Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بر اساس یک نظرسنجی جدید ، بیماری همه گیر COVID-19 تاثیری مخرب بر ادارات حقوقی داشته است ، که سازمان های آنها با ادامه چالش های جدید حقوقی ، کاهش درآمد را مشاهده کرده اند.

نظرسنجی مدیر حقوقی آلتمن ویل خاطرنشان می کند که ، در پاییز سال 2020 ، 66٪ از پاسخ دهندگان گفتند که درآمد سازمان آنها کاهش یافته است ، در حالی که 77٪ گفتند که حجم کار دپارتمان حقوقی آنها افزایش یافته است. اخراج کارمندان در 11٪ ادارات حقوقی مورد بررسی انجام شده است.

این گزارش همچنین نشان می دهد که بخشهای بیشتری در حال حاضر دارای مدیر عملیات قانونی هستند – 50٪ از پاسخ دهندگان گفتند که در سال 2020 مدیر حرفه ای دارند و 46٪ گفتند که در سال 2019 یک مدیر دارند.

در یک مصاحبه با Law360، جیمز ویلبر از آلتمن ویل گفت که هیچگونه اخراج در موقعیت های عملیاتی قانونی که صرفه جویی در هزینه را داشته باشند گزارش نشده است:

بنابراین ، برای من ، این نشان دهنده خردمندی از طرف افسران ارشد حقوقی است که فهمیدند این افراد بیش از پرداخت هزینه های خود هستند و آنها می توانند به ما کمک کنند تا راه هایی برای حذف زباله پیدا کنیم ، شاید ارزش بهتر یا کاهش هزینه بیشتری را از مشاوره خارج دریافت کنیم ، اهرم بهتر فناوری

در حالی که عملیات حقوقی ممکن است نقش فزاینده ای در بخشهای حقوقی داشته باشد ، مطالعه معیار امضا در این زمینه قرار است در هفته های آینده منتشر شود.

نظرسنجی عملیات گروه حقوقی گروه Blickstein در سال 2020 8 دسامبر در یک “اجلاس مجازی” معرفی می شود که نگاهی اجمالی به نتایج آن دارد.

این رویداد با حضور برد بلیکشتاین و “پدرخوانده اقدامات قانونی” دیوید کامبریا ، چالش های مربوط به همه گیری ، جبران خسارت و KPI ها ، هوش مصنوعی ، تأثیر Big 4 و سایر مناطق را بررسی خواهد کرد.

اینجا کلیک کنید برای بیشتر.

نظرسنجی مدیر ارشد حقوقی 2020 [Altman Weil]
CLO ها با ادامه ویروس ، درآمد کمتری دارند و بیشتر کار می کنند [Law360]
اجلاس بررسی عملیات دپارتمان حقوقی 2020 [Above the Law]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. Fمارماهی آزاد بودن برای انجام کاری برای او ایمیل بزنید با س questionsال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer