Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

گرچه این هفته برای بسیاری از آنها لذت بخش نبوده است ، در میان گزارش تغییر نتایج انتخابات ، مشاغل منتخب رونق یافته اند.

بر اساس لس آنجلس تایمز ، تامین کننده علفهای هرز ، پیتزا و مشروبات الکلی “برندگان واقعی شب انتخابات” بودند سال 2020:

خدمات تحویل الکل درخواستی ، دریزلی گفت که میزان فروش به طور متوسط ​​68 درصد بیشتر از چهار سه شنبه قبلی بود. فروش در واشنگتن دی سی 133٪ افزایش داشته است. در شهر نیویورک ، 110٪ و در LA ، 35٪ در ایالت های آبی که دریزلی فعالیت می کند ، فروش در مقایسه با چهار سه شنبه قبلی 75 درصد افزایش داشته است. در ایالت های قرمز ، 33٪ افزایش داشتند. “

در همین حال ، شرکت تحویل علف های هرز Eaze شاهد 18 درصد افزایش در مقایسه با سه شنبه قبلی بود بار گزارش شده است ، و رستوران های پیتزا منطقه افزایش چشمگیر و رکوردشکنی را نشان دادند.

با کنار گذاشتن تجارت ، اقدامات قانونی کردن ایالت باعث شد که 2020 یک انتخابات تاریخی برای صنعت علف های هرز باشد ، که ابتکاراتی را در نیوجرسی ، آریزونا ، داکوتای جنوبی ، مونتانا و می سی سی پی در بر گرفت.

همانطور که قانون 360 عنوان کرده است، پیروزی های آراot تعداد کل ایالاتی را که شاهدانه تفریحی را قانونی می کنند به 15 کشور می رساند ، داکوتای جنوبی اولین ایالتی است که مستقیماً از قانون منع استفاده از بزرگسالان عبور می کند بدون اینکه مرحله موقت قانونی سازی برای استفاده پزشکی انجام شود و رای دهندگان می سی سی پی ماری جوانا پزشکی را تأیید کنند.

برای قانون 360:

بزرگترین پیروزی برای مدافعان ، ایالت گاردن بود که به اولین ایالت میانه آتلانتیک تبدیل شد که ماری جوانا را برای مصرف بزرگسالان به طور کامل قانونی اعلام کرد. تأیید رای دهندگان از س Publicال عمومی 1 ، نیویورک و سایر ایالت های منطقه پرجمعیت را تحت فشار قرار می دهد تا از این الگو پیروی کنند. “

در یک بدشانسی برای ساکنان نیوجرسیاگرچه ، دادستان کل ایالت روز چهارشنبه راهنمایی کرد و خاطرنشان کرد که داشتن علف های هرز در خارج از برنامه ماری جوانای پزشکی نیوجرسی طبق قانون ایالت فعلا غیرقانونی است.

برندگان واقعی انتخابات شب: فروشندگان پیتزا ، Booze و Weed [Los Angeles Times]
نیوجرسی ، آریزاز. قابلمه را در جارو کردن رأی قانونی کنید [Law360]
پیروزی های آرای پات برای آینده اصلاحات خوب است [Law360]

logo-footer