Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که جهان همچنان در سوگ از دست دادن الکس تربک عزادار است ، بسیاری از بازدید کنندگان “J! بایگانی »، پایگاه داده ، که در آن” خطر! ” superfans سرنخ ها و مسابقه دهندگان را از 37 فصل نمایش جمع آوری کرده است.

“J! بایگانی” نشان می دهد که صنعت حقوقی به طور قابل توجهی در میان شرکت کنندگان نشان داده شده است: جستجوی “وکیل” 691 نتیجه بازیکن و “وکیل” 261 نتیجه را به ارمغان می آورد (این شامل چند بازیکن “مسابقات نوجوانان” و “قهرمانی کالج” است با در نظر گرفتن شغل در قانون ، و همچنین برخی از موارد تکراری.)

در طول سال ها ، بالاتر از قانون موارد مفصلی دارد که صنعت حقوقی از این نمایش عبور می کند ، با اشاره به اینکه “خطر”! می تواند منبعی از اضطراب در دوران میانه باشد برای وکلائی که ظاهر شده اند و وکلا نیز تهیه کرده اند علوفه قابل توجه برای سرنخ های 400000 به علاوه آن.

در واقع ، “J! بایگانی “نشان می دهد که” وکیل “و” وکیل “954 نتیجه مشترک در سرنخ های مربوط به دورهای Jeopardy ، Double Jeopardy و Tiebreaker دارند. این اصطلاحات همچنین 21 مورد Final Jeopardy را به وجود آورده است – از جمله دو مورد که پاسخ صحیح آنها “کیست آتیکوس فینچ است؟” و یکی به درستی پاسخ داده شد “هارپر لی کیست؟”

و در حالی که ما همچنان از دست دادن مجری برنامه ناراحت می شویم ، بسیاری از “خطر!” طرفداران در مورد جانشینان بالقوه بحث کرده اند. یکی از پیشنهادات خود تربک؟ همکار سابق بیگلاو.

J! بایگانی


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. Fمارماهی آزاد بودن برای انجام کاری برای او ایمیل بزنید با سوال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer