Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که وکلای نیویورک از سرگیری سواری مترو برای کار یک معیار مفید داشته باشید برای پیگیری تغییرات در این هزینه ها ، رانندگان اکنون با برچسب قیمت بی سابقه ای برای اتومبیل های خود روبرو هستند.

همانطور که توسط Slate اشاره شده است، هزینه وسایل نقلیه دست دوم به طور رسمی “به استراتوسفر” وارد شده است ، با آمارهای وزارت کار که روز سه شنبه منتشر شد ، رکورددار 10.5٪ افزایش در ماه ژوئن است. این به دنبال 7.3٪ افزایش در ماه مه و 10٪ افزایش در ماه آوریل است ، که این بخش را به “تنها بزرگترین م componentلفه” افزایش می دهد که تورم اخیر را در ایالات متحده تقویت می کند

طبق گفته Slate ، این روند عمدتا توسط کمبود جهانی تراشه های نیمه هادی ایجاد می شود ، که سازندگان خودرو را با مشکل مواجه کرده است. فاکتورهای “متنوع و پیچیده” دیگری نیز در این زمینه وجود دارد ، مانند افت تولید خودرو در دوران رکود بزرگ.

این همه یک پدیده نادر را ایجاد کرده است: “برخی از مالکان دریافتند که وسایل نقلیه مدل قدیمی آنها اکنون بیش از زمانی که خریداری شده اند ارزش دارند.”

بازار خودرو دیوانه است. ممکن است مدتی همینطور بماند. [Slate]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید با س questionsال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer