Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که 2020 به آرامی در آینه دید محو می شود و داده های جدید نشان می دهد سال داغترین دوره ثبت شده بود ، به نظر می رسد هیئت مدیره شرکتها برای پاسخگویی به خطرات ناشی از بحران آب و هوا ، تجهیزات کافی ندارند.

بلومبرگ روز چهارشنبه اشاره کرد که فقط 6٪ از 1،188 مدیر در 100 شرکت بزرگ آمریکایی “اعتبار مربوطه” در حفاظت از محیط زیست داشته اند ، با استناد به مطالعه توسط مرکز اشترن برای تجارت پایدار در دانشگاه نیویورک.

تنسی ویلان از NYU به این نشریه گفت که تقریباً همه هیئت مدیره های شرکت در “مسائل مهم ESG از نظر اقتصادی” مانند تغییرات آب و هوا ، تنوع کارمندان و رسوایی های زنجیره تأمین ، تخصص ندارند ، بعدا افزود:

بدون اعضای هیئت مدیره که درک استراتژیکی از مسائل دارند ، هیئت مدیره سوالات پرسیدن را نمی داند یا حتی درک می کند که خطرات احتمالی ممکن است وجود داشته باشد.

سال 2020 برای گرمترین سال ثبت شده ، تجزیه و تحلیل ناسا نشان می دهد [NASA]
بسیاری از هیئت مدیره های شرکت های بزرگ ایالات متحده بحران آب و هوا را درک نمی کنند [Bloomberg]
هیئت مدیره شرکت های آمریکایی از تخصص ناکافی در موارد ESG از نظر مالی رنج می برند [NYU Stern Center for Sustainable Business]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید با س questionsال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer