Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

نیوجرسی آخرین حوزه قضایی نیست که نتایج آزمون وکالت را منتشر می کند ، اما تنها حوزه قضایی است که می دانیم متقاضیان خود را از زمان شرکت در آزمون کاملا در تاریکی نگه داشته است. حتی کالیفرنیا ، که در حالی که نتیجه می گیرد ، نتیجه می گیرد بازرس کلوزو از طریق یک سوم متقاضیان خود که به دلیل تقلب پرچم گذاری شده اند ، راه خود را طی می کند، احساس کرد مجبور است یک جدول زمانی را برای انتشار مورد انتظار به اشتراک بگذارد. NJ NJ BOLE روش دیگری را در پیش گرفته است:

آنها جواب تلفنها را نخواهند داد. آنها چیزی اعلام نمی کنند ما یکی از آخرین حوزه های قضایی هستیم (حداقل کالیفرنیا با متقاضیان صحبت کرده است) که آزاد می شود. چیزی باید تغییر کند.

این فقط یکی از 30 نکته افزایشی است که طی چند روز گذشته دریافت کرده ایم و باعث افزایش نگرانی در مورد روند نیوجرسی شده است ، که به نظر می رسد با کدورت زیاد است:

کمبود ارتباط کاملاً وجود داشته است و آنها نه به تلفن پاسخ می دهند و نه به ایمیل. آخرین جوابی که من شخصاً دریافت کردم تیرماه بود پس از ایمیل های مستمر با همان سوال تا زمانی که مدیر پرونده پاسخ داد.

نه اینکه بسیاری از این متقاضیان از شکایت در خلأ احساس امنیت کنند. یکی از خبرگزاران که رئیس NCBE به مردم گفت که نگران است ، گفت: “ما حتی نمی توانیم از ترس اینکه ما قادر به دریافت مجوز نیستیم ، از آنها شکایت کنیم.” بازرسان وکالت در حال استفاده از قدرت و تناسب اندام خود در برابر کسی هستند که از آزمون وکالت شکایت دارد.

و این فقط عصبی شدن نامزدها نیست – ادامه تأخیر عواقب واقعی دارد. نه تنها کارفرمایانی هستند که تقاضای عبور از نوار را دارند ، بلکه صبر با متقاضیان را از دست می دهند ، بلکه شرکتهای آماده سازی وکالت اغلب نیاز به اثبات عدم توانایی در ایجاد فرصت برای تحصیل یک متقاضی برای ماه فوریه دارند و ما وقت خود را برای مطالعه موثر برای این روند کم می کنیم .

این برای آن دسته از متقاضیان نیویورک که در یک برهه ترغیب به شرکت در آزمون نیوجرسی شده بودند ، حتی بدتر است. زیرا ، به یاد داشته باشید ، زمانی که نیویورک برای تضمین کرسی های آزمونگران خارج از کشور تلاش می کرد:

بسیاری از ما می خواستیم نیویورک را انتخاب کنیم اما به توصیه نیویورک برای ثبت نام در جای دیگر اعتماد کردیم و پس از آنلاین شدن نیویورک اجازه بازگشت به نیویورک را نداریم.

در حال حاضر این افراد در انتظار نشسته اند در حالی که افرادی که می توانند در آزمون وکالت نیویورک شرکت کنند نتایج خود را دریافت کرده اند.

Bar Exam Tracker از منابع می شنود که احتمال دارد هفته آینده این نسخه منتشر شود:

اما این نشان می دهد که این چقدر بد است که متقاضیان برای کشف اطلاعاتی که امتحان کنندگان باید کاملاً شفاف باشند ، به یک منبع مستقل اعتماد می کنند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer