Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز جونز (عکس از دیوید لات)

دستگاه روابط عمومی در روز جونز باید واقعاً در مصرف بیش از حد باشد.

بین مقاله نیویورک تایمز، تبلیغات حمله کنید (به علاوه وعده بیشتر، و مواردی که به دنبال مشتری مشتری شرکت می روند) ، تحریم های طرح ریزی شده و برنامه ریزی شده، خوب ، آنها چیزهای زیادی برای مقابله دارند. اما تاکنون – حداقل علنا ​​- شرکت قاطع بوده است در دفاع از نمایندگی آنها

اما این باید واضح باشد ، همه افراد شرکت از این موضوع راضی نیستند. امروز ، Kevyn Orr ، مسئول شریک دفتر Jones Day در دفتر DC ، میزبان یک تماس همکار برای بحث در مورد بحث و جدال اخیر بود. اما ظاهراً پس از دادن اطلاعات جدی ، تماس بدون پایان دادن به همكاران به ثبت نظرات خود پایان یافت. که برخی افراد را خاموش کرد.

Parker Rider-Longmaid، یكی از همكاران در عملكرد مسائل و تجدیدنظرها – و یك كارمند سابق دادگستری روت بادر گینسبورگ – ظاهراً از تصمیم Orr برای عدم پاسخگویی به س questionsالات ناامید شده و اجازه داد كه یك ایمیل به كل دفتر DC بفرستد و این نارضایتی را ثبت كند:

کوین ، درک من این بود که ما در جلسه امروز فرصتی خواهیم داشت تا س questionsال کنیم یا چیزی بگوییم. من و رابین آماده شده بودیم که چیزی بگوییم. بنابراین اکنون آن را از این طریق با همه شما به اشتراک خواهم گذاشت.

ما مخالف هستیم

من اعتقاد ندارم این سوال در اینجا مطرح شود که آیا دادخواست صدور گواهینامه انتخابات پنسیلوانیا دارای شایستگی قانونی است یا در عوض غیرعادی است.

به اعتقاد من سال این است که آیا این شرکت باید اعتبار و اعتبار خود را به پروژه مدیریتی متمایل به تضعیف دموکراسی و حاکمیت قانون ما اعطا کند؟

هیچ اشتباهی نکن. از همان ابتدا ، این دادخواست برای سرکوب آرا vote طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که صدای کمتری از هموطنان آمریکایی ما در میان همه گیر جهانی مانند هرگز در طول زندگی خود شنیده نشده است.

و اکنون ، این سلاح مسلح شده است تا سنت چندین ساله ما را در این کشور انتقال مسالمت آمیز و دموکراتیک قدرت تهدید کند.

من معتقدم که جامعه ما باید تلاش کند تا به یک دموکراسی نماینده ای عادلانه و فراگیر تبدیل شود. و این دادخواست و پروژه ای که اعتبار جمعی ما را به آن وام می دهد ، کاملاً مانع رسیدن به آن ایده آل است.

ما به عنوان وکیل موکلان و دلایل خود را انتخاب می کنیم. ما آنچه را که برای آن ایستاده ایم انتخاب می کنیم. و من این پروژه را ارائه می دهم ، نباید از آن موارد باشد.

من به عنوان یک آمریکایی امروز از این شرکت عمیقا ناامید شده ام. من چیزی را که عمیقا غیر دموکراتیک است ، نمی پذیرم. ما از این بهتریم. و دیروز نباید بهانه ای برای فردا باشد.

ما مخالف هستیم

من حدس می زنم او در حال خراب کردن t استاو در حال حاضر جایزه سخاوتمندانه SCOTUS شرکت را

به گفته راهنمایان شرکت ، اور پس از ارسال این salvo ، جلسه را مجدداً آغاز کرد و در یک گفتگوی گسترده با همکاران شرکت کرد.

کاملاً واضح است که صدمه ای که این نمایندگی به جونز وارد کرده عمیق تر از افراد خارج است. فراموش نکنیم ، هفته “Pile On Jones Day” آغاز شد زیرا منابع داخلی در روز جونز که از دخالت شرکت در دعاوی انتخابات ناراحت بودند با نیویورک تایمز صحبت کرد. بنابراین ما * می دانیم * افرادی در داخل شرکت غول پیکر Biglaw وجود دارند که از … همه کارهای شرکت در حال حاضر ناراحت هستند. اما این اولین اظهارات شبه عمومی (ارسال چیزی به کل دفتر و مجبور به بیرون آمدن آن است) اظهاراتی است که هرکسی از روز جونز در مورد این موضوع انجام داده است ، و از طرف یک همکار ارائه می شود.

تاکنون ، شرکای این شرکت به وضوح ساکت بوده اند ، گرچه من گمان می کنم آنها در پشت درهای بسته به این زودی نیستند. زیرا اگر من کتاب قابل توجهی از تجارت و مشتریان قابل حمل داشتم و پیگیری شرکت از یک نظریه حقوقی حیوان خانگی حیوان خانگی تهدید به آزاد کردن این موضوع بود کابوس روابط عمومی بر روی آنها، خوب ، من خیلی فکر می کنم که چگونه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهم.

اگر آنها انتظار دارند که در طول این وضعیت ناخوشایند همه کارمندان خود را راضی نگه دارند ، شرکت توضیحات زیادی در مورد انجام کار دارد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer