Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال گذشته به عنوان یک آزمایش استرس بر بسیاری از م institutionsسسات معیوب آمریکایی از بهداشت عمومی تا دموکراسی اساسی عمل کرد. شاید پروانه وکالت شمع هیچ یک از این نگرانی ها را نداشته باشد ، اما این روند بسیار مهمی برای هزاران فارغ التحصیل دانشکده حقوق ، این حرفه و عموم مردم است. و تنها اقدام صادقانه از سال 2020 این است که کل روند از بین رفته است.

امتحانات حضوری متقاضیان را به ارمغان آورد در تماس نزدیک با موارد COVID، امتحانات از راه دور ادعاهای عجیب کلاهبرداری را تساوی کرد – برخی از آن فقط بر اساس نژاد است – و بازرسان وکالت نتوانستند از عهده تحمل بار “در واقع پاسخ دادن به مسائل فنی” فراتر از خود آزمون ، فهمیدیم که مقامات ایالتی آشکارا در مورد آن سرگرم بودند استفاده از شخصیت و روند تناسب اندام برای مجازات کردن هر کسی که مایل به انتقاد از شکست باشد، مشکلات عمیق ساختاری در پروسه صدور مجوز را بیشتر آشکار می کند.

در حالی که مخالفان بلندتر می شدند ، NCBE – انحصار عملکردی که روند آزمون وکالت را در سطح کشور کنترل می کند – صادر شد کاغذهای شل و ول، عجیب نظرسنجی بی ربط، و بیانیه های رد کردن مستقل ، مطالعات دقیق تحقیق شده است مانند اخبار جعلی. بازرسان وکالت کالیفرنیا تا آنجا پیش رفتند استخدام یک شرکت روابط عمومی متخصص در پاسخ به تیراندازی های دسته جمعی برای مقابله با انتقادات در حال افزایش.

اما اکنون ، همان NCBE که کل سال را صرف اعلام کردن مطلقا هیچ چیز برای تغییر کرد ، اعلام کرد نتایج مطالعه سه ساله خود انجام شده توسط گروه ویژه آزمایش خود امیدوار کننده تغییرات بزرگی است که ممکن است فشار رو به افزایش روند صدور مجوز را در مدت پنج سال کاهش دهد.

توصیه های جدید حداکثر تا سال 2026 به اجرا در نمی آیند ، اما حداقل آنها به مشکلات اساسی در امتحان مشخص شده در سال گذشته می پردازند ، درست است؟ بیشتر غلط است

در دفاع از این گزارش ، به درستی نیاز به انتقال امتحان را از تسلط دائرlopالمعارف بر دانش دكترالیست عمومی در حرفه ای تشخیص می دهد كه به طور فزاینده ای حول تخصص و تخصص متمرکز بر آزمایش مهارت های حقوقی است. ولی اعلام کردن به نظر می رسد تاكید بیشتر بر مهارت در حد برنامه باشد. از جانب قانون دات کام:

به همین منظور ، گروه ویژه تست توصیه می کند تعداد مناطق موضوعی مورد آزمایش را امتحان کنید. دادرسی مدنی ، قانون قرارداد ، ادله اثبات شکنجه ، مشاغل صنفی ، قانون اساسی ، قانون کیفری و املاک و مستغلات همچنان تحت آزمایش قرار می گیرند. اما قانون خانواده ، املاک و املاک ، قانون تجارت جهانی و تعارض قوانین لغو خواهد شد.

این هنوز هم کلی مواد اساسی است که دقیقاً به معنای چمباتمه زدن برای یک وکیل M&A است. گرچه پایان دادن به استبداد در گذراندن تابستان از ترس یک بخش غافلگیرانه UCC ، این تغییر در بهترین حالت یک تغییر متوسط ​​است.

همچنین هنوز به عنوان یک آزمون حضوری دو روزه پیشنهاد می شود. نکته اخیر ممکن است خوب به نظر برسد که COVID باید تا سال 2026 از بین برود – به چوب بکوبید – اما بیشتر مشکلات در امتحانات آنلاین ناشی از تلاش برای سیلی زدن آنها در طی چند ماه بود. تعهد پنج ساله برای ایجاد زیرساختی که بتواند از یک آزمون از راه دور پشتیبانی کند ، شاید خوب باشد. این فقط به صورت رایانه ای خواهد بود!

آزمون وکالت همچنین به عنوان یک آزمون بسته کتاب ادامه می یابد ، به این معنی که امتحان کنندگان مجاز به درج یادداشت یا مشاوره با مواد مرجع خود در طول آزمون نیستند. با این حال ، آزمون وکالت نوسازی شده بیشتر از “آزمون فعلی” ، “مرجع بسته ای” از مواد مرجع را که در اختیار همه داوطلبان آزمون قرار می گیرد ، ارائه می دهد.

زیرا هیچ چیزی بیش از این که به شما بسته داده شود و پاسخ داده شود ، در این 15 صفحه مهارت های تحقیقاتی مورد نیاز وکلا را آزمایش نمی کند. به نظر می رسد به نظر می رسد یک رکورد شکسته باشد ، اما “قانون وکالت یک آزمون کتاب آزاد است.” اگر هدف این است که تضمین کنیم وکلا مهارت لازم را برای داشتن وکالت با صلاحیت دارند ، به آنها مشکلی دهید و اجازه دهید در مورد تمام جهان تحقیق کنند تا جواب را پیدا کنند. یک سوال خوب ساخته شده به هر حال متقاضی را ملزم می کند که در یک ماده اصلی از پرونده قضایی مستقر شود ، اما مهارت اصلی در یافتن این موارد و فهمیدن اهمیت آنهاست. تحویل دادن یک آغازگر به آنها و امید به آزمایش توانایی آنها در استناد به جمله درست ، آزمایش چندانی نیست.

علاوه بر تقلیل تعداد آزمودنی های حقوقی مورد آزمایش ، گروه ویژه پیشنهاد کرده است که تعداد مهارت های حقوقی را در آزمون وکالت جدید تقویت کند. تحقیقات حقوقی و نوشتن در این لیست همچنان وجود دارد ، همانطور که لکه بینی و تجزیه و تحلیل را انجام می دهد. اما پیوستن به آنها تحقیق و ارزیابی ، مشاوره و مشاوره با مشتری ، مذاکره و حل اختلاف و ارتباط و مدیریت مشتری است. سtionsالات و وظایف مربوط به آن مناطق در تمام سناریوهای قانونی ارائه شده به بازرسان ، تحت توصیه های گروه ویژه ، بافته می شود.

می دانید برای اطمینان از تسلط متقاضیان به این مهارت ها به کجا می توانید بروید؟ دانشکده های حقوق! آزمون وکالت یادگاری از دوره ای گذشته است که افرادی که آموزش رسمی ندارند برای درخواست مجوز قانون شکم می گیرند. اما اکنون که تقریباً هر حوزه قضایی به مدرک دانشکده حقوق احتیاج دارد – و موارد استثنایی شکل دیگری از “دانشکده حقوق” را می طلبد ، مانند گزینه کارداشیان کالیفرنیا – ایالت ها می توانند فقط یک برنامه درسی ، به صورت ایده آل در خارج از مرزها به صورت استاندارد تهیه کنند که به مدارس معتبر حقوق نیاز دارد تا ثابت کند که داوطلبان پذیرش صلاحیت “مشاوره و مشاوره مشتری ، مذاکره و حل اختلاف و روابط و مدیریت مشتری” را قبل از کسب مدرک دارند. چندین هفته ارزیابی تکراری در یک دوره آموزشی یا کلینیک پزشکی به احتمال زیاد تضمین می کند که متقاضیان این ماده را درک می کنند تا یک عکس فوری یکبار مصرف در یک دوره آزمایش 48 ساعته.

این ناامیدکننده ترین جنبه مکالمه آزمون وکالت است – ایالت ها به سادگی از استفاده از قدرت خود برای تنظیم دانشکده های حقوق به نفع یک آزمون مسخره و قدیمی که امتحان نمی کنند ، خودداری می کنند. حتی برای آزمایش حداقل شایستگی طراحی نشده است. در مواجهه با این یافته دانشگاهی که مهارتها برای اطمینان از صلاحیت و محافظت از مردم مهمتر است ، آزمونگران وکالت به جای اینکه بدانند چگونه داوطلبان در واقع این مهارتها را نشان می دهند ، با “من مطمئن هستم که می توانیم” مهارت خود را در آزمون خود بدست آوریم “پاسخ می دهند. و مسئله این است که بهتر است معلم ها به دستگاه نوشتن امتحان وکالت ادامه دهند و برای دانشکده های حقوق آسان تر است که شهریه بگیرند تا اینکه مجبور شوند به کسی بگویند که بدهی خود را متوقف کند زیرا توانایی دریافت مجوز را ندارند. لازم نیست همه اینطور باشند.

اما در عوض ، ما یک آزمایش جدید در سال 2026 خواهیم گرفت. و زندگی مانند گذشته ادامه خواهد یافت. با آزمون جدید Meet همان آزمون قدیمی برخورد کنید اما با مداد شماره 2 کمتر. خدای من ، چطور Ticonderoga به عنوان تنها منافع جلب شده در این معامله به سرانجام رسید؟

برنامه های تعمیرات اساسی آزمون وکالت به صورت عمومی انجام می شود. خیلی طولانی ، MBE [Law.com]

زودتر: چه چیزی بهتر از آزمون وکالت است؟
NCBE گزارش علمی 114 صفحه ای را به عنوان “اخبار جعلی” رد می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در است مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer