Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بر اساس یک نظرسنجی ، در اوایل همه گیری ، ارائه دهنده کنفرانس ویدیویی Zoom صنعت حقوقی را طوفانی کرده است این هفته منتشر شد توسط انجمن بین المللی فناوری حقوقی.

این پلتفرم توسط 71٪ شرکت های حقوقی که در نظرسنجی فناوری ILTA 2020 به عنوان نرم افزار کنفرانس ویدئویی (دسکتاپ ، لپ تاپ و تلفن) که از آنها استفاده می کنند ، لیست شده است ، در حالی که 34٪ در سال 2019 بوده است. از 12٪ در سال گذشته ، و Cisco WebEx با 30٪ در مکان سوم قرار گرفت ، بدون تغییر از 2019.

همین سه سیستم عامل منجر به برگزاری کنفرانس وب و میزبان وبینار شرکت های حقوقی با بزرگنمایی 71٪ – نسبت به سال گذشته 27٪ – تیم های مایکروسافت با 38٪ و WebEx با 32٪ ، افت 34٪ در سال 2019 شده است.

اما یک گزارش در اخبار لگالتک با جزئیات نظرسنجی ILTA خاطرنشان می کند که “همه خبرهای خوبی برای بزرگنمایی نبوده است”:

افزایش فعالیت این پلتفرم با حوادث نسبتاً عمومی امنیت سایبری ، حتی برخی همراه بوده است در حال وقوع داخل قانونی. پس چرا زوم همچنان رتبه نخست را در نظرسنجی ILTA بدست آورد؟ [Beth Anne Stuebe, director of publications and press at ILTA,] اشاره کرد که این نظرسنجی درست قبل و در طی روزهای ابتدایی همه گیری انجام شده است. “[Zoom] چیزی است که مردم قبلاً از آن استفاده می کردند. وی گفت: “آنها نمی خواستند بلافاصله هنگام شیوع بیماری منحرف شوند.” با این حال ، Stuebe پیش بینی می کند که اکنون که این پلتفرم فرصتی برای سازگاری با افزایش ترافیک دارد ، محبوبیت زوم تا پایان همه گیر همچنان ادامه داشته باشد.

6 موردی که ما از نظرسنجی فناوری ILTA 2020 جالب یافتیم [Legaltech News]
بررسی فناوری 2020 ILTA [ILTA]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. Fمارماهی آزاد بودن برای انجام کاری برای او ایمیل بزنید با سوال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer