Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

داداش میتونی یه سکه پس بدی؟ عالی. یک میلیون از آنها چطور؟

یک نظرسنجی اخیر از بخش وکلای جوان ABA نشان داد که در کمال تعجب تعداد کمی از افراد ، وکلای جدید و جوان با بدهی های بسیار ناچیز از دانشکده حقوق بیرون می آیند. مطابق با گزارش ABA، سه چهارم فارغ التحصیلان دانشکده حقوق را با حداقل 100000 دلار بدهی وام دانشجویی به پایان می رسانند. بیش از نیمی از وکلای جدید و جوان بیش از 150،000 دلار برای پرداخت وام دانشجویی خود دارند. تعداد معدودی را انتخاب کنید – گرچه واقعاً نیست که تعداد کمی با 25 درصد به علاوه – تحصیل در دانشکده حقوق با بیش از 200000 دلار برای پرداخت.

نه خیلی وقت پیش، من درمورد اینکه چگونه وکلا اینقدر پول در نمی آورند نوشتم همانطور که ممکن است اعضای عموم مردم شک کنند ، و اینکه چگونه یک بخش بزرگ از این حرفه در تلاش است حتی سود کمترین رقم بدهی دانشجویی را که توسط نظرسنجی ABA نشان داده شده است بپردازد. به من اشاره شده است که وکلا ، در مقایسه با وام گیرندگان دانشجویی در زمینه های دیگر ، نرخ پیش فرض کمتری در وام های دانشجویی خود دارند. اما این واقعیت که تعداد زیادی از وکلا سرانجام بدهی های ظالمانه ای را که به سرشان آویزان شده است ، پرداخت می کنند ، به این معنی نیست که همه چیز کاملاً به صدا در می آید.

یافته های واضح ، اما نگران کننده ، از مطالعه ABA شامل این است که “[s]وام های مدنی عمیقا بر زندگی شخصی و تصمیمات وکلای جدید تأثیر می گذارد “و”[s]وامهای مستحکم وکلا را وادار می کند که در مسیرهای شغلی ناخواسته گام بردارند. ” افرادی که شغل خود را به دلیل بیش از هزینه یک خانه در بسیاری از مناطق کشور آغاز می کنند ، مجبورند شغلهایی را پرداخت کنند که حتی الامکان بیشتر پرداخت می کند ، خواه این شغلها را برآورده نکنند و یا اینکه این شغلها برای جامعه مفید هستند یا خیر. سپس آنها در آن شغل ها مهارت پیدا می کنند ، با تجربیات کاری گذشته خود کبوتر می شوند و ابراز می کنند ، آنچه به معنای سازش موقتی ارزش ها بود ، به یک شغل تبدیل می شود. این یک دستورالعمل برای افسردگی و استیصال است.

ما قصد نداریم اعضای عمومی را به دلیل احساس بد نسبت به وکلا بفروشیم. آنها از ما متنفرند. بنابراین ، اگر می خواهیم دولت در نجات حرفه خود از خود کمک کند ، باید روش دیگری اتخاذ کنیم.

کارمندان و پیمانکاران فدرال می توانند با داشتن بدهی بیش از حد ، مجوزهای امنیتی خود را از دست بدهند. بدهی زیاد تهدید امنیتی است زیرا می تواند بر تصمیمات مردم تأثیر منفی بگذارد.

اگر وكیل شما را تحت فشار قرار می دهد كه پرونده خود را خیلی سریع حل و فصل كنید زیرا این یك پرونده غیرقانونی است یا هزینه ثابت و برگرداندن پرونده ها به معنای پول بیشتر است ، این برای شما ضرر دارد. اگر وکیل شما خسته یا افسرده شده است ، برای شما ضرر دارد. حتی اگر خودتان نیازی به حفظ وکیل ندارید ، هنگامی که وکلای جوان بسیار درخشان مشغول شغل پردرآمد هستند تا به شرکت ها کمک کنند تا از مالیات به جای پیگیری احساسات خود در کارهای منافع عمومی جلوگیری کنند (زیرا آنها باید بدهی های خود را پرداخت کنند) ، خوب ، برای همه بد است

برخی از بخشش های وام دانشجویان فدرال ممکن است پیش بینی شود ، اما من نفس نمی کشم. خود جو بایدن سابقه ضعیفی در آن بخش دارد. اگرچه شاید آنچه ما نیاز داریم فقط بخشش بدهی نیست. شاید وکلا به یک معامله بزرگ ، یک قرارداد جدید با جامعه احتیاج داشته باشند.

وکلا می توانند کارهای مهمی انجام دهند که هیچ کس دیگری قادر به انجام آنها نیست. ما می توانیم دور شویم تلاش برای کودتا در دادگاه. ما می توانیم پروژه های بزرگ که در حال پیشروی هستند را بدون بررسی کافی محیط زیست متوقف کنیم. وقتی روابط عاشقانه آنها به نتیجه نرسد ، ما می توانیم به افراد عادی ، حتی افرادی که نمی توانند پول پرداخت کنند ، کمک کنیم تا برای فرزندانشان برنامه حضانت و والدین قابل اجرا بگیرند. گرچه همیشه چنین احساسی ندارد ، اما می توانیم اتفاقات شگفت انگیزی را رقم بزنیم. اما توانایی های ما کمتر مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا بسیاری از ما نیاز داریم که خود را در خدمت بدهی های غیرقابل حل قرار دهیم.

بدهی وام دانشجویی دانشکده حقوق و دسترسی به عدالت در انتهای مختلف یک مسئله است. بعضی از آن تنبلی استبرخی از آنها فقط حرص و طمع قدیمی است ، اما بخش عمده ای از این که وکلا برای کمک به افراد بی صدا بیشتر کار نمی کنند این است که نمی توانند. موجود برنامه بخشش وام خدمات عمومی یک شوخی است، و همه نمی توانند مثل من فارغ التحصیل از دانشگاه حقوق بدون بدهی هستم. بنابراین شاید یک معامله به ترتیب. وکلا منابع منحصر به فرد استفاده نشده ای برای ارائه به جامعه دارند و جامعه کلید گشودن قفل آنها را دارد. اگر وکلا نمی توانند در مورد نوعی راه حل کلان برای استفاده بهتر جامعه از توانایی های ما برای رفع بدهی مذاکره کنند ، من نمی دانم چه کسی می تواند.


جاناتان ولف یک دعوای مدنی است و نویسنده آن است JD بدون بدهی شما (لینک وابسته). او نویسندگی حقوقی را تدریس کرده ، برای طیف گسترده ای از نشریات نوشته شده است و داشتن سواد مالی و علمی را هم تجارت و هم لذت خود قرار داده است. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer