Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگامی که محل کار به اثبات واکسیناسیون از کارکنان نیاز دارد ، چه مسائل حقوقی بوجود می آید؟ چگونه شرکت های حقوقی می توانند از حملات سایبری جلوگیری کنند؟ ویژگیهای قانون مزاحمت سایبری و انتقام پورن چیست؟ این س questionsالات و سایر سوالات در سراسر برنامه Lawline در ماه آگوست از پخش های وب CLE عالی پاسخ داده خواهد شد. برخی از نکات برجسته را در زیر بررسی کنید:

  • مسائل حقوقی ، اخلاقی و عملی برای مدارک واکسن و تأیید برای محل کاربه با برداشته شدن محدودیت های دوران کرونا ، بسیاری از محل های کار تصویب برنامه های واکسیناسیون برای ارتقاء سلامت کارکنان خود را در نظر دارند. این برنامه نگرانی های قانونی ، اخلاقی و نظارتی را که مطرح می کند ، تنظیم اعتبارنامه واکسن ، و فرم های قابل اجرا که وکلا می توانند هنگام کار با این موارد استفاده کنند ، بررسی می کند. سه شنبه 10 آگوست 2021 پخش شد-در صورت درخواست.
  • بررسی فیشینگ در شرکت های حقوقی: نکاتی برای وکلای مقابله با حملات امنیت سایبریبه شرکت های حقوقی معاملات تجاری ، معاملات مالی را مدیریت می کنند و اطلاعات شخصی مشتریان و کارکنان را میزبانی می کنند ، که آنها را به یک هدف جذاب برای مجرمان سایبری و حملات فیشینگ تبدیل می کند. این برنامه درباره اهمیت امنیت سایبری در شرکت های حقوقی و تعهدات اخلاقی وکلا برای حفاظت از اطلاعات مشتریان و کارکنان بحث می کند. پخش دوشنبه 23 اوت 2021 ساعت 10:00 صبح (EST)
  • دشمنی های روز مدرن: نحوه برخورد با مزاحمت سایبری و انتقام از ادعاهای پورنوگرافیبه گمنامی که اینترنت ارائه می دهد ، فراوانی “سوخت های امروزی” مانند زورگویی سایبری و پورنو انتقام را افزایش می دهد. این برنامه به وکلا در مورد زمینه های جدید قانون مزاحمت سایبری و حقوق انتقام جویان آموزش می دهد و کمک های قربانیان و بهترین شیوه های رسیدگی به این گونه موارد را بررسی می کند. پخش پنجشنبه ، 26 اوت 2021 ، ساعت 2 بعد از ظهر (EST)

اگر نمی توانید در پخش زنده اینترنتی شرکت کنید ، نگران نباشید! همه دوره های ما در صورت درخواست یک هفته پس از پخش انجام می شود (و می توانید آنها را با ما بررسی کنید امتحان رایگان) برخی از نکات برجسته اخیر را بررسی کنید:

  • درک تاثیر Covid-19 بر ناتوانی تامین اجتماعی ، معلولیت بلند مدت و ادعاهای غرامت کارگرانبه این برنامه نشان می دهد که چگونه COVID-19 مسیر آسان تری را برای افرادی که به دنبال مزایای معلولیت هستند دنبال کرده است و راههای خاصی که COVID-19 می تواند در برخی موارد احتمال موفقیت را افزایش دهد. در ابتدا در 19 جولای 2021 پخش شد
  • پیمایش ترتیبات بین المللی جانشین پروریبه جایگزینی در ایالات متحده می تواند گران باشد ، و برخی از والدین تصمیم می گیرند سفر جایگزینی خود را به کشور دیگری برسانند. این برنامه به تاریخ جایگزینی بین المللی ، مسائل حقوقی پیرامون ترتیبات تولید مثل در خطوط بین المللی ، موارد مهم در این زمینه و عمل جایگزینی در خارج از مرزها می پردازد. در ابتدا در 26 جولای 2021 پخش شد
  • حمایت از رفاه وکالت از طریق رهبری اخلاقی و مctiveثربه این برنامه مهارت های رهبری و قوانین اخلاقی را برای وکلا فراهم می کند تا به آنها کمک کند در موقعیت های چالش برانگیزتر حرکت کنند ، خطر سوء رفتار را کاهش دهند ، پایداری تیم را افزایش دهند و استرس و اضطراب را مدیریت کنند. در ابتدا در 30 جولای 2021 پخش شد
logo-footer