Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کراکن ها به خصوص موفق نیستند.

با رفتن موجودات اسطوره ای ، Kraken یکی از بزرگترین بازندگان سبک است. مار میدگارد می تواند تا زمانهای آخر زندگی کند. کرامپوس همیشه برای تنبیه دختران و پسران شیطانی است. حتی Cthulhu بسیار کراکن مانند نیز در شهر گمشده R’lyeh خنک می شود. اما کراکن است همیشه بازنده. تنیسون گفت: “در غرش او باید بلند شود و روی سطح بمیرد.” در Clash of the Titans ، هری هملین با کمک یک مدل موی تراژیک بهترین کراکن را به دست آورد. نکته این است که ، کراکنز در واقع نیروهای غیرقابل انکار طبیعت نیستند ، بلکه عینک های سرهم بندی شده ای هستند که به سرعت های کوچک منجر می شوند.

سیدنی پاول پذیرفته است عبارت جالب “آزاد کردن Kraken” از آن فیلم هملین و در حال حاضر به عنوان همتای سینمایی خود در حال کسب درآمد است.

روز گذشته ، پاول به نمایندگی از بیل فیهان انتخاب کننده ترامپ و نامزد محلی دریک ون اوردن ، دادخواست جدیدی را به چالش کشیدن نتایج انتخابات در ویسکانسین مطرح کرد. این اولین نقطه ای است که همه چیز از ریل خارج شده است:

این شروع خوبی نیست!

اگر کسی شکایت پر از نظریه توطئه پیچیده را امتحان کند و تلاش کند که تخفیف درخواست شده را تشخیص دهد ، خیلی بهتر نخواهد شد:

تولید فوری 48 ساعت ضبط دوربین امنیتی از تمام اتاق های مورد استفاده در روند رأی گیری در مرکز TCF برای 3 نوامبر 2020 و 4 نوامبر 2020.

مرکز TCF در میشیگان است. شاید ویسکانسین بتواند به راحتی از آنها کپی بخواهد.

پاول به طور همزمان درخواست تسکین احتیاطی را ارائه داد. امروز ، قاضی ارشد پاملا پپر در مورد آن حرکت دستوری صادر کرد و ما را سوار وحشی می کند.

این پیشنهاد نشان داد که تخفیف ویژه ای که شاکیان درخواست می کردند به ترتیب پیوست ارائه شده است. دکتر شماره 2 در 1. این زبان برجسته شده و با قلم بزرگتر از بقیه حرکت است. هیچ سفارشی پیوست نشده است. در پایان درخواست ، زیر عبارت “گواهی خدمات” ، عبارت زیر ظاهر شد (همچنین برجسته شده است): “این برای تأیید این است که من در این روز درخواست شاکیان فوق را برای تشکیل پرونده استشهادات تحت مهر و For In Camera Review با منشی دادگاه با استفاده از سیستم CM / ECF ، و اینکه پرونده را از طریق ایمیل و FedEx در آدرس های زیر به متهمان تحویل داده ام: “. شناسه. در 2. هیچ نشانی در زیر این بیانیه ذکر نشده است و هیچ سندی تحت مهر ثبت نشده است. درخواستی برای بررسی دوربین وجود ندارد.

مطمئناً توضیحی وجود دارد؟

ساعت 3:15 بعد از ظهر همان روز ، شاکیان سند دیگری را ارائه دادند. این به عنوان پیشنهادی برای اصلاح یا اصلاح بر روی دسک ظاهر می شود ، اما خود سند عنوان شده است ، “حرکت اصلاح شده شاکیان برای تسکین مجاری ، اضطراری و دائمی”. دکتر شماره 6. این طرح پیشنهادی حاکی از آن است که طرح قبلی یک پیش نویس به طور ناخواسته ثبت شده است و تأیید می کند که دستور پیشنهادی ارجاع شده پیوست نشده است.

ما میرویم آنجا. بنابراین اکنون همه چیز منطقی است و ما می توانیم به یک جلسه شنوایی برویم ، درست است؟

یک دستور پیشنهادی وجود دارد که به پیشنهاد اصلاح شده بعد از ظهر پیوست شده است. دکتر شماره 6-1. دستور پیشنهادی دستورهای مختلف ، بیانیه ها و دستورات را می پرسد. دادرسی نمی خواهد.

اوه اوه آیا می توانیم حداقل از حرکت لذت ببریم؟

از آنجا که درخواست بعد از ظهر نشان می دهد که شاکیان “اخطار الکترونیکی” را به طرفین معامله ارائه می دهند ، دادگاه نمی داند که آیا شاکیان هنوز اخطار را به طرف های مقابل داده اند یا اینکه آنها چه موقع این کار را انجام می دهند. تا زمانی که شاکیان به دادگاه اطلاع ندهند که طرفین معامله را ابلاغ کرده اند ، دادگاه هیچ اقدامی نمی کند زیرا این پیشنهاد با الزامات قانون 65 (ب) مطابقت ندارد.

ایمیل ها به لحظه نزدیک می شوند ، بنابراین می توان به سرعت آن را معالجه کرد و سپس می توانیم با این سرعت به جلو حرکت کنیم …

اگر شاکیان اطلاعیه ای را به طرفین معترض ارائه داده باشند ، طبق قانون محلی 7 (ب) مدنی (ED Wis.) این طرفین بیست و یک روز فرصت دارند تا به این درخواست پاسخ دهند و طبق ماده مدنی LR 7 (ج) شاکیان چهارده روز فرصت دارند پاسخ. در حالی که عنوان مقاله شامل کلمه “اضطراری” است و دستور پیشنهادی پیوست به دنبال یک دستور “تسریع” است ، اما نه این طرح و نه دستور پیشنهادی نشان نمی دهد که شاکیان از دادگاه می خواهند با سرعت بیشتری اقدام کند یا چرا. همانطور که نشان داده شد ، این دادخواست درخواست رسیدگی نمی کند. این یک برنامه توجیهی را پیشنهاد نمی کند.

راستش را بخواهید ، کل سفارش را در صفحه بعدی بررسی کنید. در این مرحله ، تیم Kraken فقط باید دیگ بخار را به شاکیان متعهد ارائه دهد. حداقل در این صورت دادگاه ها از نظر تئوری به عقب خم می شوند تا از واضح ترین پیچ ها چشم پوشی کنند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer