Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از JIM WATSON / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

در حالی که از شام شکرگذاری لذت می برید ، آلن درسویویتس از دانشگاه هاروارد با معرفی نام دونالد ترامپ برای دریافت جایزه صلح نوبل بازی می کرد. این ایده بسیار چشمگیری ضعیف است ، اما شما باید آن را به پروفسور درساویتس بسپارید که به طور مداوم با موضوعات تحریک آمیز برای برنامه فراخوان خود مواجه می شود.

توافقنامه ابراهیم روابط بین اسرائیل ، امارات و بحرین را عادی کرد. برخلاف توافقنامه کمپ دیوید بین اسرائیل و مصر یا معاهده اسرائیل و اردن – که هر دو شامل حل و فصل روابط بین کشورهایی بود که به طور فعال با یکدیگر جنگ کرده بودند – توافق نامه های ابراهیم روابط اسرائیل را با دو کشور که بیشتر در حاشیه درگیری های گذشته. ضربه زدن به تک آهنگ ها مهم است ، اما آنها به افرادی که به بچه های دزد غارت می کنند جوایز صلح می دهند.

و این یک بررسی خیرخواهانه تر از آن است روزنامه اسرائیلی هاآرتص این توافق را داد این – به طرز باورنکردنی – توسط دولت ترامپ به عنوان یک موفقیت امضا تبلیغ می شود.

نتیجه نهایی یکسری بیانیه ها در حمایت از صلح جهانی بود ، از نوعی که به طور معمول توسط برندگان مسابقه Miss Miss جهان گفته می شد – که یک بار رئیس آن رئیس همان ابتکار صلح بود ، رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ.

عجیب است که ترامپ قبلاً بر اساس توافق نامه های آبراهام نامزد دریافت جایزه صلح شده است. کریستین تایبرینگ-جیدد ، سیاستمدار جناح راست افراطی نروژی ، دو بار ترامپ را نامزد کرده است که اخیراً در پشت این توافق نامه قرار گرفته است و کمیته نامزدی را به همان اندازه که ممکن است شک کند ، مشکوک دانست.

اما فقط به این دلیل که یک گزاره بدیهی است نادیده گرفته شود ، به این معنی نیست که موضوع خوبی برای یک نمایش نیست! با توجه به این یادداشت ، آنچه برای درسوی بعدی در دسترس است:

منظورت رو ببین؟


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer