Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آزمون وکالت سقوط یک فاجعه هسته ای کامل نبود که قطعاً منجر به اجرای آن شد. اما در حالی که ما فیلم های جنگ ستارگان را قضاوت می کنیم ، “خوب ، ممکن بود بدتر هم باشد” این نیست که یک حرفه چگونه باید روند پذیرش خود را قضاوت کند. امتحان کنندگان عصبانی نگران بارگذاری اسناد. زیست شناسی انسانی مجبور تحت شرایط وحشتناک مردم را به ترک امتحان و یا استقامت. به طور معمول به افراد سیاه و قهوه ای گفته می شد که آنها افراد واقعی نیستند توسط نرم افزار تشخیص چهره. کالیفرنیا به پایان رسید پرچم گذاری یک سوم از بازرسان برای تقلب چون کسی در حالی که ساعتها نشسته بود تکان می خورد. اینکه “اکثر” مردم از پس آن برآمدند ، پاسخ قابل قبولی نیست.

اگرچه حدس می زنم برای افرادی که به طور مداوم “حداقل صلاحیت” را به شیوه ای که تعریف می کنند ، غلط تعریف می کنند ، اما نباید انتظار داشته باشیم که استانداردها مناسب باشند.

بنابراین تعجب من را تصور کنید وقتی بعد از همه اتفاقاتی که در پاییز افتاد ، فهمیدم که حوزه های قضایی UBE متقاضیان را برای آزمون فوریه 200 MBE ، 6 مقاله و 2 MPT قرار می دهد. به عبارت دیگر ، آنها باعث می شوند متقاضیان فوریه دو بار کار را انجام دهند.

بنابراین … افراد بیشتری قادر به اتمام امتحان نیستند زیرا مجبور به استفاده از آزمون میانی حمام هستند. افراد بیشتری به عنوان تقلب پرچم گذاری می شوند زیرا در جلسه آزمون دو برابر طولانی در صندلی خود جابجا می شوند. نگرانی های فنی بیشتر در رابطه با سرورهای کسل کننده ، بارگذاری دو برابر مطالب است. از بین هر مشکلی که در حین آخرین آزمایش مشخص شده است ، تمدید آزمون فقط مسائل را تشدید می کند.

و برای چه هدفی؟ از ماه اکتبر ، بازرسان وکالت تأکید کرده اند که آزمون کوتاه تر که در پاییز برگزار می شود ، به عنوان اقدامی برای صدور مجوز کافی است. بنابراین من حدس می زنم آنها تصمیم گرفتند که دروغ می گویند؟ اگر این درست است ، آیا باید در مورد افرادی که سال گذشته از آن عبور کرده اند ، تخفیف داشته باشیم؟

پاسخ صحیح منفی است. آنها می دانستند که آزمون آن زمان بیش از حد کافی بود و می دانند که اکنون بیش از حد کافی است. این به هر حال بیشتر تئاتر است. هر تحقیق معتبری پیشنهاد می کند ساختن یک آزمون مهارت کاملا متفاوت یا – حتی بهتر – اصلاح برنامه درسی دانشکده حقوق برای تضمین این که هر فارغ التحصیل با دریافت دیپلم آماده است.

این منصفانه برای افرادی که به دلیل الگوریتم های بد تصور در آزمون ، در میان دیوانگی ها انصراف خود را از اکتبر اعلام کردند یا از بین رفتند ، چگونه است؟ در حال حاضر ، به نظر می رسد انتقام جزیی از هر متقاضی که جرات شک و تردید در نتیجه کار در آزمون اکتبر را داشته باشد ، به نظر می رسد. که مطمئناً برای گروهی از افرادی که دنبال می کنند آشکارا در مورد استفاده از شخصیت و روند تناسب اندام به تلافی انتقاد منتقدان پرداخت.

بی تردید ، NCBE و ممتحنین ایالتی در میان جمعیت سر استخوان داران موفق خواهند شد که به این نکته اشاره خواهند کرد که امتحان فوریه در حال بازگشت به قالب آزمون است که متقاضیان گذشته مجبور بودند با آن سر و کار داشته باشند. و این درست است ، به غیر از اینکه معاینه کنندگان گذشته مجبور نبودند آزمون را با یک سیستم تست سیلیکونی که در طول 90 دقیقه پرچم ها به دلیل تقلب بیش از حد چشمک می زند ، شرکت کنند. اگر شرایط آزمایش یکسان نباشد ، بازگشت به همان ماده قدیمی توجیهی ندارد. این تست به دلایلی و به دلیل تمام مشکلاتی که در ماه اکتبر با آن روبرو شد کوتاه شد و در یک دوره کار کرد ، حتی یک نفر پیشنهاد نکرد که “اگر طولانی تر شود ، این احتمالاً بهتر جواب می دهد.”

از طرف دیگر ، برای کسانی که از روند آزمون وکالت انتقاد می کنیم و از روش های بهتر صدور مجوز دفاع می کنیم ، این حرکت به سختی می تواند استدلال علیه این آزمون را به وضوح بیان کند. محتوا واقعاً اهمیتی ندارد. این می تواند نیمی از دو یا دو برابر بیشتر باشد و هیچ تفاوتی در مسئله صلاحیت نداشته باشد. تنها چیزی که واقعاً برای بازرسان مهم است این است که وجود آنها خود توجیه پذیر است. بقیه فقط یک پیاده در آن فرآیند هستند.

زودتر: مانند COVID-19 ، آزمون وکالت آنلاین نیز یک فاجعه است و کاملاً قابل پیشگیری است
اگر در زمان امتحان وکالت قاعدگی یا شیردهی دارید ، شما را عصبانی می کنند
آزمون وکالت آنلاین به دو روز انتقام جویی بی رحمانه رسید
آزمون های آنلاین وکالت به فناوری تشخیص چهره اعتماد می کنند و حدس می زنم چه؟ هنوز نژادپرستانه است!
آزمون وکالت کالیفرنیا یک سوم از متقاضیان را به عنوان تقلب پرچم گذاری کرد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer