Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار SCOTUS
برت کاوانا ، لباس قضایی به تن دارد و دستانش را در بغل گرفته است

پرتره رسمی دادگستری برت کاوانا. (فرد شیلینگ/مجموعه دیوان عالی)

سه روز قبل از اینکه قاضیان برای اولین بار از مارس 2020 به سالن دادگاه بازگردند ، دیوان عالی کشور صبح روز جمعه اعلام کرد آزمایش دادگاه برت کاوانا برای کووید -19 مثبت بوده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی دفتر اطلاعات عمومی دادگاه ، قاضی 56 ساله هیچ علامتی ندارد و از ژانویه به طور کامل واکسینه شده است. به گفته دادگاه ، همسر کاوانو ، اشلی و دو دختر آنها – که آنها نیز کاملاً واکسینه شده اند – منفی بوده است.

هنگامی که قضات روز دوشنبه روی نیمکت می نشینند ، صحنه ای بسیار متفاوت از آخرین باری خواهد بود که در آنجا بحث های شفاهی را شنیده بودند. ساختمان دادگاه برای عموم بسته است و فقط قضات ، کارکنان اصلی دادگاه ، وکلای دعوا و وکیل مدافع آنها و گروه کوچکی از خبرنگاران با مدارک تمام وقت برای پوشش دادگاه در سالن دادگاه مجاز خواهد بودبه

در 27 سپتامبر ، دادگاه صادر کرد لیستی از پروتکل های COVID-19 برای وکلا پاییز امسال در دادگاه دعوا کرد از جمله ، وکلای دعوا و وکیل مدافع آنها باید صبح قبل از مشاجره شفاهی ، آزمایش COVID-19 را انجام دهند. همچنان انتظار می رود وکلایی که تست کووید -19 مثبت است در بحث شفاهی با تلفن شرکت کنند. اگرچه دادگاه قبلاً جزئیات زیادی در مورد پروتکل های COVID-19 برای خود قضات ارائه نداده است ، اما بیانیه مطبوعاتی جمعه نگاهی اجمالی به روش های آزمایش دادگاه ارائه می دهد. این نشان می دهد که همه قضات ، از جمله کاوانا ، هنگامی که صبح روز دوشنبه قبل از ملاقات برای کنفرانس خصوصی خود مورد آزمایش قرار گرفتند ، منفی بودند. کاوانا روز پنجشنبه مجدداً در انتظار رسمی صبح جمعه آزمایش شد مراسم سرمایه گذاری برای عدالت امی کانی بارت. او متوجه شد که آزمایش پنجشنبه عصر مثبت بود.

کاوانا در سرمایه گذاری بارت شرکت نکرد. دادگاه مشخص نکرد که کاوانا صبح دوشنبه شخصاً در مشاجرات شفاهی شرکت خواهد کرد یا خیر.

این مقاله بود در ابتدا در Howe on the Court چاپ شدبه

logo-footer