Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پل دیویس (تصویر از طریق توییتر)

پاول دیویس مانند هدیه ای است که همچنان پرونده های محرمانه را پر می کند. دیویس اولین بار هنگامی که مشاور عمومی وابسته به بیمه Goosehead در قیام کاپیتول شرکت کرد ، به بدنامی بالای قانون شلیک کرد و پست خود را مبنی بر گازگرفتگی اعلام کرد و گفت در تلاش است وارد ساختمان کاپیتول شود در شبکه های اجتماعی.

بعد از اینکه او از گوس هد اخراج شد (چون عواقب منطقی و طبیعی هنوز هم وجود دارد) ، دیویس تلاش کرد تا مدرک حقوق خود را به کار گیرد با طرح دادخواست، همراه با وکیل و نامزد ناموفق مجلس نمایندگان تگزاس ، کلی سورل ، به دنبال لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است اما به نوعی “دادخواست تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نیست”. (به نظر می رسد که این تمایز ، برای هر آنچه که ارزش داشته باشد ، منشا اختلاف بین دو وکیلی است که شکایت اصلی را ارائه داده اند.) در این شکایت هر عضو کنگره 117 ، هر فرماندار و وزیر خارجه ایالت و مارک زاکربرگ به عنوان متهمان ، و ادعا می کند که تغییر در قوانین انتخابات پیش از انتخابات سال 2020 نقض قانون رای دادن به آمریکا (HAVA) است که منجر به نقض حقوق شهروندی می شود. و درخواست می کند که کلیه اقدامات کنگره جدید – از جمله صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن و استیضاح دوم دونالد ترامپ – باطل شود.

این پایان پرونده های پرونده نبود. بله ، هنوز در مراحل ابتدایی است اما او جلو رفت و با استفاده از تجربیات گوندور به عنوان نمونه قبلی ، یک پیشنهاد اصلاح شده TRO ثبت کرد. برای شما افراد غیرمجاز خارج از آنجا (آیا مواردی وجود دارد که بالای قانون بخوانند؟) ، این پادشاهی خیالی است که توسط JRR Tolkien ایجاد شده است. و از آنجا که “گوندور هیچ پادشاهی ندارد” این همان نمونه ای است که وی برای درخواست از دادگاه فدرال برای بیرون انداختن نتایج انتخابات سال 2020 به عنوان نمونه خود استفاده می کند.

اما صبر کن بیشتر وجود دارد! وی همچنین پرونده ای را تشکیل داد که به دلیل تمسخر درخواست وی برای نصب دولت سرزمین میانه در آمریکا ، که فقط مورد تمسخر بیشتر قرار گرفت. قاضی قبلاً (جای تعجب نیست) که او سیگنال داده است نسبت به این نظریه حقوقی مشکوک بدبین است.

سپس دیویس اخراج شد ، دوباره. ظاهراً بین شاکیان درمورد اینکه چه استراتژی را باید دنبال کنید ، اختلاف نظر وجود داشته است (اگرچه tbh ، هیچ یک از آنها برنده به نظر نمی رسد). و دو اردوگاه – شاکیان SoRelle و شاکیان دیویس – متولد شدند. (البته ، دیویس آن پرونده را با آدرس ایمیل در نام دامنه ای که خودش ندارد ، امضا کرد ، که فقط شروع ترول ها برای سرگرم کردن با شما است ، که البته ، آنها این کار را کردند).

بنابراین ، چه جهنمی ممکن است در این مورد خوشحال کننده باشد؟

خوب ، دیویس حق الوکاله می خواهد. او کار خود را با گرفتن برخی از عکسها به یکی از مشتریان قبلی خود (اکنون شاکی SoRelle) شروع می کند:

به دلایلی که درک آنها دشوار است ، پس از اینکه آقای دیویس بیش از 450 ساعت وقت اضافی به شاکی BG و سازمان او اهدا کرد ، “Latinos for Trump” ، BG – بدون هیچ اشاره ای به خصومت پیشین بین BG و خودش – ناگهان آقای را فرستاد. دیویس یک نامه فسخ شدید ، پر از دروغهای انتقام جویانه در مورد نگرانی در مورد “مسائل اخلاقی” موجود.
آقای دیویس ، شوکه شده ، اما ظن به نوعی بازی سیاسی ، با توجه به ماهیت این دادخواست ، با ارسال پاسخ دیپلماتیک ، شاخه زیتون را به دلیل اختلافات آشکار در استراتژی که خانم سورل به طور ناگهانی شروع به فشار بر روی آقای دیویس در هفته در تاریخ 15 فوریه 2021 ، علیرغم توافق های قبلی و ثابت بین مشاوران ، و حتی خود BG ، برای دنبال نکردن چنین استراتژی های بیهوده ای.

سپس او شروع به جزئیات بخشی از اقدامات پشت صحنه منجر به شکستگی شاکیان می کند. با خواندن بین سطرها ، به نظر می رسد دیویس می خواست از ادعاهای تقلب در انتخابات دوری کند و به ادعاهای حقوق مدنی HAVA (همچنین جالب توجه) پایبند باشد. اما دیویس معتقد است برخی از شخصیت های شناخته شده “باب” (که شاکی یا وکیل نیستند) نظریه های حقوقی جایگزین را مطرح می کنند. حتی یک متن گروهی با باب و دیویس (همچنین SoRelle و شاکیان) وجود دارد و در آن متن باب “با کمال میل آقای دیویس را به رفتار غیراخلاقی متهم کرد ، در مقابل مشتریانی که برای آنها 80-100 ساعت در هفته کار می کرد ،
رایگان است و زیاد نمی خوابم. “

و سپس ، این زمانی است که دیویس می گوید ، “این زمانی است که اوضاع از یک چیز عجیب به یک چیز عجیب و غریب تبدیل می شود.” به نظر می رسد دیویس فکر می کند SoRelle با این شخصیت Bob ارتباطات ممتازی را بر اساس اتهاماتی که باب ساخته است به اشتراک گذاشته است. اما این چیزی نیست که SoRelle فکر می کند:

بهانه خانم SoRelle این بود که باب “به حرفهای ما گوش می داد!” آقای دیویس ، که اکنون بسیار نگران است ، ضبط بقیه مکالمه را با خانم SoRelle آغاز کرد .5 برای شوک آقای دیویس ، خانم SoRelle توضیح داد که منظور او صرفاً گوش دادن باب از طریق بلندگوی تلفن یا موارد مشابه نیست. نه ، خانم سورل در واقع چندین بار نشان داد که “باب” به طور غیرقانونی به تماس های بین آقای دیویس و خانم سورل گوش می داد و پیام های متنی ما را زیر نظر داشت.

به هر حال ، دیویس اکنون برای “3.6 ساعت” به دنبال 1800 دلار حق الوكاله است [he spent] در تهیه و آماده سازی پیش نویس این پاسخ ، از جمله بررسی ارتباطات مختلف مرتبط و ضبط تماس ها. ” اما در حقیقت ، پرونده کامل کاملاً پرنده است و در زیر موجود است. و این حتی DAVIS نیست که فقط در حال پر کردن است.

دیروز ، دیویس همچنین شکایت جدیدی را مطرح کرد – آنچه اینترنت با خوشحالی فراخوانی می کند گوندور دوم. این اساساً تجدیدنظر در شکایت اصلی (و بدون تالکین) است. اما فقط می توانیم حدس بزنیم که این پرونده جدید با چند پرونده دیگر ما را برکت خواهد داد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer