Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

الکساندرا ویلسون ، وکیل دادگستری جوان در لندن که به امور دفاعی کیفری و خانواده می پردازد ، همان رفتارهایی را تجربه می کند که زنان وکلا ، به ویژه زنان وکالت رنگی ، در آنجا و همه جا مورد سو استفاده قرار می گیرند: اشتباه گرفتن به عنوان یک متهم در سه مورد جداگانه در همان روزتوسط یک دبیر اتاق دادگاه به وی گفته شد که تا زمان فراخوانی پرونده منتظر بماند ، توسط یک دادستان مرد سفیدپوست پیرتر که او را به خاطر خواستار صحبت با موکلش و درخواست جزئیات در اسناد دادگاه مجازات کرد. اگر شما چنین کاری نکرده باشد ، مشکلی در مورد عدم نمایندگی غیرتمندانه مشتری خود دارید؟ حدس می زنم در ذهن مرد سفیدپوست مسن دیگر نیازی به دفاع شدید از موکلش نبود. در ذهن سه نفری که درباره او فرضیات غیرمنطقی مطرح کردند ، یک زن وکیل مدافع رنگین پوست و یک متهم همان نگاه.

ظالمانه؟ البته. دادگاه انگلیس عذرخواهی کرد و گفت که این پرونده “به عنوان یک فوریت” در حال رسیدگی است. ویلسون اظهار داشت ، ضمن قدردانی از عذرخواهی ، این مسئله این است که آیا به دلیل سه حادثه جداگانه در یک روز ، چیزی تغییر خواهد کرد یا خیر. شما چی فکر میکنید؟ اعتبار بیشتری نسبت به تعداد نظرسنجی ها در انتخابات وجود دارد؟

من در موارد متعددی به عنوان خبرنگار دادگاه ، یک مددکار اجتماعی و یک مشتری اشتباه گرفته شده ام ، و این در حالی است که تعداد دفعاتی که من را به عنوان یک منشی ، یک یادداشت بردار ، یک مدیر کپی / پرونده یا شرپای قهوه اشتباه گرفتند ، اشتباه گرفتم. آنچه خصوصاً ناراحت کننده است این است که به نظر نمی رسد مردان (و من مردان را در این زمینه صدا می کنم) زنان را در این حرفه برابر می دانند. این تغییر می کند ، هرچند به آرامی ، مطمئناً برای کسانی که تحت تأثیر این تبعیض قرار می گیرند به اندازه کافی سریع نیست.

همانطور که در اینجا ، در انگلیس ، سیاه پوستان اکثریت جمعیت زندانی را تشکیل می دهند ، در حالی که فقط یک درصد از جمعیت وکلا را نمایندگی می کنند. همانطور که ویلسون متذکر می شود ، دیدن کودکان برای وکلا از زنان سیاهپوست بسیار مهم است. در حال بزرگ شدن ، او این کار را نکرد و او می خواست.

برای شهروندان دیدن افرادی که نیمکتشان شبیه آنها است به همان اندازه مهم است. و به عنوان بخشی از مطبوعات کامل دادگاه (متاسفم ، من نتوانستم در برابر آن مقاومت کنم) ، دادگاه عالی لس آنجلس در حال ایجاد یک برنامه راهنمایی قضایی است. سالهاست که برنامه های مختلفی توسط کانون های وکلا برگزار می شود که تحت عنوان “بنابراین شما می خواهید قاضی باشید” یا کلماتی برای این منظور ارائه شده است. این برنامه ، فکر می کنم ، حامل یک برنامه باشد گرانش بسیار بیشتر زیرا حکم و مشارکت دادگاه را دارد. دادستان مارتین جنکینز ، نامزد دادگاه عالی کالیفرنیا ، که دبیر انتصاب فرماندار گاوین نیوزوم بوده است ، “تلاشهای دولت نیوزوم را برای ایجاد دادگستری که نمایانگر افرادی است که خدمت می کنند ، راهنمایی کرده است.” بله !!!

یک کمیته دائمی متشکل از گروه متنوعی از قضات برای شناسایی ، تشویق و تهیه مربیان برای همه افرادی که در شغل قضایی هستند ، تشکیل خواهد شد. در اینجا در کالیفرنیا ، وکلا باید 10 سال قبل از اینکه حتی بتوانند برای قرار ملاقات در دادگاه عالی یا نامزدی برای یک مقام قضایی اقدام کنند ، در عمل بوده اند.

دادگاه می گوید که “… هدف این برنامه رساندن پیام یکنواخت تعهد فرماندار نیوزوم به انتصاب یک نیمکت بسیار توانمند بازتاب دهنده تنوع غنی دولت به جامعه حقوقی است.” چقدر متنوع است؟ کالیفرنیا یک ایالت با اکثریت اقلیت است.

هیچ نژاد و گروه قومی اکثریت جمعیت کالیفرنیا را تشکیل نمی دهد: 39٪ ساکنان ایالت لاتین ، 37٪ سفیدپوست ، 15٪ آمریکایی آسیایی ، 6٪ آمریکایی آفریقایی تبار ، 3٪ چند نژادی و کمتر از 1٪ هندی آمریکایی هستند. یا جزیره اقیانوس آرام ، طبق نظرسنجی جامعه آمریکا در سال 2018. لاتین ها به عنوان بزرگترین گروه قومی این ایالت در سال 2014 از سفیدپوستان پیشی گرفتند.

یک برنامه مشاوره قضایی منقضی شده است. سالهاست که وکلا ، کانون های وکلا و دیگران از عدم تنوع در جمع وکلا و در نتیجه در میان قضاوت ها دست های خود را باز کرده اند. تلاش هایی برای پر کردن خط لوله تنوع حتی در اوایل دبیرستان آغاز شده است. آیا در دبیرستان می دانستید که می خواهید وکیل شوید؟

کارت امتیازی تنوع وکیل آمریکایی برای سال 2020 پیشرفت هایی را نشان می دهد ، اما بالا و پایین رفتن چیزی نیست. کارت امتیازی AMLAW 200 شرکت برتر را بررسی می کند. هفتاد و یک شرکت حداقل 20٪ وکیل اقلیت داشتند ، بنابراین ، با محاسبه تقریبی من ، این از هر 3 نفر یک است. هفت درصد (اشتباه تایپی) حداقل 20٪ شریک اقلیت برای مجموعاً 14 شرکت داشتند. (بروید ، ریاضیات من را بررسی کنید.) سابقه چندان چشمگیری برای آن دسته از شرکت هایی که سعی می کنند خود را مانند خود قرار دهند ، نیست استقبال از متخصصان متنوع.

و اگر لازم بود بازهم اختلافات بین زن و مرد ، وکلای اکثریت و اقلیت ها به ما یادآوری شود ، یافته های اخیر انجمن ملی جایگزینی قانون نشان می دهد که حقوق مردان همچنان بیشتر از زنان است (جای تعجب نیست) و فارغ التحصیلان قانون سیاه هنوز موفقیت کمتری در بازار کار دارند از سایر فارغ التحصیلان. همچنین جای تعجب نیست.

“Shonda” در کاربرد یهودیان به معنای “شرم” ، “رسوایی” است. بیایید از “shonda” در یک جمله استفاده کنیم: این یک شوندا است که حرفه وکالت از نظر تنوع و شمول ، هنوز از جایی که باید عقب باشد ، عقب است. همه اینها چقدر سخت است؟ عدم پیشرفت ، مرا عرفان می کند ، زیرا مطمئن هستم که بسیاری دیگر نیز چنین کاری می کنند. نژاد و جنسیت ، همانطور که داستان الکساندرا ویلسون نشان می دهد ، هنوز هم در کارها و چگونگی انجام آنها نفوذ می کند. این یک “شوندا” است. برنامه مشاوره قضایی دادگاه عالی کمک خواهد کرد. شناسایی استعداد اولین قدم مهم به سمت نیمکت است که بیشتر شبیه کالیفرنیا خواهد بود.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer