Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقت آن است که توجه خود را به اساتیدی که به عنوان شغلی بعنوان آزمونگر وکالت آینده جویا می شوند ، جلب کنیم.

من بعنوان یک دانشجو موضوع برخی از اقدامات سخت گیرانه قرار گرفتم. اگر دیر رسیدید ، خود را به زحمت نشان ندهید. نه ، شما برای یک کلاس چهار ساعته استراحت توالت ندارید. بله ، اگر بیرون بروید ، به شما خیره می شوم.

در حالی که یکی از نویسندگان من در توییتر در مورد چگونگی اجازه ندادن استاد حقوقی حقوقی به دانشجویان برای استفاده از دستشویی توئیت کرد ، پخش نارضایتی ها به دنبال داشت. و باید بگویم که این اقدامات باعث نمی شود که برخی از افراد حرفه ای در این زمینه خوب عمل کنند. در طول کلاس نمی توانید به دستشویی بروید! قضات به شما اجازه نمي دهند شما فقط باید آن را نگه دارید. اگر می خواهید وکیل خوبی باشید ، آن را مکید. این اصلا قدرت من نیست!

بله ، این خیلی وحشتناک است. اما امتحانات بدتر است. به مراتب بدتر.

برخی از اساتید هنگام تماشای دانشجویان خود در حال امتحانات کوتاه و به موقع هستند تا اطمینان حاصل کنند که تقلب نمی کنند. این بدان معناست که مقدار زیادی از دانش آموزان ممکن است اشتباه باشد. هرچه پنجره زمان کوتاهتر باشد ، احتمال بروز مشکلات بیشتر خواهد بود. پنجره های بزرگتر و بزرگتر (زمان بیشتر برای کار ، انعطاف پذیری بیشتر در زمان شرکت در امتحان) کمک زیادی به کاهش مشکلات می کند. اما حتی این مسئله برخی از چالش های شرکت در امتحانات را در یک بیماری همه گیر از بین نمی برد.

بعضی از دانشجویان فضاهایی برای کار ، تمرکز یا فکر ندارند. آنها با والدین ، ​​خانواده و هم اتاقی ها زندگی می کنند. ممکن است به اینترنت معتبری دسترسی نداشته باشند. پروفسور ، بله ، شما بزرگنمایی را تماشا می کنید.

مدارس برای تعطیلات روز شکرگذاری و پس از آن در انتظار افزایش سن (اکنون قطعی) COVID-19 در حال تعطیل شدن هستند. عالی! اما ، کجا آن فینال فوق العاده کوتاه مدت را با اینترنت خاص به کجا می برد؟ چگونه می توان مراقبت از کودک را برای آن سه ساعت قطعی پیدا کرد؟ دیدن دانشجویان حقوق در عصر ویروس کرونا. اینطور نیست که مدتهاست که این مشکلات پیش بینی نشده است. شگفت آور است که هنوز بحث هایی در مورد شکل ظاهری فینال وجود دارد.

اما ، بهتر می شود. برخی از اساتید مشغول نظارت بر آزمون REAL-TIME خواهند بود! می دانید ، آزمون وکالت با همه آن مشکلات. بیایید فقط از این نکته چشم پوشی کنیم که بسیاری از دانشکده های حقوقی دارای کدهای افتخاری هستند ، که دانشکده های حقوقی انتظار اطمینان از صداقت مردم را دارند. سلام ، آنها می توانند از سرویس بهداشتی استفاده کنند؟ اگر دیدید آنها آنلاین صحبت می کنند چه می کنید؟ به پایین نگاه می کنید؟ در جواب دادن؟ در مورد افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی چطور؟ آیا با مشاوره عمومی این مورد را پاک کرده اید؟ آیا برخی از دانشجویان از درخواست برای استثناهای ADA می ترسند؟ کدام دانش آموزان به دلیل نقض کد افتخار پرچم گذاری می شوند؟ آیا دانشکده حقوق شما حتی چنین داده هایی را نگهداری می کند؟

من در مورد همه اینها نگرانی عمیقی دارم. و این خنده دار است زیرا من تعجب می کنم که چند نفر از این اساتید در مورد رویه های آزمون وکالت قتل خونین فریاد می زدند. باشه ، نه خنده دار نیست f * cked up

من کمی از شنیدن داستانهایی در مورد دانشجویان که این سالها متحمل ضربات خردکننده شده اند ، خسته شده ام ، اما فقط اساتید با آنها روبرو می شوند که جمله هایی از جمله: متاسف. مکش باید با من صحبت می کردی مطمئناً من چیزی جز تحقیر به شما نشان نمی دهم ، اما اکنون کلاس را نمی گذرانید. تعداد زیادی از آن داستان ها وجود دارد. مثل من خودت رو با اون بوت استراپها بالا بکش. شگفت آور است که این طرز فکر چقدر کوته فکر است. شگفت آور است که برخی از استادان چقدر بیشتر از سلامت روان دانشجویان خود نگران تقلب هستند. و شگفت آور است که بعضی از اساتید بیشتر نگران دانشجویان در مورد دادن قدرت خداگونه به این اساتید نسبت به زندگی لعنتی خود هستند تا استادان در مورد زندگی دانشجویان.

من واقعاً امیدوارم که شما هنگام امضای نامه های “آزمون وکالت شر است” یا نامه هایی با استانداردهای تأخیر تصدیق تصدیق تغییرات چشمگیر در زندگی مردم به دلیل COVID-19 ، همه این کارها را انجام نداده اید.

اگر قبلاً به این ملاحظات فکر نکرده اید ، زمان آن فرا رسیده است. اگر قبلاً با امتحانات آخر خود دلسوزی تمرین می کنید ، عالی است. اگر شما کار سختگیرانه تری انجام می دهید ، باید دلیل آن را بپرسم. چه دستاوردی حاصل می شود؟ و در برابر چه آسیبی؟ اگر این فقط درمورد آزمون های بازیافت باشد ، ناامید می شوم.


LawProfBlawg یک استاد گمنام در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید lawprofblawg@gmail.com.

logo-footer