Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جرالد مارتینو / واشنگتن پست / گتی ایماژ)

هو پسر همه ما هنوز در تلاش هستیم تا آنچه چهارشنبه گذشته هنگامی که متعصبان راست گرایان حمله به پایتخت را آغاز کردند ، باز کنیم. شركت كنندگان در حال شناسایی هستند، عواقبی در حال انجام است و دستگیری در حال انجام است.

6 ژانویه اکنون به عنوان یک روز تاریک در تاریخ ما شناخته خواهد شد. همانطور که قبلاً گفتم ، مقصر زیادی برای دور زدن وجود دارد و مهم است که بدانید دقیقاً چه کسی چه کاری انجام داده است. مانند چگونگی ابراز عشق “جینی توماس” ، همسر کلارنس توماس در دادگاه عالی ، فقط چند ساعت قبل از آغاز شورش خشن. (چند روز بعد وی پست را اصلاح کرد تا اضافه کند “[Note: written before violence in US Capitol]. “)

در تخته سنگ، مارک جوزف اشترن جزئیات حمایت جینی توماس از آشوبگران را بیان می کند. جینی مدتهاست که بوده است فعال سیاسیy (و او مشکلی ندارد استخدام وینگرهای راست جنجالی معروف به گفتن “من از مردم سیاه متنفرم”). او در حال حاضر یک گروه مدافع محافظه کار را اداره می کند ، و از همان ابتدای دوره ترامپ ، او به دنبال سازماندهی پیرامون دستور کار خود بوده است.

همانطور که استرن خاطرنشان کرد ، کلارنس توماس با وجود حمایت سیاسی گستاخانه از همسرش ، هرگز در هیچ یک از پرونده های مربوط به موضوعاتی که درگیر آن است ، خود را رد نکرد و از مزایای حمایت از ترامپ بهره برد.

به نوبه خود ، ترامپ به توماس با دسترسی فوق العاده به دفتر بیضی جایزه داده است. گروه حامی وی Groundswell مخاطب گرفت با رئیس جمهور در اوایل سال 2019. به گزارش نیویورک تایمز، جلسه بعد از صرف شام کلارنس و جینی توماس با ترامپ ترتیب داده شد. (به نظر می رسد کلارنس توماس و ترامپ کاملاً دوستانه رفتار می کنند: عدالت کارمندان وی را به این سمت برد ملاقات با رئیس جمهور حداقل یک بار در دفتر بیضی شکل. جینی نیز حضور داشت.) در کاخ سفید ، اعضای گراوندسول علیه ترامپ در برابر خدمات تراجنسیتی در ارتش لابی کردند ، کاری که وی قبلاً در سال 2017 ممنوع کرده بود. این ممنوعیت از سال 2019 ، تقریباً در زمان جلسه گراوندسول ، پس از دیوان عالی اجرا شد. بلند شده دادگاه بدوی دستور مسدود کردن آن را با رای 5–4 داد. (کلارنس توماس خود را از این پرونده انصراف نداد ؛ او به دلیل فعالیت های لابی همسرش هرگز از هیچ پرونده ای کناره گیری نکرده است.) نیویورک تایمز نیز گزارش شده که جینی توماس لیستی از کارمندان فدرال را تهیه کرد که به نظر وی به اندازه کافی به رئیس جمهور وفادار نبودند. او لیست های خود را برای ترامپ فرستاد و از او خواست که کارمندان بی وفا را اخراج کند ، اگرچه به نظر می رسد او تا حد زیادی او را نادیده گرفته است. با این حال ، دولت خود را انباشته با کارمندان سابق توماس

اما این چیز جدیدی نیست – به یاد داشته باشید هیچ قانون سخت و سریعی در مورد انصراف در SCOTUS وجود ندارد. در واقع ، توماس حاضر نشد خود را در پرونده ACA جلب کند علی رغم مخالفت جدی جینی با قانون ، و برای شکست دادن آن کار می کند.

آنچه جینی واقعاً انجام داد به اندازه کافی بد بود ، اما همچنین شایعه ای در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مبنی بر اینکه جینی توماس حدود 80+ اتوبوس را برای رساندن آشوبگران به پایتخت تأمین کرده است. شایعات ، 100 درصد دقیق نیستند. و در حقیقت این یکی نادرست به نظر می رسد (همچنین) توسط مارک جوزف استرن مسدود شد) اگرچه براساس ترکیبی از ارتباط سابق وی با Turning Point USA (او زمانی در شورای مشورتی آنها کار می کرد) و ادعای چارلی کرک مبنی بر اینکه آن گروه و یک وابسته بیش از 80 اتوبوس به کاپیتول ارسال کرده اند.

اگرچه او هزینه مستقیم حضور مردم را پرداخت نکرد ، اما حمایت او از اقدامات آنها هنوز گویای این موضوع است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer