Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


حق الهی معاینه کنندگان وکالت: نیویورک بول قانونگذار ایالتی را به دلیل جرات سوال کردن رویه های امتحان دراکونی منفجر می کند. نه برای هیچ چیز ، اما من در واقع همانقدر که درباره این ماده سلام دارم در این نامه عصبانی هستم … و درباره ماده بسیار عصبانی هستم.

مقداری پیشرفت: شرکت Biglaw از برنامه تنوع رونمایی کرد. در طرح کلان این مسئله ممکن است انقلابی نباشد ، اما شرکت ها باید از جایی شروع کنند و این یک قدم کاملاً محکم است.

آن تمام نمی شود تا زمانی که اثر استرایساند بخواند: وکیل مرکز پارک کارن با تهدید به دعاوی غیرعادلانه مطمئن می شود که او در صفحه اول باقی بماند.

غمگین: رودی جولیانی رسماً دیگر برای دونالد ترامپ کار نمی کند. حداقل آنها در همه اعمالی که به عنوان مدافع مشترک هستند ، یکدیگر را ملاقات می کنند.

یک ویولن کوچک در یک کهکشان دور ، بسیار دور: دیگر مقایسه شلیک Gina Carano با لیست سیاه مربوط به دوره مک کارتی را متوقف کنید. این اصلاً یکسان نیست و این قبل از این است که شما به این واقعیت برسید که یکی در مورد اتحاد اتحادیه بود و دیگری در مورد یک رشته چیزهای نفرت انگیز و کشاندن پرجنب و جوش ترین شرکت جهان در آن.

logo-footer