا بهتر نیست که در مقابل تعهد مالی صریح باشید؟ برخی از وکلای جدیدتر ممکن است به جای گرفتن بدهی های کلان ، کار دیگری را انتخاب کرده باشند.

نمایش ها و فیلم های تلویزیونی “درخشش و درخشش” این حرفه را به تصویر می کشند ، اما واقعیت چیز کاملاً متفاوت است. بله ، شما می توانید در وکالت دولتی یا خصوصی وکیل دادگستری باشید ، اما اگر مورد دوم باشد ، با توجه به هزینه ، بسیاری از پرونده ها را محاکمه نمی کنید. بله ، شما می توانید یک دادخواه باشید ، اما من تعجب می کنم که چقدر چشم انداز چشم می فهمد که دعوا معمولاً یک کار کشف و حرکت است و می تواند فوق العاده کسل کننده و دلهره آور باشد.

س thال آستانه وکلای احتمالی این است که آنها می خواهند با پروانه وکالت چه کنند: وکالت با امکاناتی که برای عدالت اجتماعی دارد یا چیز دیگری؟ بیشتر کارهای حقوقی کاری پروزایی است ، تا جایی تکرار می شود که می خواهید برای تنوع چنگال در کره چشم خود بچسبانید ، اما من همیشه فکر می کردم که یک آموزش حقوقی ارزش دارد ، اگر می توانید هزینه آن را بپردازید.

این می تواند یک حرفه پاداش آور باشد ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید تغییر مثبتی در زندگی مشتری ایجاد کرده اید ، وقتی مشتری از شما برای وقت و تلاش شما تشکر می کند و حتی هزینه های شما را بدون شکایت پرداخت می کند (!) ، اما این اوقات می تواند اندک و بسیار دور این می تواند حرفه ای از جهنم نیز باشد ، هنگامی که مشتری از پذیرفتن توصیه شما امتناع می ورزد ، فکر می کند که شما یک مجنون هستید (و این بهترین کلمه ای است که من در اینجا استفاده خواهم کرد) و معتقدند که قبض شما برای خدمات ارائه شده بسیار زیاد است ، و بنابراین یا به شدت تخفیف خورده یا اصلاً پرداخت نشده است.

دوست داشتم هشداری درمورد هزینه تحصیلات حقوقی دیده باشم. صداقت هنوز بهترین سیاست است. هرکسی مشاغل Biglaw را پیدا نمی کند یا آنها را نمی خواهد ، و بنابراین وکلای آینده باید مطمئناً در دانشگاه هزینه های آن را بدانند. صحبت از دسترسی به عدالت بسیار خوب است ، اما این فقط در مورد نمایندگی نیست ، بلکه در مورد پرداخت هزینه تحصیلاتی است که این نمایندگی را فراهم می کند. دریافت وام دانشجویی کار سختی نیست ، اما پرداخت آن یک کتری دیگر ماهی است.

امیدوارم ، این بروشور وکلا را ترغیب کند تا در نظر بگیرند و سپس شغل حقوقی را شروع کنند ، و این کار را همچنان حرفه ای همگن متمایز می کند (اگرچه در حال پیشرفت است … اما خیلی کند). می گوید اگر می خواهید وکیل شوید می توانید این کار را انجام دهید. در این بروشور تشویق اقلیت برای وکالت و بازگشت به جوامع خود ، جهت دسترسی به عدالت ، ضمنی است. مشتریان حقوقدانانی را می خواهند که شبیه آنها باشند. برای مدت زمان طولانی ، این مورد نبوده است.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افرادی که در این بین هستند با هم تعامل داشته باشند – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer