Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ال دراگو / گتی ایماژ)

COVID با ادامه استدلال از طریق کنفرانس تلفنی ، قضات را از ساختمان دیوان عالی کشور دور نگه داشته است. اما Cletus با لباس تاکتیکی وال مارت لزوماً جایگاه را درک نمی کند – آنها به وضوح اهمیتی نمی دادند که کسی در دفاتر زباله خانه حضور نداشته باشد – و پس از آنچه در روز چهارشنبه اتفاق افتاد و شیوع ویترین در اینترنت راست دادگاه عالی نتوانست انتخابات را لغو کند زیرا ترامپ مدام وانمود می کرد که می تواند ، شاید خوب باشد فعلاً امنیت مضاعف را در 1 خیابان اول افزایش دهیم.

کورتنی میلان ، داستان نویس ، که هم برای دادگستری اوکانر و هم برای دادگستری کندی کار می کرد ، روز گذشته این نگرانی را در توییتر مطرح کرد:

این کاری نیست که امنیت دیوان عالی کشور انجام می دهد ، اما ما دیدیم که وقتی افراد دیوانه فکر خود را به کار می اندازند چگونه یک نیروی بسیار بزرگتر کاملاً غرق می شود. با توجه به تنش های فزاینده در حال حاضر ، احتمالاً ارزش ارسال مقداری نسخه پشتیبان به ساختمان و دادگستری ها را دارد.

به دیوان عالی کشور اجازه داده نمی شود که به اتاق ستاره ای محصور در دسترس عموم تبدیل شود – به هر حال بیش از آنچه در حال حاضر است – اما نیازی به ایجاد اقدامات امنیتی شدیدتر نیست. رویه های فعلی بیش از اندازه کافی است … امنیت فقط به کمک نیاز دارد تا مطمئن شوید که می توانند آنها را اجرا کنند. تقویت حضور در کوتاه مدت فکر بدی نیست.

البته ، یک قاضی دادگاه عالی باید خوب باشد ، زیرا او یکی از تشویق کنندگان جمعیت را با خود همراه کرده است:

خوشحال کننده.

امیدوارم که این احمق ها هرگز در دادگاه های ما فرار نکنند ، اما اکنون جای نگرانی است زیرا من تاکنون که چهارشنبه را تماشا نکرده ام هرگز تصور نمی کردم.

جینی توماس ، همسر کلارنس ، در رالی که به شورش کاپیتول تبدیل شد تشویق کرد [Slate]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer