Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

امروز یک روز جهنم است ، نه؟ همانطور که روز انتخابات با اشتیاق پیش می رود ، اضطراب زیادی در اطراف وجود دارد. بله ، نظرسنجی ها به طور مداوم جو بایدن را با 8 پوند امتیاز نشان می دهند ، اما خوب ، 2016 یک اثر برجای گذاشت. مردم احساسات زیادی دارند ، منظورم این است که اگر خیلی سخت به آن فکر کنم ، می توانم اشک داغ خشم و ناامیدی را گریه کنم.

آنچه من واقعاً به اتمسفر احتیاج دارم ، محتوای سبک و در عین حال نشاط آور برای پرت کردن است. با این اوصاف ، بگذارید شما را به یک مصاحبه کوچک جذاب DLA Piper (در روز شنبه) راهنمایی کنم و آقای دوم آقای داگ اموف با پدرانه. تصور مصاحبه این است که س it’sالاتی است که توسط بچه ها به عنوان بخشی از مجموعه Ask A Grownup برای وب سایت والدین مطرح شده است.

این مصاحبه به شما اطلاعاتی درباره وضعیتهای آشپزی امهف می دهد (او کاملاً در مورد پای سیب ، btw) ، افکار فوق العاده قهرمان و اینکه اگر (امیدوارم) همسرش معاون رئیس جمهور شود چه آینده ای دارد.

لذت بردن!


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer