Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تعداد متقاضیان دانشکده حقوق برای سال تحصیلی 2021-22 در حال افزایش است که بیشترین افزایش در چند دهه اخیر را تجربه کرده است ، و نمره های سطح بالای LSAT در حال ضرب شدن است ، طبق گزارش Law.com این هفته.

درخواست ها برای سال تحصیلی 2021-22 در حال حاضر بیش از 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، در حالی که کلاس امیدواران دانشکده حقوق امسال افزایش زیادی در نمرات LSAT از 165 و بیشتر را ثبت کرده اند – با متقاضیان بالاترین ردیف 175-180 با افزایش 99٪.

به دنبال تبیین این روندها ، متخصصان عوامل احتمالی رانندگی را متناسب با مدل کوتاه شده LSAT Flex ، بازار کاری دشوار برای دانش آموختگان دانشگاهی اخیر ، بی حوصلگی دوران قرنطینه و آرمان گرایی نسلی ذکر کردند.

همانطور که کلی تستی ، رئیس شورای پذیرش دانشکده حقوق ، در مقاله گفت:

من واقعاً معتقدم که دیده شدن قانون برای کمک به مسائل مهم اجتماعی که با آن روبرو هستیم بسیار حیاتی است – اعم از عدالت کیفری ، عدالت نژادی ، پاسخگویی دولت ، آب و هوا – در میان جوانان علاقه زیادی به کمک در این مناطق وجود دارد.

“یک سال مانند هیچ سال دیگر”: دانشکده های برتر حقوق با متقاضیان قوی سرشار هستند [Law.com]


جرمی بارکر مدیر بازاریابی محتوا برای Breaking Media است. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید با سوال یا نظر و به در LinkedIn متصل شوید.

logo-footer