Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جان چری / گتی ایماژ)

در حالی که دونالد ترامپ آماده بود تا شبه نظامیان خود را از پسران مغرور و Q Quacks به یک دیوانگی خشن و سرانجام مرگبار شلاق بزند ، او در حال خنک کردن با دوستان خود در یک چادر گوش دادن به لورا برانیگان ضعیف بود که متاسفانه دیگر مجبور نیست موضوع را صادر کند یک نامه توقف و انصراف برای کشاندن هنر خود به مسابقه فاشیسم زیرزمین معاملات دولت. و چون او یک ناامیدی بی استعداد است که تشنه هر کسی است که سوراخ قلب پدرش را به اندازه پدر پر کند ، دون جونیور از این ماجرا فیلمبرداری کرد.

خوشبختانه او اجازه می دهد تا دوربین در هر لحظه بدون هیچ گونه توضیحی در مناظر خسته کننده بماند. از آنجا که او یک نویسنده است!

https://www.youtube.com/watch؟v=3zB5LgWp1B8

اکنون ، درست در همان جا قبل از اینکه جونیور از مارک میدوز به عنوان “مبارز” تعریف کند – کلماتی که حدود یک ساعت بعد رنگ بدتری به خود می گیرند – آن مرد بالای شانه او ، پیر اریک هرشمان ، اواخر کسوویتز بنسون و اکنون “مشاور ارشد” دونالد ترامپ است. در آنجا او در آنجا شکوه دانه ای دارد:

ادامه کسوویتس درگیری عمیق گردن در مشکلات این دولت – پیوندی که حتی قبل از انتخاب ترامپ در زمان حضور کاسوویتس آغاز شد ایوانکا و جونیور را از پیگردهای جنایی خارج کنید – هرشمن نقش كازوویتس خود را در یك برنامه تمام وقت با كاخ سفید پخش كرد “با نمونه کارهای مبهم“همانطور که نیویورک تایمز می گوید. و از آنجایی که مجله حقوقی نیویورک قبلاً نوشته بود که درگیری کاسوویتس درگیر بوده است صدمه زدن به شرکت، شاید بیرون رفتن بدترین حرکت نبود.

اما ، این نمونه کارهای مبهم حداقل نقشی برجسته در دست فروشی مزخرفات Hunter Biden را دارد:

سه [Herschmann, Stefan Passantino, and Arthur Schwartz] امید خود را برای انتخاب رئیس جمهور به مهمان چهارم ، خبرنگار وال استریت ژورنال کاخ سفید به نام مایکل بندر ، متصل کرده بود. آنها کالاها را به او تحویل دادند: یک نامه الکترونیکی که جزئیات فعالیت های تجاری هانتر بایدن را نشان می داد و از طریق بلندگو ، یک شریک تجاری سابق شکارچی بایدن به نام تونی بوبولینسکی بود. آقای بوبولینسکی مایل بود با ادعای انفجاری در ژورنال ثبت کند: اینکه جو بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور ، از فعالیت های پسرش آگاه بوده و از آن سود می برد. تیم ترامپ با این باور که ژورنال موضوع را باز کرده و هیجان آنها به رئیس جمهور منتقل شد ، آنجا را ترک کردند.

این پیشنهاد … کار نکرد. اما این ممکن است تنها کمپین ضد انعطاف پذیری هرشمان نباشد ، زیرا بسیاری نقش مشاور مبهم وی را به نظارت و مشاوره در مورد چالش های مختلف حقوقی پس از انتخابات متمرکز کردند که باعث پر شدن شورش و شورش ترامپ HoHo شد. به نظر می رسد کامو وی در این ویدئو از تجمع برای گسترش افسانه های نادرست در مورد انتخابات ، این مشارکت را تأیید می کند.

اما با وجود خیالی که این افراد در آشوبگران القا کرده اند ، دونالد ترامپ چند روز دیگر رئیس جمهور نخواهد شد. و هنگامی که او از کاخ سفید خارج می شود ، چه نیروهایی مانند هرشمن تبدیل می شوند؟ آیا آنها قصد دارند به آغوش استقبال شرکت های بزرگ حقوقی بازگردند؟ آیا مشتریان قرار است همه اینها را به خاطر بسپارند؟

احتمالا نه. اگر این کشور از توجه ماهی قرمز برخوردار نبود ، افرادی مانند هرشمن تلاش نمی کردند ایمیل های مشکوک هانتر بایدن را به رسوایی تبدیل کنند.

ترامپ آخرین داستان فروش را داشت. وال استریت ژورنال آن را خریداری نمی کند. [New York Times]
وکیل سابق استیضاح ترامپ به کاخ سفید می رود [Politico]

زودتر: Marc Kasowitz… آیا شما این گل رز را قبول خواهید کرد؟
ایوانکا و دون جونیور به روش قدیمی: با ثروتمند شدن از کیفرخواست جلوگیری کردند
وقتی مردم شروع به نوشتن درباره شما می کنند تا شرکت شما را از بین ببرند ، اوضاع خوب پیش نمی رود


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer