Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ست ونیگ-استخر / گتی ایماژ)

وکلای ترامپ در آستانه استیضاح ظهر امروز برای آلن ویسلبرگ ، مدیر مالی سازمان ترامپ در دادگاه منهتن ، در اضافه کاری کار کردند تا اتهامات بعدی را نادیده بگیرند.

وكیل رونالد فیشتی با تمسخر اظهار داشت: “این آنقدر كوچك است كه نمی توانم باور كنم مجبور خواهم شد پرونده ای از این دست را امتحان كنم.” سیاسی.

و در مقایسه با کلاهبرداری گسترده مالیاتی شرکت در حال تحقیق بود ، او ممکن است یک نکته داشته باشد. اما توطئه چندین ساله برای ارتکاب کلاهبرداری مالیاتی ادعا شده در کیفرخواست 15 ماده ای دقیقاً “کوچک” نیست. در واقع ، این توطئه پیچیده ای است که توسط وایسلبرگ و این شرکت برای پرداخت بیش از یک میلیون دلار مالیات به مقامات مالیاتی فدرال ، ایالت و شهرداری انجام شده است. به علاوه وجود همه چیزهایی که در اجرای آن دخیل هستند!

به طور خلاصه ، خسارت سالانه ویسلبرگ 940،000 دلار بین سالهای 2011 و 2018 بود ، اما او و شرکت مجموعه ای متنوع از استراتژها را برای کاهش درآمد مالیاتی خود هر سال با یک قطعه عظیم ، بیشتر از طریق مزایایی که به عمو سام گزارش نمی شد ، مالیات دادند درآمد. با این حال ، آنها در داخل مجموعه دوم کتابهایی که برای ردیابی خسارت واقعی وایزلبرگ نگهداری شده بود ، گزارش شدند – زیرا واضح است که این افراد هرگز تماشا نمی کردند سیم.

مزایا مانند یک آپارتمان در بلوار ریورساید است که سازمان ترامپ اجاره ، هزینه های گاراژ و همه خدمات شهری را برای آن پرداخت کرده است – هیچ یک از آنها وایزلبرگ را به عنوان درآمد مشمول مالیات اعلام نکرده است که همه آنها از حقوق ناخالص وی کسر شده است.

به طور همزمان ، سازمان ترامپ میزان خسارت مستقیم دریافتی ویسلبرگ را به صورت چک یا سپرده مستقیم کاهش داد تا خسارت غیرمستقیمی را که به عنوان پرداخت اجاره ، قبوض تاسیسات و هزینه های گاراژ دریافت کرد ، در نظر بگیرد. غرامت غیرمستقیم در فرم W-2 ویسلبرگ موجود نبوده یا در غیر این صورت به مقامات مالیاتی فدرال ، ایالت یا محلی گزارش نشده است و متهمین شرکت هیچ مالیات بر درآمد در رابطه با غرامت غیرمستقیم وصول نکرده اند.

ویسلبرگ و همسرش در آپارتمانی که در شهر نیویورک است اقامت داشتند ، اما به عنوان ساکنین شهر موفق به پرداخت مالیات بر درآمد شهرداری نشدند. اووپسی

به همین ترتیب ، وایسلبرگ و همسرش با مجوز مرسدس بنز از سازمان ترامپ به آنها اجاره داده شد ، که حتی در صورت کسر هزینه از بالاترین مبلغ 940،000 دلار CFO ، آنها نتوانستند آن را به عنوان غرامت گزارش دهند.

این طرح ها از نظر اندازه و دامنه متنوع بودند ، از چک های شرکت های نقدی گرفته شده تا ویسلبرگ بتواند کمی پول دور بزند ، تا صدها هزار دلار شهریه برای نوه هایش که از سازمان ترامپ و بعداً از طرف دونالد ترامپ قابل ابطال است. اعتماد کنید اما هر پنی از آن به عنوان خسارت وایسلبرگ محاسبه و کسر می شود ، بنابراین به وی اجازه می دهد تا هزینه آن را با دلار “قبل از مالیات” پرداخت کند.

به نظر می رسد تنها چیزی که ادعای اعتراض ویسلبرگ را محدود می کند ، خلاقیت خود او بوده است. در یک اقدام مخصوصاً جسورانه ، پاداش پایان سال توسط نهادهای مرتبط ترامپ پرداخت شد و به عنوان درآمد خود اشتغالی تلقی شد.

با این حال ، برای ویسلبرگ و سایر مدیران ، بخش قابل توجهی از پاداش های پایان سال آنها در قالب چک های سایر نهادهای سازمان ترامپ ، از جمله Wollman Rink Operations LLC ، Trump International GolfClub LLC ، Mar-a-Lago پرداخت شد. کلوب ، Trump Productions LLC ، VH Property Corp. ، Trump Las Vegas Development LLC ، Tramp CPS LLC و سایر نهادها.

چک های پاداش پایان سال که به اشخاص دیگری غیر از Trump Payroll Corp پرداخت می شد به طور معمول به عنوان جبران خسارت غیر کارمندان به مقامات مالیاتی گزارش می شدند و در فرم های خدمات درآمد داخلی ایالات متحده 1099 که برای گزارش غرامت غیر کارمندان استفاده می شود ، تنظیم شده است. .

شما تعجب می کنید که چرا ویسلبرگ می خواهد این کار را به این روش انجام دهد؟ خوب ، احتمالاً او جبران خسارت “واقعی” خود را در زمینه تأمین اجتماعی به حداکثر رسانده بود ، و قمار به او اجازه داد تا یک حساب بازنشستگی قابل توجهی به عنوان یک مالیات دهنده “خود اشتغالی” ایجاد کند. می دانید ، بالای 401 کیلوگرم عادی او.

علاوه بر این ، به دلیل گزارش غرامت قابل توجه غیر کارمندان ، ویسلبرگ توانست کمک های سالانه به یک طرح Keogh ، که یک برنامه بازنشستگی با تاخیر مالیات است و برای افراد بازنشسته برای اهداف بازنشستگی در نظر گرفته شده است ، انجام دهد. ویسلبرگ فردی مستقل نبود. اما ، چون او ظاهرا غرامت قابل توجهی غیر کارمندی از نهادهایی مانند Mar-a-Lago Club و Wollman Rink Operations LLC دریافت کرد ، همانطور که در بالا ذکر شد ، او به درستی دریافت درآمد خود اشتغالی را گزارش داد و بدین ترتیب به دروغ ادعا کرد که مبلغ مشارکت در برنامه Keogh خود را به استثنای سالانه از درآمد خود است. مبالغی که برای سال های مالیاتی 2012 تا 2016 کمک کرده اند تقریباً از 215،000 دلار فراتر رفته است و در طول طرح کلاهبرداری ، ویسلبرگ توانست یک طرح Keogh به ارزش صدها هزار دلار تهیه کند.

احترام به شلوغی!

علاوه بر مراجعه های متعدد به سایر مدیران شرکتی که به محاسبه خلاقیت جبران خسارت پرداخته اند ، همچنین چندین مورد از “همدست غیر مجازات شماره 1” وجود دارد که این طرح را با وایسلبرگ انجام داده است. گمانه زنی های گسترده ای وجود دارد که این مربوط به خود ترامپ است ، اگرچه FWIW ، پول من در اختیار من است پسر دینگبات که همچنین ادعا می شود یک آپارتمان و یک بار چیزهای خوب از صندوق سرمایه گذاری قبل از مالیات پیرمردش دریافت کرده است.

بنابراین ، نه ، این سیب زمینی های کوچکی نیستند ، همانطور که وکلای ترامپ معتقدند همه ما اعتقاد داریم. سوال این است که آیا آنقدر بزرگ است که باعث شود ویسلبرگ رئیس خود و خانواده ترامپ را که در دوره ریاست جمهوری ترامپ شرکت را اداره می کردند تلنگر بزند؟ به طور مشابه ، ترامپ انگیزه زیادی دارد که ادعا کند ویسلبرگ این طرح را کاملاً به تنهایی انجام داده و هیچ عضوی از خانواده آن را تحریک نکرده است.

افتخار در میان سارقان؟ به نظر می رسد که ما در مورد کشف این موضوع هستیم.


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer